Menu strony
Thomas-It

Najlepsze sportowe gry na konsolę

Z całą pewnością stworzenie sportowych gier komputerowych było korzystnym pomysłem. Można to stwierdzić na przykładzie sławy tytułów takich jak na przykład FIFA. Wymyślenie tego typu gier było swego rodzaju zestawieniem ogromnej popularności dyscyplin sportowych z powszechnością gier. Powodzenie takich tytułów uzależnione jest od różnych czynników.
Jednym z nich jest kraj, gdzie wydawana jest gra. Jeżeli w wybranym państwie dyscyplina sportu, wokół której kręci się akcja gry, nie jest szczególnie rozpowszechniona, to można przypuszczać, że także gra nie zostanie bardzo radośnie odebrana. Dobrym przykładem jest gra Deluxe Ski Jumping, która jest niezwykle prostym, schematycznym wręcz symulatorem skoków narciarskich. Gra ta miała w Polsce szczyt popularności wtedy, gdy skoki narciarskie były popularne z uwagi na osiągnięcia polskich zawodników w tej dyscyplinie. Tego typu tytuły oferowane są zarówno na komputery, jak i na konsole, na przykład na Playstation 4 (nowości na playstation 4).

pro evolution soccer z kotem
Jest wiele korzyści, które czerpie się z grania w gry sportowe. Rzecz jasna nie jest to w stanie zastąpić samodzielnej aktywności fizycznej, jednak pozytywnych następstw także jest dużo. Jednym z dobrych następstw tego typu rozrywki, co w zasadzie można stwierdzić o wykorzystywaniu gier każdego typu, jest ćwiczenie refleksu. W zasadzie we wszystkich grach trzeba działać błyskawicznie. Bez wątpienia duża zaletą wybierania gier sportowych jest dobre poznanie reguł danej dyscypliny, o ile oczywiście tytuł jest skonstruowany prawidłowo i dokładnie.


Polecamy też

Preferowane przez graczy propozycje

scenka z Gran Turismo 6
Gra taka jak Call of Duty od lat cieszy się polecaniem na szeroką skalę. Klienci stawiają w szczególności na przetestowane i polecane przez innych oferty. Możliwości do wyboru jest dużo, więc też wielu amatorów również czuje się w stu procentach zachęconych do skorzystania z tej możliwości. Wielość opcji oraz rewelacyjna jakość graficzna podkreślana jest zarówno przez zadowolonych klientów, jak i samych użytkowników. Seria gier komputerowych rodzaju first-person shooter oscyluje w tematyce wojennej, co odpowiada wielu graczom.

Jedną z najpopularniejszych gier na świecie, dostępnych również na konsole, jest FIFA. Fabuła tego tytułu ma miejsce na stadionie piłki nożnej. Rolą użytkownika gry jest, analogicznie jak w piłce nożnej, wygrać mecz. Powodzenie tej gry wynika między innymi z realizmu, jaki w różnych częściach gry zdołano stworzyć. Nieobeznany obserwator mógłby pomyśleć, że ma do czynienia z rzeczywistą transmisją meczu. Ostatnią wydaną do tej pory częścią tytułu jest FIFA 14 (opinie o fifa 14). W części tej zostało wyeliminowanych sporo niedociągnięć z odsłon poprzednich. Część z nich jednak w dalszym ciągu się zdarza, wywołując śmieszne efekty w czasie gry. Mimo to popularność tytułu nie słabnie.
19/06/07, 10:35:15