Menu strony
Thomas-It

Zobacz w co będzie grała cała Polska

Za chwilę sezon ogórkowy będzie już za nami. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Należy zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje tytuły jeszcze przed Bożym Narodzeniem, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym przedziale czasowym zbija się największą forsę. Dlatego gra jest warta świeczki.

xbox i playstation na targach
Obecnie, posiadacze Playstation 3 nie powinni narzekać na brak gier. Zaraz po premierze tej konsoli było krucho, Xbox 360 pod względem ilości gier, bił PS3 na łeb na szyję. Aktualnie jednak sytuacja się wyrównała i właściciele konsolki Sony nie powinni marudzić. Większość wychodzących gier to jednak mimo wszytko przeciętniaki, ale hitów nie brakuje.

W sumie trudno mówić o jakiejś innowacyjności, najlepiej sprzedają się sprawdzone pomysły, więc nie ma co się dziwić, że producenci inwestują w serie, a nie oryginalne pomysły. Czasami zrodzi się coś pokroju genialnego Little Big Planet, ale to oczywiście wyjątki, które tylko potwierdzają regułę. W tym biznesie (jak w sumie w każdym) liczy się forsa, więc wielkie firmy wydają dużą kasę na coś co się sprzeda bez żadnych wątpliwości.

Wejdź na ten odsyłacz i zobacz więcej preparaty na oczyszczanie jelit dokładniejszych informacji odnoszących się do podnoszonego tu tekstu. Na pewno jest on bardzo ekscytujący.

Poniżej 2 super zapowiedzi gier, które księgarnia ma obecnie w sprzedaży.

Need for Speed Shift. Kolejna część jednej z najbardziej znanych gier wyścigowych. Czy nowa część okaże się hitem, tak jak to zapewniają jej twórcy? Ciężko stwierdzić, ponieważ z NfS było różnie, raz byliśmy świadkami niemal ideałów, a innym razem niewypałów. Electronic Arts starało się jak mogło . Dorzucali nowe auta, poprawiali grafę, zwiększali możliwości kustomizacji pojazdów. Mimo to sama rozgrywka już tak nie wciągała jak kiedyś. Dlatego teraz muszą nas naprawdę mile zaskoczyć, aby nowy NFS cisnął nas o glebę. Czego oczywiście z całego serca życzymy.

Kolejną znaną grą, która nadchodzi wielkimi krokami, aby zająć lasery naszych konsolek to Call of Duty 4: Modern Warfare 2. Tytuł ten posiada już ogromną liczbę fanów. Wojny sieciowe są rozgrywane 24h na dobę, ten szał porównać można do tytułu z przeszłości, do Quake. Nowa produkcja zapowiada się świetnie, nowe kampanie, poprawiona grafika i kilka innowacji. Miejmy nadzieję, że nowy CoD nas nie zawiedzie i przyniesie wiele miesięcy znakomitej rozgrywki.

Konsolowcy już zacierające swoje rączki bo nie mogą się doczekać tych rewelacyjnych pozycji jakie zagoszczą w czytnikach PS3. Miejmy nadzieję, że nie skończy się na obiecywaniu i przez zimę będzie rzeczywiście w co pogrywać. Aby emocje były jeszcze większe, zaaranżujmy sobie kącik gracza. Najlepiej podłączyć konsolę do większej plazmy, a a następnie powiesić ją za pomocą uchwytów lub półki do RTV na ścianie (zobacz więcej tu: Uchwyty i półki RTV Panasonic - I co istotne, dołączmy do zestawu porządne głośniki. I zatroszczmy się, by nikt nam nie przeszkadzał podczas grania.

Polecamy też

W jaki sposób poprawić komfort używania PC?

monitor komputera
W świecie wszechstronnej komputeryzacji każda osoba posiada w swoim domu komputer stacjonarny, laptop czy chociaż notebook. Internet stał się powszechnym źródłem pobierania wiedzy i rozrywki. Zwykłe wieże lub radia zastępowane są muzyką z komputera, sporo ludzi zastępuje komputerem też radio oraz telefon. Użytkując więc komputer przy tak dużej ilości czynności należałoby skusić się o jego ulepszenie, aby cieszyć się swym urządzeniem w dużo lepszym wydaniu.


Ale nie tylko fani konsol mogą być ucieszeni. Dziś na rynku coraz więcej jest tytułów gier na PC. Gry, w które część ludzi nie wyobraża sobie, aby zagrać na innym sprzęcie niż konsola, idealnie sprawdzą się na normalnych komputerach. To świetna alternatywa dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na nabycie konsoli lub z jakiś przyczyn nie przepadają na niej grać. Ważny jest porządny sprzęt. Komputer stacjonarny (przykłady dla mieszkańców Łodzi: więcej) albo laptop powinien być naprawdę wydajny, a karta graficzna zaawansowana.
19/02/17, 07:18:03