Menu strony
Thomas-It
Procesory
NVIDIA GeForce GTX 465

Zamawiamy procesor

Przy zakupie komputera albo laptopa wybór odpowiedniego procesora ma ogromne znaczenie przy jego późniejszej pracy. Powinno porządnie przemyśleć, do jakich zastosowań sprzęt ma być wykorzystywany. Jeżeli ktoś będzie chciał dużo grać, to korzystniej zainwestować w wydajną kartę graficzną, lecz jeżeli komputer użytkowany będzie do wykonywania dużej ilości obliczeń, to na procesorze oszczędzać się nie powinno.
Klawiatura Cherry

Testujemy dobry sprzęt- jak możemy to zrobić?

Kiedy kupujemy dzisiaj komputer, pewnie nie robimy tego pierwszy raz. Przecież jest XXI, już dawno Polska jest mocno skomputeryzowanym państwem. Zresztą taka bardziej cywilizowana część tego świata także przyzwyczaiła się do komputerów. I wspaniale, w końcu posiadanie własnego komputera w dużym stopniu zmieniło nasze funkcjonowanie.
Pisanie na klawiaturze

Naprawdę wydajne programy w architekturze SMP

W dzisiejszych czasach zależność między działaniem właściwie dowolnej firmy czy przedsiębiorstwa a sprawnością funkcjonowanie zaplecza komputerowego jest ogromna. Odnosi się to także do wydajności tego rodzaju zaplecza.
Kable do komputera

Czas zmienić sprzęt komputerowy na nowy.

Coraz większe wymagania sprzętowe stawiane przez dostawców programów i gier oraz zmniejszające się ceny, powodują w użytkownikach szybsze bicie serca. Każdy okres jest odpowiedni na wymianę starego, wysłużonego gadżetu komputerowego na nowy.
Płyty ASUS z rodziny E35M1

Dobór płyty komputerowej do potrzeb użytkownika

Osprzęt komputerowy trzeba umieć jak najlepiej wybrać, co jednak czasem nastręcza wiele trudności osobom nie do końca obeznanym z tym problemem. Czy lepiej wybrać niedrogi, lecz nie do końca przetestowany sprzęt czy też nastawić się wyłącznie na cenę? Najlepiej zdobyć odrobinę wiedzy w w tym zakresie, dowiedzieć się o procesorach i płytach głównych, aby nie popełnić błędu w takiej materii.