Menu strony
Thomas-It

często spotykane gry sieciowe

Większość ludzi ma już dostęp do internetu i to na tyle dobry, by dało się grać w gry multiplayer. Wypisywać plusy zabawy wieloosobowej chyba nie trzeba, czyż nie? Ale gdyby ten artykuł zobaczył dyletant internetowy, napiszę: rozrywka multiplayer to zupełnie nowe emocje.
Walka z żywym wrogiem przynosi o wiele więcej emocji i trudności, niż rywalizacja z AI. I to generalnie w przypadku każdego typu gier PC! W co grać zatem?

Kochającym gry wyścigowe bez wątpienia spodoba możliwość wyścigów z bratem, sympatią lub kumplem z internetu. W tańszym przedziale cenowym zalecam bardzo Need for Speed: The Run. Dla dysponującymi większą gotówką rekomenduję Formułę 1 2012.

Gry bitewne, czyli fachowo RTSy oraz gry mmorpg, np. , to typ silnie pobudzający intelekt.

Masz zamiar bardziej zbadać prezentowany tu problem? Jeżeli tak, zobacz polecane informacje (https://liceum.wroc.pl/) zbliżonych wpisów. One też omawiają tę kwestię.

Warto wiedzieć, że najlepsze gry multiplayer aktualnie to Starcraft II, druga część ultragrywalnej produkcji, która stała się krajowym sportem w Korei, 6. odsłona sagi Heroes of Might and Magic, gry turowej niebywale grywalnej oraz Total War: Shogun 2.

Polecamy też

Konsole wideo

Call of Duty
Prawdopodobnie wielu z was, szanowni czytelnicy, raduje się, mogąc być właścicielami pięknej, najnowszej generacji konsoli playstation 3 (a jeśli nie PS3 to pewnie Xbox 360 (OFERTA). Jeśli chodzi o konsole do gier, przywództwo Playstation jest prawdopodobnie niezaprzeczalne, jednym z rywali jest aktualnie Wii przedsiębiorstwa nintendo, jednak gry na Wii mają za zadanie mierzyć w zupełnie inną grupę adresatów niż gry na PS3.


gry, gry internetowe, gry online
Gry strzeleckie – First Person Shooter - są perfekcyjne do zmagań sieciowego. Na szczycie jest od lat saga Call of Duty. Trzeba także sięgnąć po klasykę, czyli po słynnego Counter Strike, cesarza kawiarenek internetowych. Z aktualnych pozycji sugeruję pompujący adrenalinę Battlefield 3.

Gry sportowe to generalnie piłka nożna. Tutaj konkurują ze sobą dwie gry komputerowe: Pro Evolution Soccer i seria Fifa. Nie rozstrzygnę, która z nich jest bardziej warta uwagi. Odróżniają się sposobem grania oraz opcjami gry. Proszę przejrzeć opinie w branżowych pismach,na przykład w Cd-Action.

Gry przygodowe to zanikający gatunek. W tym przypadku postaw na dawne przeboje - seria Syberia omami ciebie fantastyczną grafiką i trudnymi tajemnicami, a absurdalne przygody w Monkey Island rozbawią do łez. Drobna uwaga – mało która przygotówka posiada tryb online. Dawne pozycje można wyświetlić na nowszych komputerach, korzystając z możliwości, jakie oferują emulatory gier.

Gry zręcznościowe to dziś głównie dwie pozycje: saga Assasin’s Creed oraz Uncharted. Obie fantastyczne i rozprowadzane na wielu rodzajach urządzeń.

Lecz gry online to nie tylko te sprzedawane w pudełkach. W sieci natkniesz się na całą masę gier browserowych, w które da się grać wprost na Chromie lub Internet Explorerze. Są tworzone za sprawą techniki, która napędza nieskomplikowane animacje flash. Wśród takich nieskomplikowanych pozycji rządzą gry logiczne - tryktrak, wężyk, poker. Surfując po sieci spotkasz też gry za darmo.
19/04/01, 07:19:01