Menu strony
Thomas-It

Apple - jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek

Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, że tablet nie był oryginalnym wytworem marki Apple. Parę bitych lat przed wejściem do sklepów iPada Microsoft wypuścił swoje maszyny. Jak wiadomo, nie dały sobie rady na rynku technologicznym. Kiedy Apple wypuściło na półki sklepowe swojego iPada, posiadało już solidną pozycję dzięki wielkiemu sukcesowi słynnego iPoda. To jest jeden z powodów rewelacyjnej sprzedaży urządzenia tej marki.


Przenośna bateria Gum Plus
Firmie Jobsa udało się wykreować markę, która przynosi skojarzenia z najwyższą jakością i niebanalnym designem wykonania. To spowodowało, że praktycznie każdy artykuł był skazany na wielką sprzedaż. Microsoft kojarzy się przeważnie z mało solidnymi acz popularnymi OSami. Microsoft nie był nigdy znany z produkcji wartościowych sprzętów elektronicznych, dlatego ich tablet nie miał wielu chętnych do kupienia. Nie oznacza to rzecz jasna, że był słabym produktem – po prostu nie potrafiono go skutecznie rozreklamować. Steve Jobs był geniuszem reklamy, który jednocześnie cechował się genialnym smakiem estetycznym. Umiał stworzyć gadżety godzące w sobie niezawodną funkcjonalność i prostą harmonię. Trzeba jednak dostrzec, że iPad nie zdominował rynku – przyzwocie schodzą sprzęty innych, mniej drogich i mniej prestiżowych marek. Najważniejsze jest to, że dopiero Apple udało się spopularyzować tablety, święcące dzisiaj triumfy.

Markowe słuchawki - słuchawki - Jeżeli poszukujesz akcesoriów do iPada, poszukaj w internecie sklepów cyfrowych, które posiadają w ofercie dobrej jakości gadżety w korzystnych cenach. Należy do Google wpisać słowa „akcesoria ipad”. To oczywiste, że najpraktyczniejszym zakupem jest trwale [TAG=etui
do sprzętu, aby ekran iPada nie zarysował się w czasie eksploatacji.

Zaciekawił Cię prezentowany wpis? Jeśli tak, to bez wahania przeczytaj także to użyteczne źródło (http://www.dawoj.com.pl/kontrola-samochodu-przed-zima/). Po prostu kliknij tutaj a na pewno się nie rozczarujesz!

Tanie etui do znakomitych maszyn przenośnych Apple odszukasz, kiedy do wyszukiwarki WWW wstawisz słowa „etui ipad”.
21/02/16, 07:25:05