Menu strony
Thomas-It
Głośniki
xbox i playstation na targach

Zobacz w co będzie grała cała Polska

Za chwilę sezon ogórkowy będzie już za nami. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Należy zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje tytuły jeszcze przed końcem roku, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym okresie zbija się największą forsę. Dlatego gra jest warta świeczki.
xbox

Niektóre gry powinny posiadać włączony dźwięk

Czasami można grać w jakieś gry i możemy posiadać ściszony dźwięk, lub nie przywiązywać znaczniejszej uwagi do tego, jaka grafika jest nam proponowana. Jednak są takie gry, które niejako trzeba poczuć oraz usłyszeć. To właśnie z myślą o nich musimy mieć jak najcudowniejsze głośniki, słuchawki, klawiatury i myszki, ponieważ jedynie wówczas będziemy posiadali gwarancję, iż gra ma odpowiednią oprawę oraz iż będziemy w stanie naprawdę się nią uradować.
Kable do komputera

Czas zmienić sprzęt komputerowy na nowy.

Wciąż wyższe wymagania sprzętowe stawiane przez dostawców oprogramowania i gier oraz spadające ceny, powodują w użytkownikach przyspieszony oddech. Każdy okres jest dobry na wymianę starego, wysłużonego gadżetu komputerowego na nowy.
sprzęt komputerowy

Sprawdź co atrakcyjnego posiadają w swojej ofercie sklepy online z komputerami!

Poszukujesz nadzwyczajnego prezentu dla swojego brata, syna albo chłopaka? Już w tej chwili pomyśl z czego może ucieszyć się najbardziej! Spora część mężczyzn interesuje się kultowymi gadżetami oraz nowoczesną technologią. Aktualnie trudno nam będzie spotkać chłopaka, który nie marzy o nowym wozie, telefonie albo laptopie.

Żadna droga nie będzie dla nas tajemnicą

Jak często zdarzało się tak, iż jechaliśmy w trasę, niby wcześniej poznawaliśmy mapy, niby w czasie jazdy również patrzyliśmy na mapę, ale w końcu mieliśmy kłopot z trafieniem do celu. Lub przyjeżdżaliśmy do mieszkania, pragnęliśmy wypocząć przy jakimś ciekawym filmie, ale jednocześnie nic interesującego nie było w TV i w końcu zawiedzeni wyłączaliśmy telewizor? Już nie musi tak być, zarówno w trasie, jak i w domu zawsze możemy posiadać to co najwspanialsze.
monitor komputera

W jaki sposób poprawić komfort używania PC?

W dobie wszechstronnej komputeryzacji każda osoba posiada w swym mieszkaniu komputer stacjonarny, laptop czy chociaż notebook. Internet został powszechnym źródłem pobierania wiadomości oraz rozrywki. Zwykłe wieże lub radia zastąpiono muzyką z odtwarzaczy komputerowych, wiele ludzi zastępuje komputerem nawet radio i telefon. Użytkując więc komputer przy tak dużej ilości czynności należałoby pokusić się o jego unowocześnienie, by być zadowolonym z komputera w dużo lepszym wydaniu.