Menu strony
Thomas-It

Masa osób śni o tym, by mieć własne auto - jednak najpierw powinni sprzedać stare, aby mieć choć niewielką sumę pieniędzy na zakup następnego

Najczęściej przy chęci kupna kolejnego wozu, wiemy, że będzie nam potrzebna znaczna kwota. Dlatego mamy zamiar ją zdobyć z kilku źródeł.


Karta SanDisk Extreme® Pro™


ASUS Eee Pad Transformer Prime


Jednym z nich jest sprzedanie obecnego auta. By nie czekać miesiącami na chętnego, powinniśmy wziąć sprawy w swoje ręce.


skup


Polecamy też

Czy etui na komórkę jest naprawdę potrzebne?

etui do telefonu
Nowy smartphon za każdym razem daje mnóstwo radości. Początkowo usiłujemy jak najlepiej o niego zadbać. Z czasem, kiedy szczęście po zakupie mija, traktujemy nowy telefon jak poprzedni – właśnie po to konieczne jest właściwe etui.


Jeśli mamy upatrzony typ nowego wozu, który pragniemy zakupić, to powinniśmy się śpieszyć. Szczególnie, jeśli nasz stary wóz regularnie płata nam przeróżne figle. Zapewne na kolejny wóz mamy odłożone jakieś pieniądze, ale dobre będą też te środki, które dostaniemy za obecny samochód. Aby nie czekać zbyt długo na chętnego, mamy szansę zadziałać szybciej. Wystarczy zadzwonić do firmy, która kupuje używane samochody. W większych miastach zazwyczaj bez kłopotu znajdziemy skup używanych aut. Niekiedy kupują one nawet niezwykle stare auta, które nie dostały przeglądu lub nie posiadają aktualnego ubezpieczenia. Zazwyczaj takie auta przeznaczone będą na części. Na szczęście nie będzie to już nasz problem. My pozbyliśmy się staruszka. Skupy zwykle płacą gotówką i to w ten sam dzień. Zatem jakąś część pieniędzy na kolejne auto posiadamy już w portfelu. Większość skupów daje dość dobre ceny, jednak powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że auto, które wyceniają, jest już wiekowe. Zatem nie powinniśmy się spodziewać kokosów.


Jednak pozytywy w tej sytuacji i tak są widoczne gołym okiem. Mamy w ręce pieniądze i nie jesteśmy zmuszeni myśleć o tym, gdzie trzeba będzie zezłomować wóz, który już nie może wyjechać na ulicę.
19/01/18, 17:31:01