Notebooki firmy Samsung

Jednym z liderów w na rynku elektroniki użytkowej stała się ostatnio firma Samsung. Ten koreański producent elektroniki w przeciągu kilku dziesięcioleci stał się jedną z największych firm z tej branży, a produkty Samsunga biją rekordy sprzedaży.


Notebook Samsung Chronos Seria 7
Produkty samsunga to telewizory i sprzęt audio, telefony komórkowe i smartfony, lecz firma ta jest obecna również w dziale komputerów dla odbiorców biznesowych i indywidualnych. I w każdej z tych dziedzin oferuje urządzenia najwyższej jakości, dobrze dopracowane i pełne nowinek technicznych. Tak jest także w sytuacji telewizorów LCD.

Wśród wielu modeli tego producenta z pewnością się wyróżnia SAMSUNG 46F5000 z przekątną 46 cali i wyjątkowo wyraźnym, ostrym obrazie. W urządzeniu tym wykorzystano specjalne algorytmy do poprawy kolorów i szczegółów, oraz system Full HD o dwukrotnie wyższej rozdzielczości w porównaniu z normalnymi odbiornikami, co daje nieznaną do tej pory jakość obrazu. Możemy także przyłączyć do niego przez port USB dowolny układ pamięci i cieszyć się wcześniej nagranymi muzyką oraz filmami.

Kolejną rodziną produktów Samsunga są przenośne komputery. Samsung 270E5V (NP270E5V-K01PL) to laptop z potężnymi możliwościami i pełnowymiarową klawiaturą, przeznaczony dla wymagających domowych i firmowych użytkowników. Wysoka jakość wykonana idzie u niego w parze z oryginalną stylistyką, bowiem sprzęt ten oferowany jest także w białej i czerwonej kolorystyce. Do następnej rodziny notebooków należy model Samsung 370R5E (NP370R5E-S06PL) (kliknij). Jeśli chodzi o ten sprzęt producent postawił na mobilność i lekkość, laptop posiada matrycę na 15 cali, a waży mniej niż dwa kilo. Jest niezwykle lekki i smukły, ma również bardzo wygodną klawiaturę i doskonale spisujący się podczas prac w słońcu ekran. Oszczędny i wydajny układ procesora, duża pamięć i szybka grafika powodują, że sprzęt ten będzie się nadawał nie tylko do biurowych prac, ale także do rozrywki i zabawy. Zaś pokazuje nowy trend jeśli chodzi o mobilność. Zaliczany jest do rodziny ultrabooków, jest bardzo cienki i lekki, i co najbardziej istotne, pracować może kilka godzin na jednym ładowaniu baterii.
23/02/08, 07:03:04