Menu strony
Thomas-It
Sprzęt
komputer

Na pomoc! Awaria netbooka!

Laptopy zawładnęły światem. Większość z nas zrezygnowało z komputerów stacjonarnych na rzecz sprzętów mobilnych. Jak należy dbać o nasze sprzęty aby towarzyszyły nam jak najdłuższy czas?
Na pewno nie możemy doprowadzić do ich przegrzania. Wystrzegajmy się w związku z tym pracy na kołdrach i innych tkaninach a także w środowisku gdzie jest nadmierne pylenie.
Genius 5050 V2

Kupujemy aparat fotograficzny

Mnóstwo osób kupując aparat fotograficzny dla siebie albo kogoś z rodziny sugeruje się promocją czy często bezpodstawnymi argumentami.


Kupujemy aparat fotograficzny

Np. kupujemy ciężką a także skomplikowaną w obsłudze lustrzankę posiadającą obiektyw makro albowiem znajomy twierdzi, iż jest to perfekcyjny aparat.
sprzęt komputerowy

Sprawdź co atrakcyjnego posiadają w swojej ofercie sklepy online z komputerami!

Poszukujesz fenomenalnego prezentu dla swojego brata, synka czy też męża? Już dzisiaj pomyśl z czego może ucieszyć się najbardziej! Spora część mężczyzn fascynuje się kultowymi gadżetami , a także nowoczesną techniką. W obecnych czasach trudno nam będzie spotkać chłopaka, który nie marzy o nowym samochodzie, telefonie lub pececie.
rura do odkurzacza

Nie każdy bywa fanem sprzątania, ale każdy stara się posiadać w mieszkaniu pewien ład

Nawet jeżeli nie za bardzo lubimy porządki i pragniemy omijać tę konieczność jak długo tylko można, to mimo wszystko od czasu do czasu musimy podwinąć rękawy i odrobinę posprzątać.

Urządzenia projektu Apple

Wiele osób na całym świecie zastanawia się, dlaczego Apple zaliczyło tak znakomity sukces. Największym powodem do zdziwienia jest fakt, że artykuły tej marki są zwykle o wiele droższe od wyrobów konkurencji. Mimo to, firma zdobyła miliony zadeklarowanych fanów, którzy mogą czekać całą noc pod punktem sprzedaży, by nabyć wymarzony gadżet z srebrnym jabłkiem.
Nowy pecet Lenovo

Jak zaprojektować serwerownię?

Serwerownia to miejsce potrzebujące szczególnego sprzętu. Oprócz bardzo pojemnych dysków twardych potrzebny jest zestaw profesjonalnego sprzętu, który umożliwi właściwe funkcjonowanie takiej instytucji. Ogromnie ważne jest też posiadanie profesjonalnej grupy ludzi, potrafiącej prawidłowo taki sprzęt obsługiwać.
Okulary z soczewkami do pracy biurowej

Niemałe możliwości wyboru tylko znakomicie przygotowanych możliwości

Wybór głównie sprawdzonych czy niezwykle zaawansowanych technologicznie rozwiązań okazuje się bezsprzecznie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Na rynku znaleźć możemy dzisiaj szczególnie doświadczonych specjalistów, którzy z chęcią oraz prawdziwym zaangażowaniem wyjaśnią wszystkim zainteresowanym klientom, na czym polega crm system. Wybieranie coraz bardziej zaawansowanych i perfekcyjnie sprawdzających się rozwiązań gwarantuje pełne zadowolenie oraz jeszcze większą użyteczność. Owocna praca firmy zapewniona.
sprzęt elektroniczny do utylizacji

Urządzenia komputerowe w skupie

Rozwój branży takiej jak skup sprzętu komputerowego Warszawa zapewnić może na najwyższym poziomie, głównie ze względu na wieloletnie doświadczenie. Lata praktyki spowodowały to, że nasi fachowcy mogą w krótkim czasie określić, ile określony sprzęt mógłby kosztować. Idealnie obliczone ceny to gwarancja wprawy oraz pełnego profesjonalizmu naszych specjalistów. Nie trzeba już dziś martwić się tym, co zrobić z bezużytecznym, zawadzającym w domu urządzeniem – zgłoś się do nas już dziś, a pomożemy.
biurko

Kontrola serwerów - warto?

Bez wątpienia każdy, kto ma firmę kojarzy, czym jest audyt finansowy. Mniej popularnym typem kontroli są audyty IT. Obecnie generalnie każda działalność utrzymuje rozbudowaną infrastrukturę IT złożoną z pecetów roboczych, serwerowni i setek komunikacji wewnętrznych. Opiekę nad tym wszystkim zazwyczaj oddaje się w ręce administratorów.
czujnik temperatury

Czym są i do czego służą tensometry? Czy warto korzystać z tego rodzaju urządzeń, w których sytuacjach się najbardziej sprawdzają?

Czujniki tensometryczne, które nazywane są także jako tensometry, to podstawowy element każdej wagi elektronicznej. To również niezbędne urządzenie do pomiaru sił ściskających, naprężeń i tym podobnych. Często spotkać jesteśmy w stanie je w układach automatyki, w jakich zachodzi niezbędność dokonywania pomiarów wagowych, przykładowo ciężaru zbiorników magazynujących surowce czy platform najazdowych. Czujniki tego rodzaju zlokalizowane są pod podporami zbiornika lub platformy. W połączeniu z odpowiednimi urządzeniami pomiarowymi można realizować pomiar mas, surowców lub dozowania.
1 2 3 4 5