Każdy komputer musi mieć właściwe oprogramowanie i system antywirusowy

Wszyscy jesteśmy świadomi tego, że w różnych instytucjach każdy komputer musi mieć tylko oryginalne i legalnie zakupione programy. Nie istnieje inny sposób.


Kiedyś wiele osób kupowało nieoryginalne systemy.
Reklama online


Twitter


systemy


Były one piracko kopiowane. Jednakże było to w dzikich czasach początku kapITalizmu. Dziś nikomu się to już nie opłaca. Oprócz tego, że jest to po prostu nielegalne, to przynosi też wstyd osobie, która posiada takiego rodzaju oprogramowanie. Można też mieć problemy z polskim prawem, jeśli na takim procederze złapie nas policja. Najczęściej kontrolowane są przedsiębiorstwa, gdyż one zwykle posiadają dosyć dużą liczbę komputerów. Wtedy każdy firmowy laptop musi mieć legalne systemy antywirusowe oraz operacyjne. Dzięki Bogu przy nabyciu nowego komputera duża cześć posiada już zainstalowany legalny system. To najlepsze rozwiązanie, ponieważ nie musimy go wtedy kupować i wgrywać. Nie musimy nawet mieć tego na uwadze. Zarówno system operacyjny, jak i antywirusowy musimy co jakiś czas aktualizować. One same poinformują nas o tym, kiedy będzie to niezbędne, więc nie musimy sobie tego nigdzie zapisywać. Aktualizacje są niezwykle ważne, gdyż wówczas komputer może prawidłowo funkcjonować.

Intrygujący artykuł? Jeżeli tak sądzisz, to kliknij ten link, w serwisie sprzęt audio i video, który w tamtym miejscu odnajdziesz, także jest coś wartościowego.

To samo tyczy się programów antywirusowych. By mogły skutecznie blokować wirusy, muszą się udoskonalać.
Dlatego co jakiś czas aktualizacja jest po prostu niezbędna. System operacyjny można mieć różny. Wszystko uzależnione jest od tego, na czym się nam dobrze pracuje. Istotny jest interface oraz intuicyjność wszystkich ikonek, aby komputer nas nie irytował.
22/09/10, 08:02:07