Menu strony
Thomas-It
Kamery
Kamera do monitoringu

Nagrania z monitoringu - w jakich sytuacjach są najbardziej użyteczne?

Współcześnie praktycznie na każdym kroku musimy liczyć się z ewentualnością, że ktoś nas nagra lub będzie mógł sprawdzić, co robimy przykładowo w sieci. Jeśli uważasz, że jest to naruszanie Twoich praw, bez wątpienia powinieneś spojrzeć na tę kwestię z drugiej strony. Jeśli stanie się coś złego lub dla przykładu ktoś zaginie, wówczas nagrania z kamer przemysłowych czasami mogą być jedynymi dowodami.
kamera

Bezpieczeństwo dzięki monitoringowi

Dziś każda spółka chce dbać o bezpieczeństwo. Nie jest prosto dbać o wszystko ludziom. Nawet ochroniarz nie pomoże. Trzeba inwestować w sprzęt, który nas wesprze.
GoPro Hero 4 Silver

Ciekawą ofertą okazuje się sportowa kamera Sony hdr-as100

Wielu sportowców, szczególnie tych, którzy podczas ćwiczeń robią skomplikowane akrobacje, pragnie żeby ich umiejętności były uwiecznione. Nie zawsze pojawia się szansa, żeby robiły to osoby postronne, szczególnie jeśli przemieszcza się na rowerze, przez to takim sportowcom polecana jest kamera Sony hdr-as100. Nieduża, leciutka, a jednocześnie dająca możliwość zapisywania obrazu w jakości full hd powoduje, że takie nagranie okazuje się nie tylko świetną pamiątką, ale również czymś, czym pragniemy się podzielić w szerszym gronie.
Latanie na paralotni

Jaką kamerę do sportów ekstremalnych warto wybrać?

Pasjonujący się wyczynową jazdą na rowerze wiedzą, którzy producenci zaproponować im mogą już dziś wysokiej jakości sprzęt nagrywający oraz która marka proponująca kamery o różnej wielkości zapewnia najbardziej rozbudowane z możliwych opcje. Sporty ekstremalne są niezwykle wymagające technicznie oraz finansowo, biorąc pod uwagę sprzęt.
Lecący dron

Nowatorskie technologie, czyli co współcześnie umożliwia nam technika

Współczesny świat zmienia się w błyskawicznym tempie. To, co obecnie będzie dla nas codziennością, jeszcze wiele lat temu w ogóle się nam nie śniło. Obecnie większość z nas chętnie zasięga po nowoczesne rozwiązania, które zazwyczaj wykorzystywane są tylko i wyłącznie rozrywce.
wycieczki, last minute, wakacje

Teraz możemy mieć filmik z każdego wyjazdu na pamiątkę

Jak często będąc na wakacjach żałowaliśmy, że nie mamy przy sobie kamery wodoodpornej, lub że nasza jest tak mało wytrzymała, iż powinniśmy uważać, aby nigdzie nią nie uderzyć, przez co nie możemy nagrywać naszych wyczynów na nartach?
kamerka internetowa

Jaka kamera internetowa jest OK?

Komunikacja wirtualna jest niekiedy czymś popularniejszym, niźli typowa rozmowa - w cztery oczy. Czy to pozytywna wiadomość? To zależy jak podchodzić do tematu relacji międzyludzkich. Jeżeli ktoś umie połączyć te dwa wielce różne od siebie światy, tak naprawdę nie ma najmniejszych powodów do poczucia niepokoju.
Sporty ekstremalne- motor

7 rzeczy, jakie musisz posiadać uprawiając sporty wyczynowe

Sporty ekstremalne to coś niesamowitego. Bo bądź co bądź w wielu przypadkach nie uprawiamy nawet zwykłych sportów, a więc czynnym miłośnikom ekstremalnego uprawiania sportu należy złożyć niniejszym mega wyrazy uznania. Zapamiętajmy, że jeśli jesteśmy rozważni, w żadnym przypadku nie pomniejszamy wielkiego znaczenia dbania o własne bezpieczeństwo, zapewne będziemy radosnymi sportowcami. W wielu przypadkach bardziej hardcorowi fani ekstremalnych zabaw na swoje nieszczęście podejmują za wielkie ryzyko.
Cyfrowe oko Geniusa

Niezbędne akcesoria do pojazdu

Wśród nowoczesnych oferty producenta znajduje się niemało przydatnych kierowcom dodatków oraz uzupełnień do samochodu. Dopracowany wyjątkowo asortyment trafia do odpowiedniej grupy docelowej, jaka każdego dnia się powiększa. Atrakcyjnie przygotowany asortyment jest przez fachowców dopracowywany zgodnie z aktualnymi w branży normami, co nie pozostaje bez znaczenia na opinie innych. Udoskonalona kamera samochodowa z pewnością spełni oczekiwania konsumentów, którzy potrzebują sporo innowacji.
jvc gc-xa2 adixxion

Oferty kamerek sportowych

Kamery sportowe coraz szybciej zdobywają teraz rynek w Polsce lub na zachodzie. Wielka liczba sporych hipermarketów stawia teraz na ogromną rozmaitość rodzajów kamer, które będą odpowiednio dopasowane do w większości wypadków sporych oczekiwań kupujących. Kamery sportowe, takie jak chociażby kamera sportowa JVC, to obecnie nadzwyczaj popularny produkt na rynku, pożądany wśród wielkiej ilości rozmaitych sprzętów sportowych. Ich popularność jest mocno powiązana z szerokim rozwojem całej gałęzi sportów ekstremalnych. Wielki wybór takiego rodzaju kamer, kompletnie nie ułatwia niestety zbytnio ich nabywania. Jaki model warto kupić i jak najlepiej go wybrać?
1 2