Menu strony
Thomas-It

Możliwości smartfonów

Rozwój technologii telefonii komórkowej uległ przyspieszeniu w ostatnich latach. W chwili obecnej blisko 50% kupowanych telefonów to smartfony. Przoduje iphone, którego premiera zawsze jest mocno relacjonowana w mediach. Apple ma rzeszę fanów, którzy oczekują najczęściej w długich kolejkach by zakupić telefon w pierwszym dniu sprzedaży.

Mimo wysokich cen, produkty Apple'a sprzedają się bardzo dobrze. Na tyle, że stracił mocno na tym pierwotny lider - nokia. Fińska firma przeoczyła modę na smartfony, w wyniku tego bardzo szybko mocno odbiło się to na jej wynikach finansowych.

smartfony
Okazję wykorzystali producenci z Azji przykładowo samsung. Najdroższy smartfon Samsunga Galaxy cieszy się bardzo dużą popularnością, a i jego cena jest znacznie niższa od cen Iphona. Smartfon Samsunga posiada wiele możliwości, przeważnie tych samych co Iphone.

HTC przedstawiło nowy smartfon z Windowsem i HTC Sense – nowym interfejsem. Zamontowany w HD2 szeroki ekran na 4,3 cala zezwala na pokazanie wyraźnego obrazu oraz łatwe przeglądanie stron internetowych i korzystanie z aplikacji. Przez to projektowanie aplikacji na windows phone ma jeszcze większe możliwości.

To kolejny krok w stronę użytkowania telefonów. Ekran o przekątnej 4,3 cala umożliwia pokazywanie multimedialnych wiadomości pogodowych z użyciem pełnego ekranu. HD2 może być dopasowywane w sposób najbardziej pasujący wymaganiom użytkownika poprzez pobieranie aplikacji.

Charakterystyczne jest to, że w nowych modelach smartfonów ekrany mają większą przekątną. Brak jest klawiatury, obecnie wyświetlana jest na ekranie telefonu. Wielkie wyświetlacze umożliwiły na przedstawienie użytkownikom tysięcy programów jak nawigacje.

Polecamy też

Jakie sprzęty elektroniczne są świetne?

samsung galaxy pocke
Smartfony są z pewnością godne uwagi - niby nie są w zupełności bez minusów, lecz jakby nie patrzeć cechują się o wiele bardziej znaczącą liczbą atutów. Sprawiły, że tak naprawdę telefonia mocno się odmieniła - dokładnie to samo zdołała zrobić z naszym życiem! Zatem bez dwóch zdań takie smartfony jak m.in. samsung galaxy pocket są OK. Niby może się wydawać, iż ostatnimi czasy coraz mniej solidnych telefonów na rynku, ale w zasadzie ciężko się z akurat tym zgodzić.


Również jakość aparatów, w które wyposażone są smartfony jest bardzo dobra. Najczęściej posiadają one po dziesięć megapikseli i wspaniałą jakość zdjęć.

Duża szybkość obliczeniowa w smartfonach zezwoliła na tworzenie zaawansowanych aplikacji.

Zaintrygował Cię nasz wpis? Więc namawiamy Cię - wejdź na następną witrynę i dokonaj oceny (http://sklep.doko.pl/pl/p/Inwerter-jednofazowy-3600-MTL-S-GROWATT/31785) naszych starań. W razie jakiś zastrzeżeń - zwróć się do nas!

Dzięki temu zrodziła się osobna gałąź jaką jest development aplikacji mobilnych. Gros firm chce mieć własne programy, by przyciągnąć klientów. Mogą to być programy takie jak opcja zamówienia taksówki, czy przeróżne gry.
Podpatrzone na: jojomobile.eu
Opracowanie: S.S.
21/05/06, 07:36:03