Menu strony
Thomas-It
Serwer

Rozwiązania serwerowe dla firm

Dobre i sprawne serwery to teraz podstawa rozwiniętej firmy. W lokalnych sieciach komputerowych ogromnych przedsiębiorstw, jak również w małych firmach warto koniecznie zadbać, aby pakiety informacji wysłane z jakiegoś punktu A przedostały się jak najszybciej do punktu B. Nowatorskie aplikacje biznesowe (takie jak choćby handel elektroniczny, witryny WWW oraz wielkie wachlarze innych usług świadczonych przez sieć internet, intranet ,a także ekstranet) wszystkie wykorzystują zasoby przechowywane w Internecie.
laptop

Jeżeli w obecnie, poszukujesz pomysłu na prezent dla miłośnika cyberprzestrzeni i komputerów – powinieneś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat modernistycznych produktów

Rynek komputerowy i technologii zdobywa swoje apogeum. Pojawia się dużo możliwości. W teraźniejszych czasach – komputer, czy którekolwiek analogiczne narzedzie, to nie wyłącznie wielki procesor i domowa atrakcja. To duży wybór marek, elementów, modernizacji i dodatków, jakie można dobierać w nieskończoność.
laptop

Gdzie odnaleźć możemy sprawdzonej jakości akcesoria komputerowe?

Jak każdy sprzęt, również komputery i inne tego rodzaju urządzenia ulegają rozmaitym awariom. Bardzo dużo czasu upłynie jeszcze, zanim ludzie wynajdą urządzenie zupełnie bezawaryjne.

Playstation 3 - murowane hity

Wkrótce sezon ogórkowy będzie już za nami. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Należy zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje produkcje jeszcze przed końcem grudnia, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym przedziale czasowym zbija się największą kasę. Dlatego gra jest warta świeczki.
projektor

Warto się wyposażyć w różne sprzęty

Jeżeli mamy firmę, to należy liczyć się z tym, że przynajmniej czasami będziemy chcieli swoim współpracownikom pokazać coś za pomocą slajdów. Wtenczas najlepiej zrobimy, jeżeli zaopatrzymy się w specjalny projektor, który zezwoli nam wyświetlać konkretny przekaz na znaczniejszym ekranie, lub białej ścianie, dzięki czemu za jednym razem sporo osób będzie mogło go obejrzeć. Dodatkowo również powinniśmy być gotowi na to, aby skleić jakąś część jeżeli nam się złamie, a do tego potrzebny jest dobry klej.
Thomas-it

Co kryje serwerownia?

Serwerownia to dziwne miejsce okrytetajemniczą legendą. Tylko kilka osób zwiedzało ją w środku, a jeszcze mniej wyszło z niej bez szwanku. Miejsce, gdzie wchodzą tylko specjaliści IT ciągle kusi żądnych przygód. A może to tajemnicze buczenie wpływa na nich magicznie.
Thomas-it

Łącze internetowe w przedsiębiorstwie

W XXI wieku bazą do funkcjonowania każdej firmy jest zaplecze technologiczne, którego jedną z głównych elementów stanowi jak najpłynniejsza możliwość użytkowania łącza internetowego. By było to stosunkowo tanie przy maksymalnej wydajności używa się tak zwanych „switch’ów”. Istotny jest też wybór odpowiedniego serwera. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w poniższym artykule.

Kserokopiarka w biurze

Jest parę maszyn, które są niezbędne w funkcjonowaniu każdego biura. Jakby istniało ranking najbardziej przydatnych pomocy w biurze, bez wątpienia na czołowym miejscu stanąłby komputer. A na kolejnym miejscu byłaby się bezdyskusyjnie kserokopiarka. Sprzęt ten praktycznie cały czas jest w użyciu w każdym biurze, więc warto załatwić jej specjalistyczny serwis.

Urządzenia elektroniczne – jakie kwestie trzeba przede wszystkim mieć aktualnie na uwadze w czasie zakupów?

Elektryczność zmieniła życie człowieka. W przeszłości, gdy źródłem światła były jedynie świece lub ogień w domowym kominku, ludzie przeważnie dostosowywali swoją aktywność do pór dnia. Częste było w związku z tym wstawanie o wschodzie słońca i kładzenie się spać po jego zachodzie. Dzisiaj elektryczność otworzyła przed człowiekiem całkiem nowe możliwości i uniezależniła go od rytmu przyrody. Na rynku proponowany jest różnorodny asortyment urządzeń zasilanych prądem elektrycznym. Cieszą się one notabene ogromnym zainteresowaniem. Jak jednakże je wybierać, żeby mieć gwarancję, że ich jakość naprawdę będzie doskonała?
Laptop marki Apple

Który laptop marki Apple na pewno odpowie na Twoje oczekiwania?

W dwudziestym pierwszym wieku niezrównanym pomysłem jest posiadanie laptopa, by w razie potrzeby móc bez trudu skorzystać z udogodnień techniki. Notebooki wymienia się teraz często, zwyczajowo traktując je jako coś nadzwyczaj osobistego, o co warto dbać. Przy takim podejściu należy dokładnie zapoznać się z rynkiem komputerowym, gdy interesuje nas odnalezienie nowego urządzenia. W dzisiejszych czasach liczne udręki powoduje choćby nabycie takiego laptopa, który jest lekki, oraz bezproblemowo pełni wszystkie funkcje komputera stacjonarnego.