Menu strony
Thomas-It

Kupujemy router - na jakie aspekty trzeba zwrócić szczególną uwagę?

Rosnąca ilość mobilnych tabletów oraz komputerów zaczęła sprawia, że coraz częściej występuje konieczność zamontowania w domu czy biurze bezprzewodowego routera. Urządzenia te mają niewielkie rozmiary, przyłącza się do nich łącze internetowe z zewnątrz i po odpowiedniej konfiguracji można korzystać z większej ilości urządzeń.

Zakupy online
Ogromną zaletą routerów jest możliwość używania bezprzewodowej sieci, urządzenia nie muszą być połączone fizycznie przy pomocy przewodów, ale łączą się w sposób bezprzewodowy. W ofercie jest ogromna ilość routerów, różniących się parametrami i dodatkowymi funkcjami.

Część z nich, jak na przykład Router Asus RT-N16 (90-IG0D002M01-3EA0Z) ma na wyposażeniu serwer pamięci masowej, który pozwala na archiwizowanie danych z przyłączonych do routera urządzeń. Model ten wyposażony jest w potrójną antenę, zapewniającą mocny i stabilny sygnał, przez to doskonale sprawdzi się w większych mieszkaniach czy biurach. Jest prosty w konfiguracji, rzecz jasna obsługuje większość najważniejszych protokołów bezpieczeństwa i posiada port USB.

Polecamy też

Na straży sieci

Obsługa komputera
Bezpieczeństwo sieci w czasie, gdy pojawia się coraz więcej informacji o ofensywach hakerskich, to fundamentalne zagadnienie. Szczególnie dotyczy to firm. Wiele przedsiębiorstw, w tym także te, które operują na polskim rynku, szermuje bardzo cennymi informacjami.


Do podobnego zastosowania wykorzystać można Router Tp-Link TD-W8960N .

Kliknij ten odnośnik, a wtedy zdobądź więcej szczegółów (https://www.logintrade.pl/) odnoszących się do rozpatrywanej w tym materiale treści. Uzyskasz wtedy większą wiedzę!

Ten model ma zgodność z protokołem ADSL2+ i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa w domu lub niewielkiej firmie. Prosta konfiguracja pozwala na szybkie utworzenie sieci bezprzewodowej, a mechanizm rozdzielania plików przyda się, gdy z sieci korzystać będzie paru użytkowników. Ten egzemplarz routera posiada dwie anteny, analogicznie jak inny sprzęt tego typu, to znaczy Router Tp-Link TL-MR3420.

Sprawdź inne tego typu niezwykle użyteczne źródło informacji na opisywany problem - kliknij tu i przeczytaj więcej w tekście (https://www.progresdisplays.pl/potykacze-i-stojaki).

Oprócz zwykłych funkcjonalności Tp-link umożliwia użytkowanie sieci 4G, wystarczy przyłączyć do niego odpowiedni modem i cieszyć się szybkim, mobilnym internetem, sama instalacja jest szybka i intuicyjna. W temacie mobilności interesujące funkcje przedstawia Router ZTE MF. On również obsługuje współdzielenie mobilnego internetu 3G, ale poza tym projektanci wyposażyli go w baterię. Przez to router można w dowolnym momencie odłączyć z domowej sieci i zabrać ze sobą, dzięki 3G jest możliwość korzystania z jego możliwości niezależnie od miejsca.
21/11/16, 07:02:11