Menu strony
Thomas-It
Procesory
Klawiatura Cherry

Testujemy dobry sprzęt- jak możemy to zrobić?

Gdy kupujemy obecnie komputer, pewnie nie robimy tego po raz pierwszy. Przecież mamy XXI, dawno Polska jest mocno skomputeryzowanym państwem. A zresztą ta bardziej cywilizowana cząstka Ziemi także zdołała się przyzwyczaić do komputerów. I wspaniale, w końcu posiadanie komputera w dużym stopniu odmieniło nasze życie.
Kable do komputera

Czas zmienić sprzęt komputerowy na nowy.

Wciąż wyższe wymagania sprzętowe stawiane przez dostawców oprogramowania i gier oraz spadające ceny, powodują w użytkownikach przyspieszony oddech. Każdy okres jest dobry na wymianę starego, wysłużonego gadżetu komputerowego na nowy.
Płyty ASUS z rodziny E35M1

Dobór płyty komputerowej do potrzeb użytkownika

Osprzęt komputerowy trzeba umieć odpowiednio wybrać, co jednak często nastręcza sporo kłopotów osobom nie do końca obeznanym z tym zagadnieniem. Czy najpewniej nabyć tani, lecz nie do końca godny zaufania sprzęt czy też nastawić się wyłącznie na cenę? Najlepiej zdobyć odrobinę wiedzy w tej kwestii, dowiedzieć się o procesorach i płytach głównych, aby nie popełnić błędu w tej materii.
Pisanie na klawiaturze

Naprawdę wydajne programy w architekturze SMP

Na dzień dzisiejszy koligacja pomiędzy funkcjonowaniem praktycznie każdej firmy czy przedsiębiorstwa a sprawnością działania zaplecza komputerowego jest ogromna. Odnosi się to także do wydajności tego typu zaplecza.
NVIDIA GeForce GTX 465

Zamawiamy procesor

Przy zakupie laptopa albo komputera wybranie najlepszego układu procesora będzie miało bardzo duże znaczenie dla jego późniejszego użytkowania. Powinno porządnie się zastanowić, do jakich zastosowań sprzęt będzie użytkowany. Jeśli ktoś zamierza więcej grać, to korzystniej zainwestować w dobrą grafikę, ale jeżeli sprzęt komputerowy użytkowany będzie do realizacji skomplikowanych obliczeń, to na procesorze nie powinno się oszczędzać.