Menu strony
Thomas-It
Praca
Komputer Satellite T110

Tworzenie stron internetowych w Poznaniu.

Strona internetowa jest skarbnicą wiadomości, które możemy pozyskać za pomocą przeglądarki internetowej.
komputer

Jak zapewnić obieg dokumentów w firmie?

Obieg dokumentów w naszej firmie to kwestia niebanalna. Od ustalenia systemu i kontroli warto by zaczynać synchronizacje administracji całego przedsiębiorstwa. Ponadto, w celu uporządkowania, nie tylko faktur papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej zakupić przedsiębiorstwu program do zarządzania dokumentami, np. MS Sharepoint.
Praca przy komputerze

Jesteś ścisłowcem? Wybierz zawody, które dają ci prestiż i duże pieniądze

Zamierzasz wybrać studia, ale nie wiesz zupełnie, co ciebie interesuje? Wiesz, że jesteś niezłym uczniem, a przedmioty ścisłe to twoja mocna broń? Nie musisz się więc przejmować, ponieważ akurat ludzie z umiejętnościami technicznymi odnajdują zatrudnienie prędzej, a co także istotne w większości zarabiają poważniejsze pieniądze. Pomyśl o studiach, jako o etapie, za jakim kryje się przyszła praca zawodowa. Wybierz uczelnię wyższą pod kątem przyszłego rozwoju zawodowego.
praca w firmie informatycznej

Marketing automation – nowoczesny sposób na zwiększenie sprzedaży przedsiębiorstwa.

Trudno sobie teraz wyobrazić firmę funkcjonującą w oderwaniu od świata internetu. Nawet jeśli dane przedsiębiorstwo działa w jednej z tradycyjnych branż, to tak czy inaczej musi również zaistnieć online, gdyż tam są jego klienci. Jednak samo bycie w sieci niewiele oznacza. Niezbędne jest posiadanie know how oraz narzędzi pozwalających na pozyskiwanie korzyści z tego istnienia. Narzędzia te przynosi nam tak zwana marketing automation.
komputer

Twój komputer za wolno pracuje? Poznaj sprawdzone sposoby na jego wyczyszczenie ze zbędnych rzeczy

Komputer to sprzęt, jaki jak każdy inny prędzej lub później się popsuje. Na szczęście mamy szansę ochronić go przed zbyt szybkim zużyciem, a jedną z metod jest dbanie o to, aby nie był zaśmiecony. Naturalnie nie zawsze chciałoby się nam się przeglądać dokumenty czy programy w szukaniu tych niepotrzebnych, ale to naprawdę niezbędne, jeśli liczymy na przyspieszenie Windows 7 albo w ogóle sprawniejsze włączanie systemu.
laptopy

Sprzęty komputerowe, co cenią dzisiaj również specjaliści

Wybieranie sprzętów w internecie staje się powoli codziennością. Kiedyś konsumenci woleli zdecydowanie postawić na urządzenia ze sklepów stacjonarnych. Wtedy mieli pewność tego, że są na tyle funkcjonalne, że ich opis zgadza się z informacjami przekazanymi przez producenta.
E-biznes, internet

Kilka słów o tym, jak możesz usprawnić funkcjonowanie swojej firmy

Jednym spośród najczęściej spotykanych problemów przy prowadzeniu dużej lub średniej firmy jest obieg dokumentów i informacji. Zwykły, papierowy sposób jest wolny i zawodny, ze względu między innymi na sytuację gdy jakiś ważny dokument przykładowo może się gdzieś zapodziać, z czego później wynikają poważne problemy. Potrzeba usprawnienia komunikacji między pracownikami przedsiębiorstw i tym samym unikania takich sytuacji, dała początek tworzeniu oprogramowania szerzej określanego pojęciem workflow.
Klawiatura

Sporo niezbędnych informacji w temacie obsługi komputera

Jak zrobić zrzut ekranu? Tego typu pytanie pojawia się bardzo często w zapytaniach wpisywanych w wyszukiwarkę Google. Nie jest to zadanie, które musi przerosnąć nasze umiejętności. Na forach można znaleźć odpowiedź na to, jak zrobi to w poprawny sposób. Jeśli tylko odkryjemy metodę, zrzut wykonamy w kilka chwil.
Praca przy komputerze

Systemy workflow

Systemy elektronicznego obiegu dokumentów w korporacji to kwestia priorytetowa. Od uzgodnienia systemu i kontroli należałoby zabierać się za synchronizacje administracji całego przedsiębiorstwa. Ponadto, w celu synchronizacji, nie tylko dokumentacji papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej wykupić sobie program do zarządzania dokumentami, np. Sharepoint.
Praca przy komputerze

Organizacja obiegu dokumentów w przedsiębiorstwie

W każdej firmie istnieje rotacja dokumentów. Nim nowoczesność wkradła się do gospodarki, proces administrowania dokumentacją, odbywał się dłużej był mało funkcjonalny. Od czasu, kiedy są dobre programy komputerowe, praca przy dokumentacji staje się szybka i dużo bardziej oszczędna. Jednym spośród takich aplikacji jest ms Sharepoint. Mówiąc ogólnie program służy zakładaniu platformy komunikacyjnej między pracownikami przedsiębiorstwa (workflow) a pracownikami oraz ich otoczeniem.
1 2