Menu strony
Thomas-It

Czym jest winda do projektora, jak ona działa i w jakim miejscu się mieści?

Zakup nowego i większego tv nie jest kwestią najważniejszą w życiu. Dziesiątki modeli, wszelakie, często też niepotrzebne, funkcje oraz tysiące powodów, żeby mieć nad czym się namyślać.
XpertTouch 2.1 Speaker Set


Czy też warto np. płacić paręset złotych, żeby posiadać telewizor z większym o kilka cali ekranem?


winda do projektora


A może by tak... całkiem wyzbyć się telewizora? Spokojnie, to nigdy nie znaczy braku dostępu do tego medium. Chodzi tylko o wyeliminowanie bardzo dużego opakowania z niezwykle prostym do straty monitorem. Jeśli namyślasz się, co posiadać zamiast telewizora, to riposta brzmi: przyłączony do np. laptopa rzutnik razem z zewnętrznym tunerem DVBT. Konieczne okaże się jeszcze przygotowanie ekranu, którym wszakże wstępnie mogłaby być wręcz typowa w kolorze białym ścianka. Jest jeszcze sprawa zamocowania samego rzutnika. Można by tu skorzystać z pomocy spółki budowlanej, jaka wykona dla nas tzw. podwieszany sufit, jaki ma dodatkowo takie wyjście jak winda do projektora. Wtedy wszyscy, którzy zobaczą ją w funkcjonowaniu staną się nią usatysfakcjonowani.


Pamięć USB DataTraveler 6000


Jednak czym w ogóle jest taka winda do projektora? Jest to zdalnie opuszczana za pomocą specjalnego pilota półka, do jakiej jest zamocowane narzędzie wyświetlające widok z laptopa, zatem w tym przypadku projektor.
Można by śmiało powiedzieć, iż tego typu wyjście jak omawiana winda do projektora jest wyjściem i efektownym oraz efektywnym równocześnie. Jest niezwykle wygodne w wykorzystaniu i nie szpeci swym wizerunkiem ogólnego wyglądu sali, w jakiej jest taka winda do projektora zamontowana.
19/10/06, 11:55:06