Menu strony
Thomas-It

Jak przyspieszyć internet?

W dzisiejszych czasach Internet jest codziennym elementem pracy oraz życia prywatnego. Coraz częściej Internet przerywa swoją transmisję poprzez niekorzystne transmisje fal, jakie czasami tworzą np. różne urządzenia Umacniamy moc sygnału między innymi poprzez stosowanie anteny, co w znacznym stopniu polepsza komfort użytkowania. Pytanie tylko – jaką kupić?. Poniżej opisano parę opcji, które mogą pomóc podczas wyboru oraz zobrazują nieco cechy poszczególnych urządzeń.


czarny router TP-Link
Tp – Link – praktyka miarą jakości.
Przedsiębiorstwo TP-LINK ma do zaoferowania Karta Tp-Link PCI 300Mb/s TL-WN851N (sprawdź tutaj), - ten model jest anteną odbierającą fale ze wszystkich stron. Stabilność będą zapewniały użytkownikowi magnesy wkomponowane u podstawy sprzętu. Dla użytkowników którzy dobry odbiór przy minimalnych kosztach stanowić będzie znakomity wybór. Na płycie CD zostały umieszczone pliki instalacyjne które nie potrzebują wyspecjalizowanej wiedzy do rozpoczęcia korzystania z urządzenia.

D-LINK – sieć w Twoich rękach
Ofertą od przedsiębiorstwa D-LINK jest ciekawy model karty sieciowej: Karta D-LINK DGE-528T. Dzięki temu czytnikowi połączenie do wszystkich komponentów staje się bardzo łatwe oraz nie wymaga dodatkowych komponentów. Zmniejsza to dużą liczbę kabli co sprawia, iż zainwestowanie już i tak małych pieniędzy opłaci się jeszcze bardziej. Dla znawców sprawy można dodać, że ma ona tak zwaną kontrolę przepływu który zabezpiecza konsumenta przed utratą danych przy wysokim obciążeniu Internetu.

Znowu TP-LINK przychodzi z odsieczą w ciągłych niedogodnościach z połączeniem internetowym. Teraz przedstawiamy model mobilnej karty sieciowej: Karta Tp-Link TL-WN727Nktóra łączy w sobie małej wielkości rozmiary z doskonałą łącznością. Nowy układ zapewnia ogromną niż do tej pory prędkość przepływu danych biegnąca ponad 150Mb/s. Nowy program sprawia, iż zniknie problem z działaniem na innych oprogramowaniach Windows.Konsumenci którzy nie są na bieżąco z nowinkami i mogą mieć problemy z początkami użytkowania, przedsiębiorstwo Tp-Link dała w zestawie samoczynnie wgrywające się oprogramowanie, które ułatwi dostęp do mobilnego Internetu.
20/07/03, 07:18:03