Menu strony
Thomas-It

Archicom jako jeden z największych i najdłużej działających deweloperów

Każdy deweloper ośmiela do kupna lokum oczywiście u niego, pociąga dobrym miejscem, atrakcyjnymi kosztami, jak też najwyższą formą towarów wykończeniowych.
sprzątanie


W gąszczu rozmaITych ofert dobór samego lokum, a przy tym dewelopera do najłatwiejszych nie należą. Wyznaczając moc funduszy na zakup wymarzonego mieszkania nie można zezwolić sobie na wybór nieodpowiedzialnego dewelopera. Archicom jest jednym z większych i długo funkcjonujących deweloperów na dolnośląskim rynku nieruchomości. Proponuje mieszkania, apartamenty, lofty i gabinety. Archicom, jak jednostka działająca na rynku od blisko 30 lat, sfinalizowała już ponad 150 obiektów, w tym obiekty mieszkalne, hotele i biurowce. Teraz Archicom urzeczywistnia zarówno budynki mieszkaniowe z lokalami usługowymi, jak i wieloetapowe centra biznesu.


narzędzia


Kupno mieszkania to często rozstrzygnięcie na niemało lat, a nawet na całe życie, dlatego warto pamiętać, by szczegółowo określić własne potrzeby. Przed zakupem mieszkania trzeba zwrócić uwagę na szereg elementów, jakie będą miały istotny wpływ na to żeby nasze gniazdko było dla nas przydatne.


Wieloetapowe inwestycje owej firmy powstają na bazie nowoczesnego, kompleksowego projektu zagospodarowania przestrzennego. Odpowiednie wytyczenie powierzchni zapewnia samowystarczalność w obszarze najistotniejszych potrzeb życiowych, mieszkania, pracy, rekreacji, wyżywienia, kształcenia.
Kluczowym zamysłem jest budowa (podział kompozytów) mocnej więzi z obszarem, opartej na identyfikacji z lokalizacją zamieszkiwania, oraz związków pomiędzy mieszkańcami.
19/05/21, 07:23:02