Menu strony
Thomas-It

Aplikacja skierowany\dla księgowych

Zakładając własną firmę, każdy z przedsiębiorców musi podjąć decyzję o wyborze sposobu prowadzenia działu księgowego i sposobu opodatkowania swojego przedsiębiorstwa. Dzięki podatkowej kpir, przedsiębiorca może zapisywać wydarzenia gospodarcze które zachodzą w jego firmie. Podatkowa kpir służy do ustalenia podstawy opodatkowania, za pomocą chronologicznego spisu przychodów oraz poniesionych kosztów z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej. Ustalenie wysokości podatku dochodowego oblicza się według zasad ogólnych - czyli skali podatkowej lub podatku liniowego.

księgowa
Przepisy prawa narzucają formę oraz sposób prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Wśród najczęściej stosowanych metod prowadzenia księgi przychodów i rozchodów, wyróżnia się: odręczne wpisy operacji gospodarczych; komputerowy program księgowy oraz KPiR on-line. Chcąc zaoszczędzić czas, stres oraz pozbyć się nieścisłości, zw. z ręcznym rejestrowaniem sytuacji gospodarczych, można zastanowić się nad komputerowym prowadzeniem kpir, który w sposób szybki dokona spisu sprzedaży, kosztów oraz dokona podstawy opodatkowania. Program Kpir online opublikował to szybka, wygodna i intuicyjna usługa. Zintegrowany pakiet programów, w jednej aplikacji internetowej dostarcza wszystkich niezbędnych narzędzi do kompleksowej obsługi firmy - od zarządzania sprzedażą towarów i usług, poprzez zasoby magazynowe, a skończywszy na obsłudze księgowości KPiR. Prosty w obsłudze interfejs pozwala w przyjemny sposób wystawiać faktury i rachunki, rejestrować koszty i płatności, tworzyć sprawozdania finansowe spółek, zobacz informacje raporty itp.


Polecamy też

O czym kategorycznie należy dziś pamiętać, kupując stosowny dla siebie laptop?

laptop
Laptopy są obecnie niezmiernie popularne. Ich sprzedaż stale się zwiększa, ponieważ dla przeciętnego użytkownika są one faktycznie wygodne. Niewielkie rozmiary sprawiają, że można z nimi podróżować i korzystać z nich w dowolnym miejscu, co jest dziś dla większości osób rzeczywiście ważne. Oferta laptopów jest dość zróżnicowana, tym samym planując zakup jakiegokolwiek urządzenia, należy być uważnym oraz starać się dobrze analizować każdy wybór. Co przede wszystkim należy wziąć pod uwagę kupując stosowny dla siebie laptop?


przy komputerze
Program ten jest ceniony na rynku księgowo-podatkowym, już od 25 lat i usprawnia pracę małych i średnich firm oraz biur księgowo - podatkowych.Program polecany jest dla firm, gdzie używana jest mała księgowość: kpir albo Ryczałt Ewidencjonowany. Na rynku to jedyny program księgowy, który można dowolnie skonfigurować. Można wybrać m.in.: kpir, ZUS składki, tutaj środki trwałe, faktury VAT, kilometrówkę. Dzięki temu jest przydatny dla każdego przedsiębiorstwa bez względu na sposób księgowania. Program jest na bieżąco aktualizowany i zgodny z obowiązującymi przepisami. Dodatkowo można także skorzystać z darmowego e-szkolenia, które upraszcza wdrożenie do programu.
19/10/23, 15:19:14