Menu strony
Thomas-It

Na topie gadżety, które można mieć

W tym świecie ludzie mają niezmierzone możliwości. Wszystko pędzi naprzód i obecna technologia jest wręcz nie do opisania. Można kupić, co tylko chcemy, a jeżeli wyjdzie na to, że jakiejś rzeczy nie ma, to można ją stworzyć z ogólnodostępnych komponentów. Obecnie wszystko mamy na wyciągnięcie dłoni.

Z tego powodu producenci są zmuszeni tworzyć albo bardzo uniwersalne rozwiązanialub też zawężyć swą działalność do określonej grupy odbiorców, bo w takiej sytuacji na pewno również odniosą sukces. Dokładnie tak jest przedsiębiorstwami, które sprzedają sprzęt do sportów ekstremalnych. Jednak nie jest to tylko sprzęt podstawowy a mnóstwo dodatków, które pozwalają między innymi robienie filmików z innej perspektywy. Tak, więc nikogo dziś już nie dziwi kamera na kask. Jeszcze nie tak dawno trzeba było dużych pieniędzy, żeby kupić sobie taką kamerę, ale dziś można kupić za nieduże pieniądze całkiem dobry sprzęt. A dzięki kamerze na kasku można montować genialne filmiki. Dlatego rzeczywiście dobrze zainwestować w kamerę na kas, jeśli zależy nam na tym, by kręcić interesujące filmiki. Najlepiej łączyć te filmiki z kamery na kasku z filmami z kamerki, jaka kręciłaby wszystko w zwykły sposób ( kamera na kask na gohero.plkamera na kask na
Dron


Współczesne rozwiązania


Kiedyś kamerowaliśmy wszystko normalnymi kamerami. A kiedy chciało się zrobić zdjęcie z pewnej wysokości to trzeba było wspiąć się na dach albo wsiąść do helikoptera. Obecnie można kupić DJI Inspire 1 i robić genialne fotki oraz kręcić dobre filmiki. Wszystko w doskonałej jakości i z jakiego tylko chcielibyśmy miejsca. Ale tego typu drony nie są tanie, bo są to już drony stworzone z myślą o firmach, które za robienie filmików z wysokości są w stanie otrzymać spore pieniądze.

Takim ludziom opłaca się zakup takiego drona. Oczywiście dla różnych hobbystycznych pomysłów możemy wybrać tańszego drona. Tych jest bardzo wiele, niemal, co chwila jest nam serwowana reklama jakiegoś taniego drona. Powinniśmy z niej skorzystać. Jednak nie możemy liczyć na to, że taki dron będzie nam długo służył i że nie będzie jakiś defektów czy to na filmikach czy zdjęciach. Oczywiście dla amatorów dobrej zabawy, to na pewno okaże się wystarczające, ale profesjonaliści powinni kupić jednak porządny sprzęt, czyli muszą wziąć pod uwagę wydatek około kilku tysięcy złotych. Ale mają pewność, że sprzęt nie zawiedzie w jakiejś istotnej chwili.
18/07/12, 00:22:02