Menu strony
Thomas-It

Technologiczne zmiany

Czy pochylałeś się kiedyś nad tym, jakby wyglądało życie bez takich wynalazków jak telewizor? Mimo że urządzenia telewizyjne są w powszechnym użyciu dopiero od kilku dekad, zdążyło dorosnąć pokolenie, które nie może sobie wyobrazić życia bez tv. Minione lata to era dominacji elektronicznych mediów, telewizory jednak nie tracą swojej pozycji – są wszakże obecne w sporym odsetku polskich domostw.
telewizor
Możemy jednakże przytoczyć urządzenie, które w ostatnich latach straciło mocno na popularność – radio. W erze, gdy powstawały media radiowe, był to podstawy środek komunikacji na wielką skalę. Warto pamiętać, że dzięki odbiornikom radiowym w domach Niemców Hitlerowi udało się efektywnie sterować narodem. Obecnie radio (Radia bluetooth pod zabudowe) nie ma takiej siły – dziś słuchają go nieliczni, przede wszystkim zmotoryzowani w trakcie długiej trasy oraz ludzie w podeszłym wieku. Siłę tego środka komunikacji udowadnia jeszcze Radio (Systemy audio bluetooth pod zabudowę) Maryja, radio sterujące umysłami rzesz seniorów.

Coraz mniej ludzi kupuje również wieże stereo. To nie dziwota – większość młodych ludzi melodie bierze z internetu. PłytyCD zostały pokonane przez niezwykle popularny format MP3. Wieże stereo zostały zwalczone przez przenośne odtwarzacze MP3. Tego typu urządzenia zyskały wielką popularność wtedy, gdy powstał pionierski iPod, odtwarzacz muzyczny wykreowany przez triumfującego Steve’a Jobsa, który przyniósł jego marce (Apple) straszne pieniądze. Obecnie muzykę da sie także odtwarzać na stronach sieciowych. Więcej możesz sprawdzić tutaj - zamienniki agd.

Polecamy też

Elektronika powinny być jak najdoskonalsze

laptop
Jeżeli zdecydujemy się, na zmianę własnego teraźniejszego sprzętu na coś lepszego, na coś co pozwoli nam na otrzymanie funkcji, których do tej chwili nie posiadaliśmy, to z pewnością musimy udać się do właściwie wyposażonych marketów, gdzie będziemy mogli spotkać się z największym wyborem. Przez to właśnie warto się najpierw namyślić, jakiej marki produkt byśmy pragnęli oraz który z nich będzie w stanie spełnić wszystkie nasze wymagania.


A co przyniesie przyszłość naszej innowacyjności naukowej? Nie planujemy trudnić się snuciem bajek, gdyż są one z góry skazane na porażkę. W zasadzie nie da się wymienić futurologa, który prawidłowo przewidział, jak będzie prezentował się świat w przyszłości. Jeśli pragniesz to zweryfikować, zobacz w sieci i utworach literackich wizje różnorakich naukowców i wizjonerów – wg sporego odsetka prognoz w dwutysięcznym roku mielibyśmy podróże w daleki kosmos…
21/04/29, 00:06:11