Menu strony
Thomas-It
Dodatek
wycieraczki samochodowe

Drony w natarciu.

Bezzałogowe statki jeszcze kilka lat wstecz były technologią zarezerwowaną wyłącznie dla wojska. I chociaż do dziś najwięcej dronów trafia do armii, ich popularność oraz liczba zastosowań wśród cywilów wzrasta nadzwyczaj prędko.
projektor

Warto się wyposażyć w różne sprzęty

Jeżeli posiadamy firmę, to powinniśmy liczyć się z tym, iż przynajmniej czasami będziemy musieli własnym współpracownikom udowodnić coś za pomocą slajdów. Wtedy najlepiej robimy, jeśli uzbroimy się w specjalny projektor, który pozwoli nam pokazywać konkretny przekaz na większym ekranie, lub białej ścianie, dzięki czemu za jednym razem sporo osób będzie miało możliwość go obejrzeć. Na dodatek także musimy być gotowi na to, żeby skleić jakąś część jeżeli nam się ułamie, a do tego potrzebny jest dobry klej.
internecie

Czy powiemy, gdzie możemy uzyskać potrzebne części do pralki?

Jeśli wysiadła nam pralka, to ma szansę się okazać, że miast kupować nową, wystarczy tylko zmienić jakąś część w starej. Dlatego warto zobaczyć co mogło się popsuć oraz czy jesteśmy w stanie sami to naprawić.
etui na Samsung Galaxy

Akcesoria do smartfona

W dzisiejszych czasach każdy z nas ma telefony. Wiadomo, że każdy kupuje taki telefon, na który mają pieniądze, albo, na jaki stać czyichś rodziców. Bo nieistotne jak dużo ma się lat, to telefon się posiada. Jest on niekonieczny w dzisiejszych czasach, kiedy wszyscy dokądś pędzimy. Z tego powodu telefony stacjonarne wyszły z użycia, już nawet w wielu placówkach firm można dodzwonić się na telefony komórkowe.