Procesory
Kable do komputera

Czas zmienić sprzęt komputerowy na nowy.

Coraz większe wymagania sprzętowe stawiane przez producentów oprogramowania i gier oraz spadające ceny, powodują w użytkownikach szybsze bicie serca. Każdy okres jest dobry na wymianę starego, wysłużonego gadżetu komputerowego na nowy.
NVIDIA GeForce GTX 465

Zamawiamy procesor

Przy kupnie komputera czy laptopa wybranie najlepszego układu procesora ma bardzo duże znaczenie przy jego późniejszego użytkowania. Powinno porządnie przemyśleć, do czego dany sprzęt ma być użytkowany. Jeśli ktoś zamierza więcej pogrywać, to lepiej zrobić inwestycję w wydajną kartę graficzną, ale jeżeli komputer użytkowany będzie do wykonywania skomplikowanych obliczeń, to na procesorze nie powinno się oszczędzać.
Klawiatura Cherry

Testujemy dobry sprzęt- jak możemy to zrobić?

Kiedy kupujemy dzisiaj komputer, zapewne nie robimy tego pierwszy raz. W końcu mamy XXI, już dawno Polska jest mocno skomputeryzowanym krajem. A zresztą ta bardziej cywilizowana część Ziemi także przyzwyczaiła się do powszechnej komputeryzacji. I kapitalnie, w końcu posiadanie własnego komputera znacząco odmieniło całe nasze funkcjonowanie.
Płyty ASUS z rodziny E35M1

Dobór płyty komputerowej do potrzeb użytkownika

Sprzęt komputerowy trzeba umieć jak najlepiej wybrać, co jednak czasem nastręcza wiele trudności osobom nie do końca obeznanym z tym problemem. Czy najpewniej wybrać tani, lecz nie do końca godny zaufania sprzęt czy też nastawić się wyłącznie na cenę? Najlepiej zdobyć odrobinę wiedzy w tej kwestii, dowiedzieć się o procesorach i płytach głównych, aby nie popełnić błędu w tej materii.
Pisanie na klawiaturze

Naprawdę wydajne programy w architekturze SMP

Na dzień dzisiejszy zależność pomiędzy działaniem praktycznie każdej firmy czy zakładu a szybkością funkcjonowanie zaplecza komputerowego jest ogromna. Odnosi się to także do wydajności tego rodzaju zaplecza.