Menu strony
Thomas-It
Thomas-it

Co kryje serwerownia?

Serwerownia jest miejscem okrytymtajemniczą legendą. Niewielu zwiedzało ją od środka, a jeszcze mniej wyszło z niej cało. Miejsce, do którego wchodzą wyłącznie informatycy i specjaliści od IT ciągle intryguje żądnych przygód. A może to tajemnicze brzęczenie wpływa na nich jak płomień świecy na ćmy.
Serwery IBM

Serwery HP, serwery IBM oraz 3Com

W obecnych czasach liczy się prędki przepływ informacji, co gwarantuje sprawnie funkcjonujący internet. Dzięki sporym funkcjom sieciowym możemy zrobić więcej i szybciej. Producent podzespołów i akcesoriów od sieci 3Com zaoferować może już dziś najwyższej jakości modemy, które posłużą użytkownikom przez wiele lat.
projektor

Warto się wyposażyć w różne sprzęty

Jeżeli mamy zakład, to należy liczyć się z tym, iż przynajmniej od czasu do czasu będziemy chcieli swoim współpracownikom pokazać coś za pomocą slajdów. Wtenczas najlepiej zadziałamy, kiedy zaopatrzymy się w odpowiedni projektor, który zezwoli nam pokazywać konkretny przekaz na większym ekranie, albo białej ścianie, przez co za jednym razem więcej osób będzie miało szansę go obejrzeć. Dodatkowo też musimy być przygotowani na to, by skleić jakąś część jeśli nam się ułamie, a do tego potrzebny jest właściwy klej.
Pasek z adresem strony www

W internecie funkcjonuje sporo sklepów, które proponują klientom zróżnicowane produkty

Nie sposób zaprzeczyć, że obecnie internet w funkcjonowaniu ludzi ma ogromne znaczenie. Pozwala na najszybsze zdobycie danych a także informacji z całego świata, umożliwia kontakt z innym człowiekiem, i pomaga na realizowanie w największym stopniu podstawowych zadań, takich jak opłacanie rachunków bądź robienie zakupów. Obecnie każdy, obojętnie na zainteresowania, odszuka tam coś dla siebie. Jest to prawdziwy raj dla wszystkich pasjonatów, bowiem to rzecz jasna tam w najogromniejszym stopniu ludzie dzielą się opiniami i przeżyciami.
biurko

Kontrola serwerów - warto?

Z pewnością każda osoba, która prowadzi przedsiębiorstwo wiem, czym jest audyt finansowy. Mniej rozpowszechnionym typem kontroli są audyty IT. Dzisiaj w zasadzie każde przedsiębiorstwo posiada rozbudowaną infrastrukturę informatyczną złożoną z pecetów roboczych, serwerowni i setek łącz kablowych i bezprzewodowych. Kontrolę nad tym wszystkim zwykle przekazuje się w ręce specjalistów.
komputery

Do czego wykorzystuje się system ERP?

Jeżeli prowadzimy własną firmę przydaje się, abyśmy orientowali się w różnego rodzaju systemach i udogodnieniach, jakie zapewnia nam rozwój technologii oprogramowania. Minęły już czasy, gdy centrum firmy był wielki segregator przechowywany przez panią w sekretariacie, gdzie było wszystko.Aktualnie wykorzystywane są systemy informatyczne wspomagające pracę firmy na wszystkich szczeblach jej funkcjonowania. Tego typu rozwiązaniem jest z pewnością system ERP.
Klawiatura Cherry

Testujemy dobry sprzęt- jak możemy to zrobić?

Gdy kupujemy obecnie komputer, pewnie nie robimy tego po raz pierwszy. Przecież mamy XXI, dawno Polska jest mocno skomputeryzowanym państwem. A zresztą ta bardziej cywilizowana cząstka Ziemi także zdołała się przyzwyczaić do komputerów. I wspaniale, w końcu posiadanie komputera w dużym stopniu odmieniło nasze życie.
Praca przy komputerze

Systemy workflow

Systemy elektronicznego obiegu dokumentów w korporacji to kwestia priorytetowa. Od uzgodnienia systemu i kontroli warto by zaczynać synchronizacje administracji całego przedsiębiorstwa. Ponadto, w celu uporządkowania, nie tylko faktur papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej zakupić sobie program do zarządzania dokumentami, np. Sharepoint.
komputery

Obieg dokumentów

Obieg dokumentów w firmie firmie to kwestia niebanalna. Od narzucenia systemu i kontroli warto by zaczynać ustalanie norm obowiązujących w administracji całego przedsiębiorstwa. A także, w celu koordynacji, nie tylko faktur papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej wykupić sobie program do zarządzania dokumentami, np. Workflow.
internet

Bezpieczeństwo sieci przedsiębiorstwa

Współcześnie w większości firm używane są sieci komputerowe, a z pewnością wszystkie mają łącza internetowe. Technologie sieciowe przynoszą niepoliczalne korzyści, co do tego nie może być żadnych zastrzeżeń. Ale z drugiej strony niosą ze sobą także sporo niebezpieczeństw. Bezpieczeństwo sieci sporej liczbie właścicielom firm przysparza trosk.