Menu strony
Thomas-It

Co interesującego oferuje Acer jeżeli chodzi o ultrabooki, laptopy i tablety.

Acer od wielu lat produkuje bardzo dobre jakościowo Urządzenia elektroniczne, w tym tablety oraz laptopy. W ofercie ma zarówno propozycje niskobudżetowe, jak również wydajne, mocne urządzenia do rozrywki albo zastosowań biznesowych.
acer aspire s3


Wolne Oprogramowanie


Doskonałym przykładem pierwszej wspomnianej grupy jest Acer Extensa, laptop dedykowany w pierwszej kolejności dla uczniów - znajdź to. Jego ogromną zaletą jest niska cena, która wynosi poniżej 1,5 tysiąca złotych, a jednocześnie dość mocne podzespoły. Za to acer aspire r7 to całkowicie nowatorski projekt, z ciekawie rozwiązanym ekranem. Zamiast normalnie otwieranej pokrywy inżynierowie zaproponowali zupełnie odmienne rozwiązanie. Ekran umieszczony jest na pojedynczym, specjalnym zawiasie, dzięki czemu można go ustawiać pod wieloma kątami.


Acer w ostatnich latach poszedł bardzo mocno w stronę ultrabooków, oferując kilka bardzo ciekawych propozycji. Jako tego typu urządzenie właśnie określany jest acer aspire p3, choć wiele osób może stwierdzić, że to jednak jest zwykły tablet. Aspire P3 pracuje pod kontrolą systemu Windows 8 i posiada odpinaną, bardzo wygodną klawiaturę.

Musisz pamiętać, że nasza strona www (https://safespace.pl/zdalny-dozor-wizyjny/) pomoże Ci w zgromadzeniu zajmujących wiadomości na jakikolwiek wątek. Taka strona zapewne Ci się spodoba.

Przekątna jego wyświetlacza wynosi prawie 12 cali, więc daje już wystarczający komfort codziennej pracy. Acer aspire s3 to już klasyczny ultrabook, w jego przypadku nie będzie żadnych wątpliwości.
Urządzenie jest niesłychanie zgrabne, ponieważ jego grubość nie będzie przekraczać 17 milimetrów - ceneo. Jednocześnie posiada wszystkie pozostałe cechy typowych ultrabooków, to znaczy wielogodzinny czas pracy na bateriach i mocne podzespoły.
22/01/13, 07:22:10