Menu strony
Thomas-It

Jakiego typu miniaturowa kamera okaże się najbardziej odpowiednia dla nas? Na jakie rzeczy przede wszystkim zwracać uwagę?

W obecnych czasach filmowanie stało się bardzo proste. Każdy z nas ma możliwość choć na chwilę stać się filmowcem, nie trzeba do tego jakiegoś zaawansowanego sprzętu, dobry będzie przecież zwykły smartfon, aby uwieczniać różne chwile. Rzecz jasna, to jest już niewystarczające, jeżeli chcemy tworzyć całkiem profesjonalne materiały. Wtedy niewątpliwie celujemy w bardziej specjalistyczny sprzęt, jak GoPro Black.
Ekstra źródła-

Polecamy też

Klienci wybierają dla siebie w szczególności wypróbowane rozwiązania

cloud computing
Rekomendowane rozwiązania, takie jak przetwarzanie w chmurze, okazują się dla wielu bardzo rozsądna opcją. Znakomite możliwości wyboru, złożoność ofert oraz dopracowanie poszczególnych rozwiązań trafia do niesamowicie rozbudowanego grona odbiorców. Zamawiający cieszą się dawanymi im do dyspozycji rozwiązaniami, więc tak ochoczo korzystają ze znakomitych propozycji. Ciągle przybywa rewolucyjnych możliwości, co cenione jest w szczególności. Atrakcyjne ceny są dodatkową zaletą.


kamerka go pro
Jest to najszybszy oraz najwydajniejszy model kamery GoPro jaki powstał. Tego typu kamerka to co ważne pełnowartościowy standard 4K o szybkości 30 klatek na sekundę. To jednocześnie nieosiągalne dla innego sprzętu tego rodzaju opcji zwolnienia materiału z jakością 1080p. Dzięki 120 klatkom na sekundę jesteśmy w stanie uzyskać czterokrotne spowolnienie przy utrzymaniu pełnej płynności. Taką cechę bez wątpienia docenią również zawodowcy. Coraz bardziej powszechne są kamery na kask motocyklowy. O takiej kamerze warto pomyśleć szczególnie z dwóch powodów. Pierwszy to ochrona prawna, bo nagranie filmu z drogi jest w wielu sytuacjach potrzebne, by udowodnić, że nie popełniliśmy wykroczenia. Podczas zdarzenia drogowego obraz zapisany na kamerze stanie się dowodem, kto popełnił wykroczenie. Drugi powód jest równie ważny - to filmowanie naszych wyjazdów. Rozwój technologii umożliwił miniaturyzację kamery do takich rozmiarów, że stały się naprawdę mobilne oraz możemy je wziąć tak naprawdę w każde miejsce. Do tego dają świetną jakość obrazu.

motocykl
Jeśli chodzi o kamery na kask motocyklowy najważniejszą rzeczą jest kąt widzenia, czyli najlepiej 170 stopni.

Gdy zafascynował Cię prezentowany artykuł, to nie wahaj się tylko odwiedź serwis, a znajdziesz tutaj podobne, interesujące informacje na ten temat.

Wybór kamer jest duży i nie ma z pewnością problemu, by takową kupić, jednak jak chcemy produkt już sprawdzony i najlepszej marki, to dobrze zastanowić się nad zakupem, wspomnianej wyżej, kamery GoPro. Największym plusem takiego sprzętu jest posiadanie trybu Superview oraz sześćdziesiąt klatek podczas nagrywania w jakości HD. Zdecydowanie jednak we wszelkich testach najlepsza okazuje się GoPro czwartej generacji. Jej ogromną zaletą jest nagrywane z rozdzielczością 4K. Prócz wbudowanego modułu Wi-Fi komunikowanie się z tym urządzeniem jest w stanie odbywać się przy pomocy systemu Bluetooth. Wynik, który robi wrażenie to nagrywanie 120 klatek na sekundę w jakości Full HD. Taka kamera sportowa nie kosztuje mało, ale na pewno jest tego warta.
19/06/27, 07:18:03