Menu strony
Thomas-It

Rewolucyjny artykuł firmy DJI - Phantom 3 Proffesional

Firma DJI, oferująca drony przeznaczone do filmowania z powietrza, to globalna marka, która proponuje drony perfekcyjnej jakości. Aktualnie jest to jedna z lepszych marek na rynku, jaka ma szeroki wybór produktów cechujących się kapitalnymi parametrami technicznymi.

Drony marki DJI mają multum wartości, między innymi są lekkie i nieduże, niemniej to w żaden sposób nie wpływa na ich mniejszą wydajność. W dronach DJI zastosowano mnogość skutecznych rozwiązań, które powodują, iż korzystanie z nich jest jeszcze prostsze oraz przyjemniejsze.

Jednym z najpopularniejszych modeli dronów, który oferuje obecnie marka DJI jest DJI Phantom 3 Proffesional, który osiągalny jest w dwóch odsłonach, złotej Proffesional i srebrnej Advanced. W porównaniu do ostatnich typów dronów, Phantom 3 kategorycznie lepiej odnajduje się w przestrzeni, bo bonusem do komunikacji GPS jest rosyjski system GLONASS. Prócz kluczowej kamery DJI Phantom 3 Proffesional ma także dwa mniejsze obiektywy, które znajdują się na jego obudowie. Dzięki temu zdołamy widzieć co znajduje się wokół drona, sprzyja to także bezproblemowemu, bezkolizyjnemu lataniu.

Dron z kamerą
Okazałą zaletą jest również to, że dron DJI Phantom 3 Professional i Advanced ma wbudowany moduł Lightbride, który we wcześniejszych modelach można było tylko dokupić, oczywiście za dodatkową opłatą. Moduł ten kosztuje ponad 1400 dolarów, nie jest to więc mała kwota. W modelu DJI Phantom 3 możemy z niego korzystać za darmo. Co więcej współczesny DJI Phantom 3 zdoła również dłużej unosić się w powietrzu, co powoduje, iż filmowanie z powietrza jest jeszcze niezwyklej efektywne.


Polecamy też

Jak upiększyć otoczenie swojego domu

LED
Ze światłem bywa jak z grą w kasynie. Można dużo wygrać albo też dużo stracić. Dobrze dobrane światło spełni swą rolę, nietrafione przyniesie odwrotny skutek. I nie jest ważne czy jest to dom, ogród czy ulica w mieście. Światło ma nas prowadzić, wskazywać drogę, zapewniać bezpieczeństwo, a z tym bywa różnie.

Całościowy czas lotu w modelu Phantom 3 wynosi około 23 minuty. Zapewne DJI Phantom 3 Proffesional to dron, którym wskazane jest się zainteresować.

Jeśli po przeanalizowaniu prezentowanego artykułu będziesz chciał poszerzyć dane na omawiany temat, to pomocne omówienie (https://tritex.pl/) niesamowicie Ci pomoże - chodź i zobacz!

Zrealizuje on wyczekiwania nawet najbardziej wymagających ludzi. Prócz cudownej jakości i nadzwyczaj wysokich parametrów cechuje się również eleganckim, luksusowym designem i twórczym wyglądem. Można go też szybko nabyć: adres sklepu.
21/06/30, 08:46:04