Menu strony
Thomas-It

Jak zatroszczyć się o rozwój własnego przedsiębiorstwa z dziedziny IT?

Największym kapitałem każdej firmy są jej pracownicy. Ten na pozór oczywisty temat jest często zapominany przez kierowników i kadrę zarządzającą wielu przedsiębiorstw.


szkolenia ISTQB


Polecamy też

Nowoczesny program do obsługi informatycznej firm

Własna firma lub przedsiębiorstwo może być poważnym wyzwaniem. Trzeba posiadać stosowną wiedzę doświadczenie, dużo cierpliwości i upartości w dążeniu do finału, aby zdołać utworzyć firmę, jaka utrzyma się na rynku oraz osiągnie sukces, na jakim nam bardzo zależy. Należy mieć także własności przywódcze, by móc nadzorować przedsiębiorstwem oraz kierować jego pracownikami.


systemy plm


aparat


A wyłąćznie aktywny i właściwie zmotywowany podwładny to gwarancja sukcesu dla każdej firmy.


Zwłaszcza branża informatyczna to dziedzina, w której ciągle należy troszczyć się o rozwój kompetencji własnych pracowników. Technologia zmienia się w bardzo szybkim tempie, pojawiają się coraz to nowe narzędzia, rozwijane są obecnie wykorzystywane języki tworzenia programów komputerowych oraz aplikacji. Aby nadążyć za tym wszystkim niezbędne są szkolenia z danego zakresu. W ostatnim czasie sporą popularnością mogą pochwalić się szkolenia ISTQB, a więc szkolenia z zakresu jakości oprogramowania dla testerów. Jakość programu komputerowego, który oddajemy klientowi bądź też tak zwanemu end userowi jest niezwykle istotna. Dlatego więc ogromnie istotne jest żeby kadra testerów w naszej firmie posiadała jak najbardziej rozbudowane umiejętności z obszaru jakości oprogramowania oraz możliwie najszerszą wiedzę z tej obszaru.


Poza inwestycją w samych pracowników dobrze jest również zadbać o dobór odpowiednich narzędzi, jakie sprawią, że praca naszym zespole będzie przebiegała na właściwym poziomie. Do tego typu narzędzi możemy zaliczyć systemy PLM, a więc programy zarządzania cyklem funkcjonowania produktu.


Systemy PLM pozwalają na kompleksowe kierowanie procesem informacji od wstępnej fazy tworzenia się produktu, poprzez jego wytwarzanie a także tzw. maintenance. Dzięki całościowemu ogarnięciu całości procesu będziemy mieć większą szansę na wzrost efektywności a także efektywności działania naszego biznesu.
19/04/15, 00:28:02