Menu strony
Thomas-It

Robienie aplikacji mobilnych- jak wdrożyć w życie swoją idee


Czas i technikabiegnie bez przerwy do przodu. Bez urządzeń mobilnych wielu z nas nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się w dzisiejszych czasach jednym znajbardziej popularnych środków służących do komunikowania się. Programy do tabletów, smartfonów czy telefonów radzą, jak najszybciej dojedziemy w dane miejsce, podpowiedzą, który film zobaczyć w kinie, podpowiedzą, jak poprawić sylwetkę, i ostrzegą, jeśli wydaliśmy za dużo w w ostatnim czasie.
android
Porażająca liczba aplikacji i koncepcji na Adroid i iOS jest tak wielka, iż każdy z nas znajdzie coś atrakcyjnego dla siebie, mogą być to na przykład: * aplikacjezwiązane z fotografią * liczne programy służące do przesyłania natychmiastowych komunikatów, które umożliwiają kontakt ze znajomymi i bliskimi, * nawigacje do samochodów – doskonałe urządzenie dla kierowców, * radia internetowe, które wspaniale umila nam chwile podczas jazdy MPK po mieście, * przeglądarki internetowe, * odtwarzacze muzyki, * odtwarzacze filmów, * stacje pogodowe, * i oczywiście tak lubiane przez dzieci gry. Tworzenie aplikacji na Androida (zobacz na oraz pisanie aplikacji na iOS nie jest szczególnie trudne. Mile jest widziana motywacja, język oprogramowania i materiały. Masz pomysł na emocjonującą grę? Pomyśl, napisz, a świat jeszcze o Tobie usłyszy.


Polecamy też

Możliwości smartfonów

smartfony
Rozwój gałęzi GSM uległ przyspieszeniu w ostatnich latach. W chwili obecnej ponad 50% kupowanych telefonów to smartfony.
Na czele jest iphone, którego premiera zawsze jest mocno relacjonowana w mediach. Apple posiada swoich wiernych klientów, którzy czekają najczęściej w kilometrowych kolejkach by kupić Iphone'a w dniu premiery. Pomimo wysokich kosztów, produkty z jabłkiem sprzedają się bardzo dobrze.


Zarówno niewielkie firmy jak i duże koncerny nabywają coraz to nowe aplikacje na systemy Android i iOS, więc zlecenia na tego typu programowanie jest wielkie, a będzie coraz większe. W momencie bardzo szybkiego postępu Internetu cały czas wzrasta także zainteresowanie programistami, których specjalnością jest tworzenie aplikacji mających powodzenie w środowisku internetowym. W związku z powyższymi informacjami, studiowanie informatyki oraz zamiłowanie do tworzenia aplikacji jest bardzo opłacalnym rozwiązaniem. W zasadzie bez najmniejszych wątpliwości można pokusić się o stwierdzenie, że programista jest przyszłościowym zawodem i na pewno jest to zawód, który nadal będzie się rozwijał. Zwłaszcza, że coraz śmielej różnego rodzaju nowinki ze świata informatyki wkraczają do naszego życia i zdobywają coraz więcej miejsca.

18/07/12, 03:17:04