Menu strony
Thomas-It
Sprzęt
Kamera sportowa Sony

7 dobrych akcesoriów foto-video do sportów na rynku

Nie sposób nie dostrzec sporego postępu na rynku akcesoriów technologicznych w ostatnim czasie. Świetna kamera sportowa szczególnie często rekomendowanych producentów ma dużo zalet, które wywierają wrażenie na klientach. Na stronie internetowej producentów można znaleźć film z wersją demonstracyjną kamery, który przedstawia zakres możliwości tego urządzenia. Rewelacyjna jakość filmu, a także szybkość reakcji oraz szereg funkcji pobocznych wzmagają popularność produktu.

Używane kopiarki do przedsiębiorstwa to sprawdzony wybór

Zasadnicza większość osób ma w domu komputer i nie jest w stanie wyobrazić sobie już działania bez takiego urządzenia. Sporo osób posiada także jakieś urządzenie drukujące, które bardzo się przydaje, szczególnie, gdy mamy dzieci w wieku szkolnym, lub prowadzimy przedsiębiorstwo z mieszkania. Drukarki są bardzo różne. Możemy kupić drukujące na kolorowo, są także czarno-białe. Niektóre mają wbudowany skaner, na części możemy też kopiować wydruki. Te „kombajny” mogą być jednak stosunkowo drogie, tak w zakupie, jak i w eksploatacji.
audio

Który sprzęt do słuchania muzyki wybrać? Praktyczne wskazówki

Chciałbyś usiąść sobie wygodnie na kanapie i oddać się relaksowi wsłuchując się w dźwięki ulubionego krążka wydobywające się z twojego domowego zestawu hi-fi?


Który sprzęt do słuchania muzyki wybrać? Praktyczne wskazówki

Wspaniała rzecz! Jeżeli nie masz jeszcze we własnym pokoju bądź salonie podobnego zestawu, to najwyższy czas pomyśleć o tym.

Podczas organizowania imprezy należy pamiętać nie jedynie o dobrej muzyce oraz nagłośnieniu, ale również o odpowiednim oświetleniu

Zorganizowanie niezapomnianej imprezy to nie lada wyzwanie. Poza oczywistymi elementami, o których każdy pamięta, takimi jak: klasowi artyści , profesjonalne nagłośnienie, czy też duża scena. należy pamiętać również o oświetleniu, ponieważ to ono zagwarantuje odpowiedni nastrój oraz klimat.
Thomas-it

Co kryje serwerownia?

Serwerownia jest miejscem okrytymtajemniczą legendą. Niewielu zwiedzało ją od środka, a jeszcze mniej wyszło z niej cało. Miejsce, do którego wchodzą wyłącznie informatycy i specjaliści od IT ciągle intryguje żądnych przygód. A może to tajemnicze brzęczenie wpływa na nich jak płomień świecy na ćmy.
biurko

Kontrola serwerów - warto?

Z pewnością każda osoba, która prowadzi przedsiębiorstwo wiem, czym jest audyt finansowy. Mniej rozpowszechnionym typem kontroli są audyty IT. Dzisiaj w zasadzie każde przedsiębiorstwo posiada rozbudowaną infrastrukturę informatyczną złożoną z pecetów roboczych, serwerowni i setek łącz kablowych i bezprzewodowych. Kontrolę nad tym wszystkim zwykle przekazuje się w ręce specjalistów.
fotograf w akcji

Kamera GoPro Hero3 - czy warto ją kupić? Mamy dobre rady dla poszukujących dobrych wiadomości

Jestem ogromnym fanem kina - krajowego, amerykańskiego, ale również chociażby japońskiego. Zasadniczo oglądanie świetnych produkcji filmowych to moje najbardziej ulubione zajęcie. Myślę, że nie ma ciekawszego zajęcia, niż właśnie oglądanie filmów.
Mysz SteelSeries Sensei MLG Edition Gaming Mouse

Zakup myszy

Kupienie myszy, choćby sprzętu takiego jak Mysz Gigabyte GM-M7700 Wireless do łatwych nie należy, zaś oszczędzanie przy nim pieniędzy za wszelką cenę zazwyczaj nie okazuje się najmądrzejszym pomysłem, jeśli potrzebuje się naprawdę dobrze wybrać mysz pod prywatne spersonalizowane żądania. Kanały internetowe jak i rozliczne wyjątkowe programy telewizyjne oferują w tym wypadku sprytne i doskonałe rozwiązanie, jakie pozwala klientom pomnażać wiedzę na temat solidnych modeli myszy, jakie spisują się doskonale w trakcie grania w bieżące gry.

Kserokopiarka w biurze

Istnieje parę maszyn, które są niezastąpione w działalności każdego biura. Gdybyśmy mieli zrobić zestawienie najpraktyczniejszych urządzeń w biurze, z pewnością na czołowym miejscu stanąłby PC. A na następnej lokacie stanęłaby się bezdyskusyjnie kserokopiarka. Sprzęt ten właściwie cały czas jest w użyciu w każdym biurze, dlatego dobrze załatwić jej fachowy serwis.
praca na laptopie

Przemień stosunek do laptopa i ciesz się marką

Technologia biegnie naprzód, a my uwiedzeni nowościami technicznymi pędzimy wraz z nią i przy niedogodności z smartfonem mamy wreszcie wymówkę aby kupić nowy i jak nam się wydaje lepszy komputer.
1 2 3 4 5