Menu strony
Thomas-It

Jak zrobić profesjonalną aplikację? Z pewnością powinniśmy ją testować

By konkretne urządzenie poprawnie funkcjonowało musimy wykonać dużą ilość testów, jakie pokażą, czy wszystko zmierza w najlepszym kierunku.


To konieczne, ponieważ dzięki temu istnieje pewność, iż produkt, jaki wypuszczamy na rynek z pewnością spełni pokładane w nim nadzieję. Zwłaszcza powinni o tym pamiętać twórcy różnych aplikacji mobilnych.


Testowanie aplikacji mobilnych dowiedz się o testowaniu aplikacji mobilnych ma na celu sprawdzenie, w jaki sposób określona aplikacja będzie działać. A należy wziąć pod uwagę bardzo dużo różnorodnych wytycznych, jakie wpływa na końcowe powodzenie. Szczególnie, iż są różnorakie platformy, na jakich konkretna aplikacja będzie działać. Możemy więc powiedzieć, że na jednej będzie okej, ale już na następnej będą występowały trudności.


Polecamy też

Samsung Galaxy S5 kontra Samsung Galaxy A5 - który smartfon kupić?

galaxy
Branża smartphonów stale się rozwija, dzięki czemu możemy cieszyć się rozmaitymi funkcjonalnościami, ale i wybór pomiędzy urządzeniami jest coraz bardziej skomplikowany. Poniżej przybliżymy nieco dwa modele od firmy Samsung - Galaxy S5 i Galaxy A5.


inteligentny budynek


W dzisiejszych czasach mamy dwie dość popularne platformy, takie jak IOS i Android, by aplikacja była dobrze przygotowana powinna bez problemów działać na jednej, ale i drugiej platformie. Testowanie aplikacji Android pomaga w sprawdzeniu konkretnego środowiska, nie ma wtedy obaw, że jak już produkt się pojawi to szybko zniknie, ponieważ ludzie będą z niego rezygnować, a wszystko przez niedopracowaną technologię.


Miejmy to na uwadze, dla każdego testera powinna to być najistotniejsza kwestia, zwłaszcza jak chce, aby jego produkt był zachwalany i wybierany przez internautów.


W przeciwnym razie możemy stracić pieniądze, czas i prestiż. Testowanie jest bardzo ważne, ale wiele firm traktuje je tylko jako dodatek, nie dziwi więc w późniejszym czasie, iż dana aplikacja ma braki i nie jest wybierana przez klientów.
19/05/11, 18:34:05