Menu strony
Thomas-It

Podarunki dla panów

Wybór podarunku często sprawia trudności. Jest to tym bardziej kłopotliwe, gdy chce się obdarować mężczyznę. Przyjęte jest bowiem, że kobiecie przeważnie można podarować bukiet kwiatów czy biżuterię i w większości przypadków jest to słuszny wybór. Trudniej jest znaleźć taki idealny prezent dla panów.

Polecamy też

Rola sprężyn w technologii

maszyna
Sprężyny to bardzo istotne elementy. W zasadzie mało z nas zauważa, jak praktyczne są takie niepozorne elementy. A sprężyny są wszędzie. Zerknij na swój zegarek – o ile nie nosisz na ręce czasomierza cyfrowego, prawdopodobnie twój typ jest napędzany przez niewielkie sprężyny. A potem przyglądnij się łóżku, na którym zazwyczaj śpisz. Jest mięciutkie? A to dlatego, że wewnątrz niego są zainstalowane małe sprężyny.


zegarek
Przede wszystkim dobrze jest go znać, posiadać wiedzę co lubi i z jakiego prezentu by się cieszył. Dzięki temu wybór prezentu będzie ułatwiony. Nieraz dobrym rozwiązaniem jest zapytanie, co on pragnąłby otrzymać. Charakter podarunku uzależniony jest również w pewnym sensie od momentu, który jest powodem dawania prezentu. Istotna jest również relacja, która łączy obdarowującego z obdarowywanym. Inny podarunek bowiem można dać znajomemu czy chłopakowi, a inny szefowi. Prezent na dzień ojca może być także nietypowy.

Alkohol i akcesoria dla palaczy

Często mówi się, że najbardziej trafnym podarunkiem dla panów może być dobry alkohol. Należy jednak pamiętać, by zdobyć informacje, czy określony człowiek nie jest na przykład niepijącym. Najlepiej, by był to alkohol wysokiej jakości, niestandardowy, co jednak w większości przypadków łączy się z wysoką ceną. Dla mężczyzn palących właściwym upominkiem mogą być akcesoria jak na przykład oryginalna zapalniczka czy papierośnica, a nawet fajka. Dla miłośników tradycji będą tego rodzaju prezenty jak luksusowe zestawy przyborów do golenia. Przykładem mogą być brzytwy Solingen, łączące w sobie zwyczajowe cechy ze współczesnym wyglądem i profesjonalnym ostrzem. Dla niektórych mężczyzn posługiwanie się brzytwą stanowi pewnego rodzaju rytuał przynależny jedynie prawdziwym dżentelmenom.

Gadżety

prezent2
Dobrym prezentem dla mężczyzny może być również różnego rodzaju sprzęt. Często trafnym pomysłem będzie zakup zegarka. W tym przypadku również lepiej jest mieć świadomość, jakie są upodobania danego człowieka, czy na przykład preferuje rozwiązania klasyczne, czy raczej nowoczesne. Wielu mężczyzn również lubi rozmaite nowinki techniczne, więc prezent w formie tabletu czy innego sprzętu byłby dobrym pomysłem. Możliwości obdarowania mężczyzny jest więc dużo, jedynie należy się dobrze zastanowić.
Podpatrzone na:
Opracowanie: S.S.
19/12/06, 07:12:02