Menu strony
Thomas-It

Na pomoc! Awaria netbooka!

Laptopy szybko zyskały nasze uznanie. Wielu z nas zrezygnowało z komputerów stacjonarnych i na co dzień zaczęło używać nieco bardziej sprzętów mobilnych. W jaki sposób powinniśmy dbać o nasze sprzęty aby towarzyszyły nam jak najdłuższy czas?
Starajmy się nie dopuścić do ich przegrzania. Unikajmy w związku z tym pracy na kołdrach i innych tkaninach a także w środowisku gdzie jest duże pylenie.


Zwracajmy uwagę, by kratki wentylacyjne obudowy były zawsze czyste. Systematyczne konserwowanie układu chłodzenia w serwis laptopów Krapkowice to prosty niedrogi zabieg, który może nas uchronić przed nieprzyjemnymi konsekwencjami czyli dużo droższej naprawy płyty głównej. Serwis komputerowy gwarantuje usługi w zakresie naprawy, instalacji oraz rozbudowy komputera - użyj tego linku. Taka usługa jest bezpieczna dla naszego sprzętu, ponieważ kontroli dokonuje osoba, która ma odpowiedni sprzęt oraz wiedzę.
komputer


Jeżeli niefortunnie wylaliśmy kawę, wodę, sok na laptopa, zalecane jest natychmiastowe odłączenie zasilacza, wyjęcie baterii i jak najszybsze udanie się do serwisu komputery Krapkowice. Wszystkie próby sprawdzania czy sprzęt działa prowadzą do zwarcia. Podczas zalania komputera stacjonarnego, nieodzowna okaże się pomoc tzw. pogotowia komputerowego. Wtedy nie musimy martwić się o transport niedziałającego sprzętu do siedziby firmy. Kiedy zdajemy się na pomoc pogotowia komputerowego fachowiec przyjeżdża do naszego domu i tam ocenia problem. Pomoc następuje szybko, więc możemy od razu korzystać ze sprawnego komputera.


Szczególnie wrażliwym elementem mobilnego komputera jest ekran - czuły na uderzenia, zalania oraz warunki atmosferyczne. Są laptopy, które wymagają ściśle określonych parametrów ekranu oraz jego wymiarów. Wykorzystanie niewłaściwego może być zgubne w skutkach, dlatego i w tych okolicznościach zawsze bezpieczniej jest skorzystać z pomocy serwisu, który zastosuje oryginalne części.
15/11/24, 13:06:09