Menu strony
Thomas-It
laptop

Na co zwracać uwagę kupując netbooka?

Współcześnie netbooki okazują się coraz chętniej wybierane. Dla wielu osób jest to najważniejsze narzędzie pracy, przy którym każdego dnia spędzają czas. Z całą pewnością komputery tego typu są bardzo funkcjonalne. Ich właściwości współcześnie prezentują się doskonale, a równocześnie można z nimi pracować w dowolnych miejscach. Niewątpliwie bardzo często wykorzystujemy je również w domach, znacznie częściej niż typowe komputery stacjonarne.
Drukarnia

Zaawansowane sposoby na rynku drukowania cyfrowego!

Drukowanie ostatnimi czasy przeżyło prawdziwą rewolucję. Od nieporęcznych domowych drukarek, jakich koszt użytkowania był zazwyczaj rzeczywiście dosyć wysoki, do kompaktowych drukarek, które nie tylko są faktycznie łatwe w użyciu i pozwalają na osiągnięcie drobiazgowego wydruku, ale też oferują funkcję skanera i kopiarki. Weźmy pod lupę miasto "Bielsko-Biała"
internet

Bezpieczeństwo sieci przedsiębiorstwa

W dzisiejszych czasach w większości firm zainstalowane są sieci komputerowe, a na pewno wszystkie mają podłączenia do internetu. Urządzenia sieciowe przynoszą ogromne korzyści, w tej kwestii nie ma żadnych zastrzeżeń. Niestety, niosą ze sobą też dużo zagrożeń. Bezpieczeństwo sieci sporej liczbie właścicielom biznesów nie daje spać w nocy.
drukarka

Pokazujemy co zakupić do biura, a co do domu

Coraz więcej danych drukujemy samodzielnie, a co się z tym łączy, prawie w każdym mieszkaniu stoi drukarka, nie mówiąc już o tym, iż też musi być ona w każdym biurze. Mimo wszystko zanim nabędziemy takowe urządzenie dla siebie, należy się odpowiednio zastanowić, czego dokładnie od niego chcemy i z jakich możliwości bez wątpienia będziemy pragnęli tu skorzystać. Wyłącznie wtedy będziemy mieli pewność, że posiadamy wszystko co niezbędne i że jednocześnie nie będziemy przepłacać.
komputer

Jeśli zbytnio zmniejszymy wielkie znaczenie obudowy komputerowej, po prostu będziemy musieli zmagać się z awariami

Komputery stacjonarne bez porządnej obudowy? Jeżeli tak jest u nas, powinniśmy szybko to zmienić. Co jak co, ale rzeczywistość jest taka, że obudowa naszego komputera jest czymś podstawowym. Jeżeli będziemy przesadnie zmniejszali znaczenie obudowy komputerowej, najzwyczajniej będziemy zobowiązani potem zmagać się z wieloma problemami. Wiadoma sprawa: solidne obudowy komputerowe znacznie ochronią sprzęt. Ktokolwiek w ogóle ma wątpliwości w temacie obudowy?
apple

Towary Apple w sprzedaży ecommerce

Apple jest firmą, która zyskała sobie szczególne miejsce wśród użytkowników akcesoriów komputerowych. Marka jest słynna właśnie z oferowanych przez nią komputerów, ale produkuje także telefony i odtwarzacze mp3. Oprócz tego, jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek przyrządy mobilne nazywane tabletami. Mało tego, firma ta jest też pionierem sprzedaży muzyki w formie plików komputerowych. Posiadany przez firmę serwis iTunes jest jednym z najbardziej popularnych serwisów z plikami muzycznymi na świecie. Firma ma nawet swój sklep komputerowy – iStore, w którym można kupić wszystkie produkty Apple.
komputery

Jakie funkcje oferują programy MRP i ERP?

Każde przedsiębiorstwo musi dziś być wyposażone w systemy informatyczne. Akronim ERP jest angielszczyzny i oznacza planowanie zasobów przedsiębiorstwa czy – fakultatywnie – zaawansowane zarządzanie zasobami. ERP stanowi zbiór systemów informatycznych, jakie zostały zrobione w celu prostego zarządzania przedsiębiorstwem.
Szybsze i bardziej mobilne notebooki Sony VAIO

Sprzęt elektroniczny marki Sony

Sony od wielu lat jest firmą dobrze znaną ze świetnej elektroniki. Wytwarza najwyższej jakości sprzęt grający, komórki i telewizory, doceniane przez miliony konsumentów. Co roku wychodzą nowe modele, jeszcze lepsze od poprzednich modeli i wyróżniające się jakością parametrów w porównaniu z konkurentami.
laptop

Obecnie właściwie każdy z nas jest otoczony wielką ilością elektroniki

Kiedy Ty także nie wyobrażasz sobie życia bez sprzętów elektronicznych, z pewnością świetnie zdajesz sobie sprawę z tego, jak drogie niejednokrotnie potrafią być takie urządzenia dobrej jakości. Gdzie zatem kupować takie sprzęty w akceptowalnych cenach? Przede wszystkim bez wątpliwości powinieneś odpuścić sobie wielkie sklepy sprzedające sprzęty elektroniczne, bowiem one zazwyczaj mają zaporowe ceny.
gry komputerowe, gracz komputerowy

Odskocznia i relaks – rozgrywki w gry komputerowe

Czasem potrzebujemy się chociaż na moment oderwać od rzeczywistości, od zastałych problemów, od sytuacji, jakie wymagają z naszej strony zaangażowania czy wysiłku. Szukamy czegoś w rodzaju ucieczki i każdy znajduje ją w inny sposób. Wiele osób lubi w tego typu przypadkach chociażby zagrać w grę komputerową.