Menu strony
Thomas-It

Chcesz poczuć siłę wyjątkowej technologii? Przeczytaj, co dziś możesz nabyć, żeby zrobić oryginalne zdjęcia i…polatać

W życiu każdego człowieka jest mnóstwo istotnych chwil – przyjście na świat, pierwsze kroki, pójście do przedszkola, uroczystości, zakończenie edukacji, ślub + wiele innych. W zamierzchłych czasach można było takie wydarzenia tylko spisywać. Z czasem przyszły aparaty, które w tym pomagały. A jeszcze później pojawiły się kamery.
Dzisiaj aparaty i kamery to wysokiej jakości sprzęty, które nadal są unowocześniane. To, co zakupiliśmy trzy lata temu, w tym momencie okazuje się starym modelem. Świat nowin technologicznych biegnie przed siebie w niezwykłym tempie. Dla przykładu weźmy drony. Jakiś czas temu
zdjęcie z kamery
wydawało się, że to sprzęt zarezerwowany dla wojska, że zjawia się jedynie tam, gdzie nie można lub się nie chce wysłać żywej armii. Teraz owy sprzęt jest czymś normalnym. W Rzeczpospolitej można nawet kupić szkolenia w pilotowaniu dronów. Na początek świetnym dronem, o którym warto wspomnieć jest DJI Phantom 3. Dla porównania w sklepie: Ma wifi, GPS, jest niezwykle lekki i może utrzymać się w powietrzu nawet 25 min. – reasumując DJI Phantom 3 to doskonały sprzęt dla osób, które pragną zacząć przygodę z dronami.

Do uwiecznienia wyjątkowych chwil w życiu bardzo ważna jest kamera GoPro Hero 4 (zerknij: ). Wyjątkowo zaawansowana technologicznie, mająca jedną z najlepszych jakościs obrazu. Ma zamontowane Wi-Fi oraz Bluetooth. Co bardzo istotne (a również
kamera
rzeczywiste w parze z dronem) GoPro Hero 4 można obsługiwać zdalnie. Ma się całkowitą kontrolę nad kamerą – jest się w stanie pstrykać foto, wstrzymywać nagranie filmiku, zmieniać ustawienia. A dzięki dedykowanej aplikacji wszystko, co zostanie zrobione przez GoPro Hero 4 można udostępniać w mediach społecznościowych, przez pocztę internetową, jak też mms.

W obecnej epoce prawie każdy ma szansę nagrać niepowtarzalny film. Może to zrobić samemu bądź wynająć osobę, dla której dron z kamerą będzie czymś naturalnym\zwyczajnym w obsłudze. Dzięki najnowszym technologiom jedyne w swoim rodzaju wydarzenia w życiu rodzinnym nie znikną, zostaną zapisane. A co najważniejsze – w świetnej jakości. Być może za jakiś czas i to stanie się już przestarzałe, jednak w chwili obecnej to najlepsze, co można odnaleźć na rodzimym rynku.


Polecamy też

Zdjęcia z z góry są znacznie popularniejsze

Widok z lotu ptaka
Jeśli w danym miejscu odbywają się jakieś wspaniałe imprezy, na których zjawia się naprawdę multum ludzi, to niejednokrotnie pomysłodawcy pragną, by te wszystkie tłumy były jak najwspanialej uwiecznione, tak aby każdy zobaczył, jak dużym powodzeniem cieszy się przyszykowana przez nich zabawa. Dlatego właśnie tak często dzisiaj jest wynajmowane wideofilmowanie z powietrza. Kiedyś aby mogło się ono odbyć, należy było zamówić jakiś samolot, który miał szansę latać na dość niskich wysokościach, teraz starczy zaopatrzyć się w dobre narzędzia.
19/07/04, 07:11:05