Nalepki na monitory i laptopy

Każdy nie znosi nudy. Najmocniej chyba młodzieniec. Nużyć może niezmienność. Wielką radość daje zmiana czegoś, renowacja wyglądu. Niektórzy czasem decydują się na zmianę koloru lokum. Część ludzi woli kupić ciuchy w całkowicie odmiennej stylistyce. Kobiety lubią zmienić kolor włosów lub dramatycznie wystylizować uczesanie.
Wyborów jest mnóstwo. A metamorfozy mogą zacząć się od małych przedmiotów. Spójrz na swojego smartfona, od nabycia wciąż ten sam. Jest w kolorze czarnym bądź szarym. Nudne, prawda? Teraz zerknij na przenośny komputer. Czy sztampowa obudowa twojego sprzętu nie nuży cię już? Jeżeli O ile na oba pytania kiwnąłeś głową, proponuję ci: zamów ciekawe naklejki na telefon i skiny na laptopa!

Skin na komórkę MorphoSkins.pl
Skin znaczy skórka, stylizowany pokrowiec na komputer. W cyberprzestrzeni odszukasz wiele firm, które sprzedają takie naklejki na laptopa. Zazwyczaj witryny dysponują bogatymi katalogami, dzięki którym upłynie ci miło czas, dokonując wyboru wymarzonego wzoru na sprzęt. Oferta okazuje się obfita - na pewno ujrzysz tam protagonistów z ulubionych produkcji, widoki z najsłynniejszych miast i fotosy muzyków. Możesz sobie zażyczyć, że naklejka będzie świecić w ciemności. Jeżeli nie spodoba ci się żaden z gotowych motywów, większość sklepów online udostępnia usługę wysłania im danego zdjęcia, z którego zostanie wykonana skórka. Twój laptop otrzyma nowe życie! Obudowy są produkowane dla większości marek - zobacz .

Laptop Sony VAIO SVE1111M1E
Podobnie jest w wypadku naklejki na telefon. Tu także oferta jest bogata i umożliwia się przesłanie indywidualnego projektu. Tak samo jak skiny na laptopy, nowe obudowy na telefon mogą być fluorescencyjne. W sklepach napotkasz naklejki na znakomitą liczbę rynkowych typów komórek - ważny link.


Polecamy też

Laptopy w interesującej cenie

Praca w branży IT
Ceny komputerów przenośnych i tabletów systematycznie spadają. Już do 3000 zł można kupić wspaniały laptop, zarówno do pracy w mieszkaniu czy biurze, jak i do rozrywki takiej jak oglądanie filmów, przesłuchiwanie muzyki czy gry na PC.


Wyświetl większą mapę
Przekonaj się, w jaki sposób da się zmodyfikować stary telefon i laptop! Odrzuć nudę i spraw, że przyjaciele nie poznają twojego sprzętu!
23/01/17, 07:01:08