Ciekawą ofertą okazuje się sportowa kamera Sony hdr-as100

Wielu sportowców, zwłaszcza tych, którzy podczas treningów wykonują skomplikowane akrobacje, chce żeby ich umiejętności zostały uwiecznione. Nie zawsze jest ewentualność, by zrobiły to osoby postronne, zwłaszcza jeżeli przemieszcza się na rowerze, przez to takim sportowcom polecana jest kamera Sony hdr-as100. Mała, leciutka, a jednocześnie dająca szansę rejestrowania obrazu w jakości full hd sprawia, że takie nagranie okazuje się nie tylko świetną pamiątką, ale również czymś, czym chcemy się dzielić w szerszym gronie.


Sprzęt z GoPro
Dzięki specjalnym uchwytom, możemy ją mieć przyczepioną do kasku, do kierownicy roweru, lecz też do gogli, więc będziemy mieli szansę w niej nagrywać dosłownie wszystko. Co więcej posiada ona odpowiednią obudowę ochronną, którą w razie konieczności będziemy mieli szansę założyć, aby móc nurkować na głębokość 5 metrów. Taka obudowa jest także ochroną przed uszkodzeniami spowodowanymi spuszczeniem kamery, i przed pyłem, więc warto ją trzymać pod ręką. Ciekawy przykład: bezawaryjne sony hdr-as100.

Gopro Hero 4 Silver proponowana jest z ekranem dotykowym

Jeżeli szukamy kamery, która zezwoli nam na robienie głębszych zanurzeń, jakie zazwyczaj są wykonywane podczas nurkowania, to trzeba sprawdzić, co interesującego ma szansę nam zaproponować kamera Gopro Hero 4 Silver. Nieduża, solidnie zakładana właściwie do każdej nawierzchni, posiadająca ekran dotykowy oraz równocześnie zezwalająca na zanurzanie się do głębokości 40 metrów, bez wątpienia jest marzeniem każdego płetwonurka, który chce zatrzymać obrazy, które sam ma szansę w konkretnej chwili oglądać. Dodatkowo kamera ta zezwala na oznaczanie kluczowych chwil w czasie nagrywania, dzięki czemu prościej nam będzie do nich wrócić w czasie edytowania nagrania. Więcej interesujących informacji znajdziesz w tym miejscu: najlepsze gopro hero 4 silver.


Porównajmy przeróżne opcje

gopro hero
W zależności od tego, w jakich momentach zazwyczaj będziemy używali naszej kamery, potrzebne będą nam różnorakie jej funkcje. Dlatego tak ważne jest to, żeby dokładnie przejrzeć wszelkie udogodnienia, porównać funkcje różnych kamer, bo tylko wtenczas będziemy mogli zakupić tą odpowiednią dla siebie. A warto to zrobić, gdyż kwotowo kształtują się one podobnie.
22/08/08, 07:08:06