Menu strony
Thomas-It

Użyteczne obudowy do Alcatel

Dla każdego posiadacza telefonu istotne jest, ażeby aparat fotograficzny był nie wyłącznie nowoczesny, ale posiadał także atrakcyjny wygląd. Trzeba ochraniać swój aparat telefoniczny, a przy okazji nadać mu niepowtarzalnego wyglądu dzięki etui do Alcatel.


folia na telefon


Etui w świetny sposób ochrania boki i tył telefonu, a przy tym ciągle jest dojście do wszelkich klawiszy. Etui do Alcatel wykonane jest z wygodnego w użytkowaniu surowca silikonowego. Niezwykle płaskie, wytworne i użyteczne etui, ma przestrzał na głośnik i mikrofon.


Wygodne etui Alcatel Pop 4 futerał do Alcatel Pop 4 z funkcją portfela, to świetny artykuł, do osłony telefonu, również organizer kart kredytowych, banknotów, czy wizytówek w planowo do tego przeznaczonych dwóch kieszeniach.


Polecamy też

Urządzenia od firmy Microsoft, jakie cechują się sporą innowacyjnością

telefony
Marka Microsoft od dawna już znana jest z tego, że wytwarza wysokiej jakości oprogramowanie komputerowe. Należy bez dwóch zdań stwierdzić, że nie ma sobie równych. Nade wszystko także dzięki temu utrzymuje pozycję lidera. Oprogramowanie do komputerów tej marki każdorazowo przystosowane było do standardowych, ale i nowoczesnych systemów komputerowych, w związku z czym tak ochoczo korzystają z niego ludzie na całym świecie. Od pewnego czasu Microsoft znany pozostaje także z tego, że ma do zaoferowania swoim klientom gadżety, jakie cechują się sporą nowatorską konstrukcją.


Etui do Alcatel zamykane na rzep, oprócz standardowej roli ochrony telefonu, ma przegródki na dokumenty, również wizytówki.


Rzetelność i odporność wykonania, oraz wysoka jakość budulców stosowanych przy produkcji, ręczą pełne bezpieczeństwo telefonu.


Odrębnym typem etui do Alcatel jest kabura z klapką na magnes. Uczyni ona, że telefon będzie chroniony w efektywny sposób. Wewnątrz znajduje się osobliwe przymocowanie stworzone z solidnego i równocześnie sprężystego materiału kauczukowego. Pokrowiec ma niezbędne wycięcia na guziki, aparat i złączki systemowe, co gwarantuje zupełną swobodę w toku korzystania.


etui do alcatel


Wystarczy otworzyć klapkę i można łatwo prowadzić rozmowę, robić zdjęcia, lub też wysyłać wiadomości.


Etui do Alcatel ma zapięcie na podwójny magnes, a przymocowanie w jakim się umieszcza smartfona, umożliwia jego bezpieczeństwo nawet przy otwartej klapce.


Dla jednostek ceniących intymność ekranu własnego telefonu, komputera, czy tabletu, przygotowano folie prywatyzujące. Przyklejamy folie na telefon folie na komórki i z boku nic nie widać.
1 2