Menu strony
Thomas-It
odkurzanie domu

Centralne odkurzacze - nowomodne i nowatorskie rozwiązania dla domów

Na obecną chwilę ludzie szukają rozmaitych rozwiązań, dzięki którym najłatwiejsze zadania będą mogli czynić szybciej i łatwiej. Faktem jest, że elementarne roboty domowe są dla mnóstwa ludzi przykrym obowiązkiem, któremu pragną przeznaczać jak najmniej czasu.
Dron z kamerą

Jak wykonać świetne zdjęcia z wysokości

Perspektywa zależy od punktu patrzenia, podobnie jak postrzeganie konkretnej sytuacji zależy od tego jak się do niej odnosimy. Spoglądamyna otoczenie w różny sposób, jedni będą to robić w różowych okularach, kolejni wszystko zobaczą w ciemnych barwach. Z to się bierze? Z różnorodnych doświadczeń, z tego jak nas wychowano, jest zależne od genów? Od wszystkiego po trochu?
Serwer

Rozwiązania serwerowe dla firm

Dobre i sprawne serwery to teraz podstawa rozwiniętej firmy. W lokalnych sieciach komputerowych ogromnych przedsiębiorstw, jak również w małych firmach warto koniecznie zadbać, aby pakiety informacji wysłane z jakiegoś punktu A przedostały się jak najszybciej do punktu B. Nowatorskie aplikacje biznesowe (takie jak choćby handel elektroniczny, witryny WWW oraz wielkie wachlarze innych usług świadczonych przez sieć internet, intranet ,a także ekstranet) wszystkie wykorzystują zasoby przechowywane w Internecie.
laptop

Jeżeli w obecnie, poszukujesz pomysłu na prezent dla miłośnika cyberprzestrzeni i komputerów – powinieneś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat modernistycznych produktów

Rynek komputerowy i technologii zdobywa swoje apogeum. Pojawia się dużo możliwości. W teraźniejszych czasach – komputer, czy którekolwiek analogiczne narzedzie, to nie wyłącznie wielki procesor i domowa atrakcja. To duży wybór marek, elementów, modernizacji i dodatków, jakie można dobierać w nieskończoność.
kamera

Bezpieczeństwo dzięki monitoringowi

Dziś każda spółka chce dbać o bezpieczeństwo. Nie jest prosto dbać o wszystko ludziom. Nawet ochroniarz nie pomoże. Trzeba inwestować w sprzęt, który nas wesprze.
laptop

Gdzie odnaleźć możemy sprawdzonej jakości akcesoria komputerowe?

Jak każdy sprzęt, również komputery i inne tego rodzaju urządzenia ulegają rozmaitym awariom. Bardzo dużo czasu upłynie jeszcze, zanim ludzie wynajdą urządzenie zupełnie bezawaryjne.
maszyna

Rola sprężyn w technologii

Sprężyny to ważne części. W zasadzie mało z nas wie, jak bardzo ważne są takie niewielkie elementy. A sprężyny działają wszędzie. Spoglądnij na swój zegarek – jeśli nie masz na ręce urządzenia cyfrowego, prawdopodobnie twój egzemplarz jest napędzany przez specjalne sprężyny. A następnie przypatrz się łóżku, na którym zwykle odpoczywasz. Jest mięciutkie? A to z tej przyczyny, że w trzewiach niego są umieszczone małe sprężyny.
podpisanie dokumentów o kredyt

Nowoczesne rozwiązania biznesowe przechodzą również do zwykłego życia. Przykładem coraz bardziej powszechny podpis elektroniczny

Tak to się dzieje, iż coraz częściej jesteśmy zmuszeni działać w e-rzeczywistości, istnieje coraz bardziej istotna potrzeba, żeby się uwiarygodnić w pewien sposób. W dzisiejszych czasach, jednym z najbardziej zasadnych metod potwierdzenia swojej tożsamości w internecie jest podpis elektroniczny. Przez pewien czas jednakże nie można było mówić o tym, jako o rzeczy uniwersalnej, ponieważ na terenie Unii Europejskiej nie istniało jednolite prawo odnoszące się do tego tematu. Jednak chociaż niedużo osób o tym wie, lecz odmieniło się to w 2014 roku.
projektor

Warto się wyposażyć w różne sprzęty

Jeżeli mamy firmę, to należy liczyć się z tym, że przynajmniej czasami będziemy chcieli swoim współpracownikom pokazać coś za pomocą slajdów. Wtenczas najlepiej zrobimy, jeżeli zaopatrzymy się w specjalny projektor, który zezwoli nam wyświetlać konkretny przekaz na znaczniejszym ekranie, lub białej ścianie, dzięki czemu za jednym razem sporo osób będzie mogło go obejrzeć. Dodatkowo również powinniśmy być gotowi na to, aby skleić jakąś część jeżeli nam się złamie, a do tego potrzebny jest dobry klej.
Thomas-it

Co kryje serwerownia?

Serwerownia to dziwne miejsce okrytetajemniczą legendą. Tylko kilka osób zwiedzało ją w środku, a jeszcze mniej wyszło z niej bez szwanku. Miejsce, gdzie wchodzą tylko specjaliści IT ciągle kusi żądnych przygód. A może to tajemnicze buczenie wpływa na nich magicznie.