Menu strony
Thomas-It

Co to jest e-procurement? Czy należy się tym interesować?

Istniejemy w takich czasach, że spora liczba spraw, które kiedyś można było załatwić tylko tradycyjnie, dzisiaj załatwiamy też przez Internet.


To mocno wygodne, ponieważ zaoszczędza nam czas, jest automatyczne. Nie dziwi więc, że coraz więcej ludzi z takiego rozwiązania korzysta.


Szczególnie jest to ciekawe kiedy weźmiemy pod uwagę branże, które się pod tym kątem zmieniają. Dobrym przykładem jest na przykład platforma przetargowa, która doskonale ułatwia i unowocześnia taki cały proces ( klikaj na logintrade.plklikaj na Na uwagę w tym znaczeniu zasługuje e-procurement, to znaczy obszar e-biznesu, który odnosi się do elektronicznej integracji i rozporządzania różnorakimi działaniami mającymi związek z procesem elektronicznym zamówień w sektorach publicznym i w sektorze prywatnym.


Przez e-procurement wypełnione będą trzy najistotniejsze funkcje . Przede wszystkim automatyzacja procesu zakupów, ponieważ e-procurement obsłuży cały proces zaopatrzeniowy w całej organizacji. Takie coś powoduje, iż cały obieg dokumentów będzie mniej skomplikowany i szybciej się odbywa. To także sprawdzanie zakupów, ponieważ dzięki temu można prowadzić ogólną koordynację planowania, budżetowania i monitorowania całego pro www.logintrade.pl/uslugi arów.


tłumacz


Polecamy też

Co trzeba wiedzieć o domenach?

domeny to podstawa w sieci web
Liczba odsłon naszej witryny w internecie zwykle jest zależne w dużym stopniu też od jej adresu. Jeżeli jest łatwy do zapamiętania, związany z branżą w jakiej działamy i odpowiednio krótki, będziemy mieli spore szanse, że ewentualny klient ją zapamięta, nawet jeśli nie będzie miał naszej wizytówki. Mamy wiele opcji przy wyborze domen - np. możemy wybrać darmowe domeny internetowe, lub kupić domeny z wybraną przez nas końcówką.


To zdecydowanie pomaga oddziałowi zajmującemu się zakupami, gdyż pracujący tam specjaliści mogą zajmować się najistotniejszymi rzeczami – wyborem dostawców. To w końcu punkt trzeci, to znaczy standaryzacja asortymentu.


Wraz ze wszystkimi działaniami kontynuuje weryfikację nabywanego towaru i portfela dostawców. Nie trzeba chyba nawet mówić jak posiada to ogromny wpływ na politykę firmy, bo ulepszeniu ulega planowanie i współpraca z dostawcami.
18/07/11, 19:47:01