Menu strony
Thomas-It

Czy aby warto wprowadzać najnowsze technologie w swoim mieszkaniu?

Wiele osób sceptycznie zapatruje się do wprowadzania dużej ilości technologii w swym mieszkaniu. Przyzwyczajeni do standardu sprzętu jakim jest telewizor oraz telefon w wielu przypadkach źle spoglądamy na nowoczesne opcje twierdząc, iż jest nam to niepotrzebne. Tymczasem warto mieć świadomość, że w dobie komputeryzacji warto być na bieżąco z nowoczesnymi technologiami. Szczególnie posiadając dzieci, dla których konieczna może okazać się za jakiś czas zdolność obchodzenia się ze sprzętami oraztechnologią.

myszka do kpmutera
Dla ludzi,którzy dużą część czasu spędzają pracując, a wolne chwile wolą wykorzystywać na odpoczynek przed telewizorem dobrym rozwiązaniem jest nagrywarka DVD FUNAI BH2-M200. Nagrywarka pozwoli na nagranie ulubionego teleturnieju czy serialu, w sytuacji gdy nie posiadamy zbyt wiele czasu go obejrzeć. Ale to nie wszystko, \ urządzenie posiada możliwość nagrania dwóch programów w jednym momencie, a to spore udogodnienie. Urządzenie odtwarza filmy Blu-ray. W swoim domu więc możesz stworzyć własne Kino a w dowolnym momencie dokonać wyboru na który film masz ochotę.

myszka i podkładka
Dla dzieci (ale nie tylko) ciekawym rozwiązaniem kształtującym wyobraźnię oraz umiejętności może być gra Minecraft (CD-Key). To gra kreująca wyobraźnię oraz umiejętności techniczne, z uwagi na jej fabułę: wszyscy mogą się w niej wcielić w rolę górnika kopiącego złoża, które później przeznacza na tworzenie fortec i konstrukcji. Gra ma możliwość być radością dla kilku jednocześnie – posiada bowiem funkcję multiplayer (poszerz swoją wiedzę na ten temat tu).
1 2