Najnowsze telefony

W naszym serwisie przeczytasz nowościz obszaru najnowszych technologii. Wyróżniamy się artykułami bardzo obiektywnymi. Nasi redaktorzy posiadają długoletnie doświadczenie.
Odtwarzacz Sony WALKMAN® oparty na systemie Android™
Specyfikacja parametrów sony xperia c3 jest już znana. Nowy smartfon adresowany jest do osób „selfie”. Jest to sprzęt średniej półki. Charakteryzuje się znajdującym się na froncie aparatem fotograficznym. Ma bardzo wysoką rozdzielczość. Wyposażony został w najlepszej jakości wyświetlacz. Dzięki temu wyświetlany obraz jest najwyższej jakości.

Najważniejszym punktem tego smartfona jest czterordzeniowy procesor Snapdragon 400 wystukiwany zegarem 1,2 GHz. Współpracuje on z 1 GB pamięci RAM a ponadto z układem graficznym Adreno 305.

Użytkownik posiada 8 GB przestrzenią dyskową. Nowy smartfon znajduje się w trzech następujących barwach: białym, czarnym oraz miętowym. Jego rynkowy debiut ustala się na sierpień. Chiny zostaną pierwszym krajem jego dystrybucji. Nie podano do tego momentu ostatecznych cen smartfona.

najlepszy telefon iPhone 4
W naszym serwisie internetowym mamy możliwość znaleźć wyciek informacji na temat tlefonu iphone model 6. Jest to aktualnie najbardziej oczekiwana premiera tego roku. Informacje rozpowszechnione na stronach internetowych budzą dużo kontrowersji.

Telefon komórkowy ma odznaczać się procesorem A8 wybijanym zegarem 2,6 GHz i ekranem Retina Ultra HD.

Kliknij tutaj, sprawdź ofertę (https://www.poscontrol.pl/kasy-fiskalne-skoczow/) naszej firmy a na pewno przeczytasz coś interesującego. Mamy bardzo niskie stawki, zatem nie będziesz żałować!

Obudowa ma być odporna na wpływ różnych warunków atmosferycznych. Ponadto dochodzą do tego rozmaite komponenty. Mogą się wydawać niektórym odbiorcom nawet trochę wyolbrzymione.

Polecamy też

Jak odmienić telefon?

telefon
Komórkowa moda trwa bezustannie, zaś nowy futerał czy obudowa emocjonują nas równie mocno jak nowy telefon. Dzięki zastosowaniu etui, telefon jest w dobrym stanie, więc działa sprawniej i dłużej nam służy. Jak sami mogliśmy już zaobserwować, noszenie telefonu w kieszeni czy plecaku, razem z kluczami czy monetami, bezsprzecznie nie wróży nic dobrego.


Warto jednak pamiętać fakt, że iphone 6 ma za zadanie podtrzymywać prestiż serii. Ma obowiązek zasługiwać na miano następcy iPhone 5S. Nowe smarfony mają się pojawić na rynku w trzecim kwartale 2014.
22/10/19, 07:05:05