Menu strony
Thomas-It
xbox i playstation na targach

Zobacz w co będzie grała cała Polska

Za chwilę sezon ogórkowy będzie już za nami. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Należy zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje tytuły jeszcze przed końcem roku, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym okresie zbija się największą forsę. Dlatego gra jest warta świeczki.
laptop

Elektronika powinny być jak najdoskonalsze

Jeżeli decydujemy się, na zmianę swojego obecnego urządzenia na coś wspanialszego, na coś co zezwoli nam na posiadanie możliwości, których do tej pory nie posiadaliśmy, to bez wątpienia powinniśmy skierować się do właściwie wypełnionych sklepów, gdzie będziemy mieli szansę spotkać się z największym wyborem. Dlatego właśnie trzeba się najpierw zastanowić, jakiej marki produkt byśmy pragnęli oraz który z nich będzie w stanie spełnić wszystkie nasze wymagania.
dzieci

Gry edukacyjne dla dzieci

Współcześnie Internet stał się nieodzownym medium używanym do pracy, nauki, kontaktowania się z innymi i zdobywania informacji. W Internecie spędzamy także coraz więcej wolnego czasu. ważnymskładnikiemświata są gry komputerowe, które stały się ważnym elementem życia mnóstwa ludzi, także dzieci. Gry edukacyjne dla dzieci online to jedna z ulubionych uciech naszych dzieci.
kamerka internetowa

Jaka kamera internetowa jest OK?

Komunikacja internetowa jest w wielu przypadkach czymś powszechniejszym, aniżeli typowa rozmowa - na żywo. Czy to dobra informacja? Zależy w jaki sposób podejść do kwestii relacji interpersonalnych. Jeżeli ktoś potrafi połączyć te dwa jakże odmienne światy, w sumie nie ma najmniejszych powodów do poczucia niepokoju.
praca

Praca programisty – najważniejsze informacje o pracy w branży informatycznej

W dzisiejszych czasach nie sposób nie zgodzić się z tym, że rozpatrując postęp różnorakich branż, dużą popularnością wyróżnia się dział nowych technologii. Widać to przede wszystkim po tym, jak szeroko zarówno w gospodarstwach domowych jak i przedsiębiorstwach rozpowszechnione są komputery. Z tego powodu istnieje duży popyt na rozmaitych znawców posiadających wiedzę umożliwiającą pełne wykorzystanie możliwości tych urządzeń.

Jak przyspieszyć internet?

W dzisiejszych czasach Internet jest nieodłącznym elementem naszej codzienności w pracy i domu. Coraz częściej sygnał przerywa swoją transmisję poprzez niekorzystne transmisje fal, które mogą wytwarzać sprzęty AGD itp. Wzmacniamy siłę sygnału na przykład poprzez dodanie anteny, co w znacznym stopniu polepsza jakość korzystania. Pytanie tylko – którą kupić?. Przedstawiamy kilka opcji, które mogą pomóc podczas wyboru i zobrazują pokrótce funkcje wszystkich tych urządzeń.
laptop

Gdzie odnaleźć najlepszy serwis naprawy uszkodzonych laptopów?

Praktycznie nikt w współczesnych czasach nie wyobraża sobie życia bez sprzętów elektronicznych. Jeśli Ty również należysz do takich osób, kategorycznie mocno dobrze wiesz, że takie sprzęty potrafią się niejednokrotnie psuć. Zazwyczaj większość z nas nie zna się na sprzętach elektronicznych na tyle, żeby móc osobiście naprawić na przykład zepsutego laptopa. W takich wypadkach niejednokrotnie poszukujemy pomocy fachowca, który pomoże nam zreperować laptopa.
sii, serwery, outsourcing it

Outsourcingowe zlecenia it na rynku

Technologie dwudziestego pierwszego wieku przeganiają idee, jakie obecne były jeszcze kilka lat wstecz. Cyfryzacja dotknęła bodaj każde środowisko, od edukacji, przez uprawy, do pracy szpitali, nie wspominając już o eksperymentach naukowych, z którego to środowiska zrodziło się wszystko, co dzisiaj widzimy pod postaciami sieci, telefonów komórkowych i innych licznych elektronicznych gadżetów.
etykiety samoprzylepne

Etykiety na każdą okazję

Kiedy posiadamy niewielki sklep albo paramy się handlem przez internet na małą skalę, zwróćmy uwagę na etykiety sprzedawanych produktów. Nie powinny to być tylko proste kawałki papieru przyczepione do kartonika, zawierające wyłącznie suche wiadomości o przedmiocie. Etykietki mogą być doskonałą wizytówką i formą promocji naszego sklepu.
Biznes

Niezastąpione programy dla firmy

Jeżeli trzeba by było określić wynalazek, który najmocniej oddziałuje pracę ludzkości, na pewno każdy wymieniłby: komputer. Ciężko w zasadzie już sobie wyobrazić instytucji, która nie ma pecetów. Należy wiedzieć jednak, że sama maszyna jest kompletnie nieprzydatna, gdy nie posiada porządnego oprogramowania. Przyjrzyjmy się temu, jakie oprogramowanie dla przedsiębiorstw znacząco usprawni jego działalność.