Menu strony
Thomas-It

Chcesz poczuć siłę wyjątkowej technologii? Przeczytaj, co dziś możesz nabyć, żeby zrobić oryginalne zdjęcia i…polatać

W życiu każdego człowieka jest mnóstwo istotnych chwil – przyjście na świat, pierwsze kroki, pójście do przedszkola, uroczystości, zakończenie edukacji, ślub + wiele innych. W zamierzchłych czasach można było takie wydarzenia tylko spisywać. Z czasem przyszły aparaty, które w tym pomagały. A jeszcze później pojawiły się kamery.
Dzisiaj aparaty i kamery to wysokiej jakości sprzęty, które nadal są unowocześniane. To, co zakupiliśmy trzy lata temu, w tym momencie okazuje się starym modelem. Świat nowin technologicznych biegnie przed siebie w niezwykłym tempie. Dla przykładu weźmy drony. Jakiś czas temu
zdjęcie z kamery
wydawało się, że to sprzęt zarezerwowany dla wojska, że zjawia się jedynie tam, gdzie nie można lub się nie chce wysłać żywej armii. Teraz owy sprzęt jest czymś normalnym. W Rzeczpospolitej można nawet kupić szkolenia w pilotowaniu dronów. Na początek świetnym dronem, o którym warto wspomnieć jest DJI Phantom 3. Dla porównania w sklepie: Ma wifi, GPS, jest niezwykle lekki i może utrzymać się w powietrzu nawet 25 min. – reasumując DJI Phantom 3 to doskonały sprzęt dla osób, które pragną zacząć przygodę z dronami.

Do uwiecznienia wyjątkowych chwil w życiu bardzo ważna jest kamera GoPro Hero 4 (zerknij: ). Wyjątkowo zaawansowana technologicznie, mająca jedną z najlepszych jakościs obrazu. Ma zamontowane Wi-Fi oraz Bluetooth. Co bardzo istotne (a również
kamera
rzeczywiste w parze z dronem) GoPro Hero 4 można obsługiwać zdalnie. Ma się całkowitą kontrolę nad kamerą – jest się w stanie pstrykać foto, wstrzymywać nagranie filmiku, zmieniać ustawienia. A dzięki dedykowanej aplikacji wszystko, co zostanie zrobione przez GoPro Hero 4 można udostępniać w mediach społecznościowych, przez pocztę internetową, jak też mms.

W obecnej epoce prawie każdy ma szansę nagrać niepowtarzalny film. Może to zrobić samemu bądź wynająć osobę, dla której dron z kamerą będzie czymś naturalnym\zwyczajnym w obsłudze. Dzięki najnowszym technologiom jedyne w swoim rodzaju wydarzenia w życiu rodzinnym nie znikną, zostaną zapisane. A co najważniejsze – w świetnej jakości. Być może za jakiś czas i to stanie się już przestarzałe, jednak w chwili obecnej to najlepsze, co można odnaleźć na rodzimym rynku.


Polecamy też

Dron Phantom 4 okazuje się być niezwykle komfortowy w obsłudze

dron
Kiedy uwielbiamy obserwować to co się dzieje z lotu ptaka, lub chcemy zrobić niesamowite zdjęcia naszej miejscowości, to koniecznie musimy się dowiedzieć, w jaki sposób funkcjonują drony. Może się okazać, że okazują się być one tak łatwe w obsłudze, że nie będziemy rozmyślali o niczym innym jak o tym, aby je zakupić i móc za ich pomocą poznawać rejony, które jeszcze niedawno nie były dla nas otwarte.
19/07/04, 07:11:05