Menu strony
Thomas-It
Sprzęt
biurko

Kontrola serwerów - warto?

Z pewnością każdy, kto posiada firmę kojarzy, czym jest audyt finansowy. Mniej rozpowszechnionym pojęciem są audyty IT. W dzisiejszych czasach w zasadzie każda firma posiada sporą infrastrukturę IT złożoną z stacji roboczych, serwerów i setek powiązań między nimi. Kontrolę nad tym obszarem zwykle przekazuje się w ręce specjalistów.
sii, serwery, outsourcing it

Nie musimy posiadać fachowców w przedsiębiorstwie

Jeszcze całkiem niedawno było tak, iż wszystkich specjalistów, jakich wykorzystywała nasza zakład, trzeba było posiadać w jej siedzibie. Jednak dziś powolutku odchodzi się od tego, często korzysta się z wiedzy zewnętrznych przedsiębiorstw. Jest to o tyle opłacalne, że płacimy im wyłącznie wówczas, jeśli wykorzystujemy z ich usług, no i pewnie że nie musimy dla nich przygotowywać stanowiska pracy, co również wiele kosztuje.
Kodak ESP 9250

Musimy robić regularne przeglądy

Nikogo nie zdziwi fakt, iż raz w roku należy pojechać na przegląd samochodu, gdyż w przeciwnym razie nie będziemy mieli szansy się nim poruszać po drogach. Jednak zapominamy, że dokładnie tak samo musi być z kolejnymi urządzeniami z których wykorzystujemy, raz na jakiś czas powinny one wpaść w ręce ekspertów, którzy zobaczą czy działają one idealnie tak jak należy.
Tablet

Części zamienne do tabletów? Gdzie możemy dostać najtańsze, a dodatkowo dostać fachową poradę?

W epoce gadżetów coraz większa ilość nowych technik płynie do nas zewsząd. Radio, telewizja, prasa rozpowiadają o nowoczesnych technikach i wspaniałych wyjściach w dziedzinie urządzeń elektronicznych. Inteligentne komputery i telefony, które potrafią wyręczyć człowieka w wielu aspektach i działaniach, to aktualnie codzienność.
czujnik temperatury

Czym są i do czego służą tensometry? Czy warto korzystać z tego rodzaju urządzeń, w których sytuacjach się najbardziej sprawdzają?

Czujniki tensometryczne, które nazywane są również jako tensometry, to najbardziej istotny element każdej wagi elektronicznej. To również ważne urządzenie do pomiaru sił ściskających, naprężeń i tak dalej. Często zobaczyć możemy je w układach automatyki, w jakich istnieje niezbędność dokonywania pomiarów wagowych, np. ciężaru zbiorników magazynujących surowce czy platform najazdowych. Czujniki takiego typu zlokalizowane są pod podporami zbiornika albo platformy. W połączeniu z właściwymi urządzeniami pomiarowymi można realizować pomiar mas, surowców czy dozowania.
drukarka

Jakie z drukarek są w dzisiejszych czasach warte zaciekawienia?

Nie da się zakamuflować faktu, że informatyka jest obecnie jedną z najbardziej liczących się dziedzin naszego życia codziennego. Jej wdrożenie jest dla nas niebywale szerokie, tym samym też koniecznie każdy z nas musiał przyswoić sobie zdolności informatyczne. Na początku jak najbardziej wymagało to od nas poświęcenia pewnej ilości wolnego czasu, niemniej jednakże oszczędność czasu, która jest związana z tym procederem była dla nas wyjątkowo atrakcyjna.

Kserokopiarka w biurze

Każdy zna kilka przyrządów, które są kluczowe w pracy każdego biura. Jakby istniało bilans najpraktyczniejszych pomocy w biurze, na pewno na pierwszym miejscu stanąłby komputer. A na drugiej pozycji uplasowałaby się bez wątpienia kserokopiarka. Maszyna ta praktycznie całe dnie jest w użyciu w statystycznym biurze, dlatego mądrze jest załatwić jej specjalistyczny serwis.
gry komputerowe, gracz komputerowy

Odskocznia i relaks – rozgrywki w gry komputerowe

Czasem potrzebujemy się chociaż na moment oderwać od rzeczywistości, od zastałych problemów, od sytuacji, jakie wymagają z naszej strony zaangażowania czy wysiłku. Szukamy czegoś w rodzaju ucieczki i każdy znajduje ją w inny sposób. Wiele osób lubi w tego typu przypadkach chociażby zagrać w grę komputerową.
drukarka

Samsung systematycznie zdobywa rynki

Samsung jest globalnym liderem nowych technologii produkującym szeroką gamę produktów, takich jak sprzęt audio, RTV, kamery i aparaty fotograficzne, telefony komórkowe, sprzęt komputerowy i biurowy, sprzęt AGD oraz rozmaite akcesoria. Firma istnieje od 70 lat i dzięki nakładom finansowym w najnowsze rozwiązania technologiczne i wdrażaniu wielu patentów zdobyła uznanie na całym świecie, w dziedzinie telefonii pokonując nawet Nokię. Co ważne, Samsung posiada rozbudowaną sieć serwisów. Aby znaleźć dogodny dla nas serwis, gdzie można wysłać taki, a nie inny produkt, wystarczy skorzystać że strony internetowej, na której dzięki rozbudowanej wyszukiwarce bez trudu odnajdziemy konkretną lokalizację.
Thomas-it

Wybierz sprzęt komputerowy dla firmy

Zaopatrzenie powierzchni biurowych w sprzęt komputerowy dla firm, to czynnik wpływający na jego funkcjonowanie. Z tego właśnie względu, poziom wykonania powinien być najwyższy. Na samym początkuorganizowania biura, należy zastanowić się nad paroma ważnymi kwestiami. Jedną z nich jest na przykład instalacja systemów operacyjnych. Jak dobrać go tak, by był dopasowany do specyfiki firmy, która będzie na nim pracować. Warto także przemyśleć sposób, w jaki zaopatrzy się biura w internet. Do wyboru mamy połączenie kablowe i wi-fi.
1 2 3 4 5