Menu strony
Thomas-It

Czy etui na komórkę jest naprawdę potrzebne?

Nowy smartphon za każdym razem sprawia mnóstwo zabawy. Na początku staramy się jak najtroskliwiej o niego zadbać. Później, kiedy szczęście po zakupie minie, traktujemy nowy smartphon jak poprzedni – właśnie po to potrzebne jest właściwe etui.
Na rynku jest duża gama etui do telefonu. Czasami można niemal oszaleć od wszystkich kolorów, wzorów oraz materiałów, z jakich są wykonane. Przeważnie znaczącą rolę odgrywa indywidualny gust oraz własne upodobania. To jednakże nie koniec – aby znaleźć właściwy case na telefon, powinno się rozważyć parę możliwości i je sprawdzić.


Przed kupnem takiego etui należy starannie zweryfikować, czy jego wielkość pasuje do naszego smartphona. Wydaje się to banalne, ale często, szczególnie w czasie zakupów w sieci o tym zapominamy i wybieramy to, co po prostu wpadnie nam w oczy. Warto więc na początek sprawdzić, czy konkretny case bez wątpliwości będzie dopasowany do naszego telefonu. Najlepiej poszukiwać etui dopasowanego wprost do konkretnego modelu telefonu.


Należy pamiętać, że etui do telefonu musi być dostosowane przykładowo do naszej pracy. Jeżeli pracujesz w poważnej firmie, nie powinieneś raczej paradować z etui w kształcie misia. Postaraj się więc, by case na telefon był dostosowany do sytuacji – przecież można mieć dwa rodzaje i je zmieniać ( z tej serii). Jeżeli na co dzień musisz ubierać się elegancko, wybierz etui skórzane albo nie wybieraj krzykliwych kolorów i zdobień.


etui do telefonu


Wszystko uzależnione jest również od rodzaju komórki. Tradycyjne komórki najlepiej włożyć przykładowo do futerału, który ochrania całą obudowę a kiedy telefon upadnie, nie rozbije się. Płaskie i nowe smartphony będą dobrze się prezentować w tzw. bumperach, jaki chronią boczne krawędzie i tył urządzenia - nasz typ.


Wybór etui zależy od nas i własnych preferencji lub oczekiwań.


Polecamy też

Jak naprawić rtv i agd samodzielnie

fon skb
W czasie stosowania urządzeń codziennego użytku czasami po latach okaże się, że istnieją w nich wady wymagające odpowiedniej naprawy. Ponieważ jednak wybranie się do firmy, w której się nabyło sprzęt, może się wiązać z niebagatelnymi kosztami i spędzeniem dużej ilości czasu, a także gdy minął już czas gwarancji, świetną alternatywą okazuje się niekiedy samodzielna naprawa części rtv i agd.


Opłaca się jednakże wybrać case tuż po zakupie nowego telefonu, by od początku ochronić go przed upadkiem i podobnymi przygodami. Tak naprawdę etui to przedmiot, w który powinien zaopatrzyć się każdy posiadacz smartphona, zwłaszcza ten mniej roztropny.
19/04/17, 15:09:02