Menu strony
Thomas-It

Ile czasu profesjonalna agencja powinna odpowiadać kontrahentowi na zapytanie ofertowe?

Jeśli ktokolwiek prowadzi swoją firmę, to na pewno chce ją prawidłowo wypromować w internecie. Podstawową kwestią jest własna strona www.


Stworzenie dobrej witryny potrzebuje umiejętności oraz czasu.
elektroniczny obieg faktur


Warto jest w to zainwestować, aby cieszyć się satysfakcjonującymi wynikami. Profesjonalna agencja wszystkich klientów traktuje z powagą oraz nie ignoruje zapytań. Odpowiedź na pytanie skierowane do agencji, kontrahent otrzymać powinien najpóźniej na drugi dzień. Przy tak prędko rozwijającym się rynku, żadna agencja interaktywna nie posiada możliwości pozwolenia sobie na ignorancję. Agencja powinna zaciekawić się dokładnie wymaganiami klienta oraz zadać jemu zapytania w odniesieniu do jego zapytań. Wszystko to po to, aby zrozumieć oczekiwania kontrahenta i poznać jego wizję. Im więcej danych agencja będzie miała o spółce, tym dobierze lepsze narzędzia, żeby spełnić wizję takiego klienta. Kluczowe zapytania do kontrahenta muszą tyczyć się grupy docelowej, celu strony i konkurencji.


Ceny za internetowe strony są bardzo przeróżne. Nie ma jednej kwoty, jaką płaci się za stronę. Każdy projekt jest wyceniany osobno, a koszty zależne są od dużej ilości kwestii. Klient generalnie płaci za funkcjonalność i za ilość treści, które są na witrynie udostępnione. Niezwykle istotne jest to, czy ta strona będzie zintegrowana z jakimś sklepem i czy będzie miała wersje językowe. Strona online powinna być nade wszystko intuicyjna. Użytkownik natychmiast powinien zorientować się gdzie co jest na tego typu witrynie. Tworzenie witryny zaczyna się często od makiety, ponieważ są na niej zawarte ważne informacje odnoszące się do układu strony oraz podstron.
Taka makieta przedstawiona zostaje kontrahentowi, który posiada wgląd w to, w jaki sposób będzie wyglądać jego witryna. Taki szkic zezwala na doprecyzowanie istotnych spraw, które pozwolą w przyszłości uniknąć nieporozumień.
23/02/07, 07:29:03