Menu strony
Thomas-It
Procesory
NVIDIA GeForce GTX 465

Zamawiamy procesor

Przy kupnie komputera czy laptopa wybór najlepszego układu procesora będzie miało bardzo duże znaczenie przy jego późniejszej pracy. Warto porządnie się zastanowić, do jakich zastosowań dany sprzęt ma być wykorzystywany. Jeśli ktoś zamierza więcej pogrywać, to lepiej zrobić inwestycję w wydajną kartę graficzną, ale jeżeli komputer użytkowany będzie do realizacji dużej ilości obliczeń, to na procesorze oszczędzać się nie powinno.
Klawiatura Cherry

Testujemy dobry sprzęt- jak możemy to zrobić?

Kiedy kupujemy teraz komputer, pewnie nie robimy tego pierwszy raz. Przecież mamy XXI, dawno Polska jest mocno skomputeryzowanym krajem. Zresztą taka bardziej cywilizowana część tego świata również przyzwyczaiła się do komputerów. I dobrze, w końcu posiadanie własnego komputera znacznie zmieniło nasze funkcjonowanie.
Kable do komputera

Czas zmienić sprzęt komputerowy na nowy.

Coraz większe wymagania sprzętowe stawiane przez dostawców programów i gier oraz zmniejszające się ceny, powodują w użytkownikach szybsze bicie serca. Każdy okres jest odpowiedni na wymianę starego, wysłużonego gadżetu komputerowego na nowy.
Płyty ASUS z rodziny E35M1

Dobór płyty komputerowej do potrzeb użytkownika

Osprzęt komputerowy trzeba umieć jak najlepiej wybrać, co jednak czasem nastręcza wiele trudności osobom nie do końca obeznanym z tym problemem. Czy lepiej wybrać niedrogi, lecz nie do końca przetestowany sprzęt czy też nastawić się wyłącznie na cenę? Najlepiej zdobyć odrobinę wiedzy w w tym zakresie, dowiedzieć się o procesorach i płytach głównych, aby nie popełnić błędu w takiej materii.
Pisanie na klawiaturze

Naprawdę wydajne programy w architekturze SMP

Na dzień dzisiejszy koligacja pomiędzy funkcjonowaniem praktycznie każdej firmy czy przedsiębiorstwa a sprawnością działania zaplecza komputerowego jest ogromna. Odnosi się to także do wydajności tego typu zaplecza.