Menu strony
Thomas-It

Użyteczne obudowy do Alcatel

Dla każdego posiadacza telefonu istotne jest, ażeby aparat fotograficzny był nie wyłącznie nowoczesny, ale posiadał także atrakcyjny wygląd. Trzeba ochraniać swój aparat telefoniczny, a przy okazji nadać mu niepowtarzalnego wyglądu dzięki etui do Alcatel.


folia na telefon


Etui w świetny sposób ochrania boki i tył telefonu, a przy tym ciągle jest dojście do wszelkich klawiszy. Etui do Alcatel wykonane jest z wygodnego w użytkowaniu surowca silikonowego. Niezwykle płaskie, wytworne i użyteczne etui, ma przestrzał na głośnik i mikrofon.


Wygodne etui Alcatel Pop 4 futerał do Alcatel Pop 4 z funkcją portfela, to świetny artykuł, do osłony telefonu, również organizer kart kredytowych, banknotów, czy wizytówek w planowo do tego przeznaczonych dwóch kieszeniach.


Polecamy też

Zdjęcia z powietrza udowadniają szczegóły, których zwyczajnie nie jesteśmy w stanie obejrzeć

http://magiceye.com.pl/
Jeżeli nie mieliśmy okazji lecieć samolotem, to bez wątpienia nierzadko się zastanawiamy, jak wyglądają ulice oraz mieszkania w naszej okolicy widziane z lotu ptaka. Na szczęście coraz częściej przedstawiciele miejscowości, chcąc udowodnić jak wspaniale się ona przedstawia oraz jak świetnie są rozmieszczone budynki, które się w niej znajdują, zamawiają filmowanie z lotu ptaka. Zazwyczaj dzieje się tak, iż wynajmowany jest niewielki samolot a filmowiec, który znajduje się na jego pokładzie uwiecznia calutki przelot, jaki odbywa się nad daną miejscowością. Kilka razy wracają, tak aby złapać wszystko z różnych perspektyw, a później mieszkańcy mogą podziwiać to niesamowite wykonanie.


Etui do Alcatel zamykane na rzep, oprócz standardowej roli ochrony telefonu, ma przegródki na dokumenty, również wizytówki.


Rzetelność i odporność wykonania, oraz wysoka jakość budulców stosowanych przy produkcji, ręczą pełne bezpieczeństwo telefonu.


Odrębnym typem etui do Alcatel jest kabura z klapką na magnes. Uczyni ona, że telefon będzie chroniony w efektywny sposób. Wewnątrz znajduje się osobliwe przymocowanie stworzone z solidnego i równocześnie sprężystego materiału kauczukowego. Pokrowiec ma niezbędne wycięcia na guziki, aparat i złączki systemowe, co gwarantuje zupełną swobodę w toku korzystania.


etui do alcatel


Wystarczy otworzyć klapkę i można łatwo prowadzić rozmowę, robić zdjęcia, lub też wysyłać wiadomości.


Etui do Alcatel ma zapięcie na podwójny magnes, a przymocowanie w jakim się umieszcza smartfona, umożliwia jego bezpieczeństwo nawet przy otwartej klapce.


Dla jednostek ceniących intymność ekranu własnego telefonu, komputera, czy tabletu, przygotowano folie prywatyzujące. Przyklejamy folie na telefon folie na komórki i z boku nic nie widać.


Powinno się dokładnie wyczyścić ekran, odkleić drobny kawałek, skonfigurować należycie na ekranie i przeciągnąć do końca folie na telefon. Powinno się uważać, żeby pod folią nie zrobiły się żadne bańki powietrza. Proces jest trochę prostszy niż w wypadku folii na telefon ochronnych, bo modele prywatyzujące są grubsze.
17/08/18, 06:32:12