Menu strony
Thomas-It
Komputer

Playstation 3 - murowane hity

Wkrótce sezon ogórkowy będzie już za nami. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Należy zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje produkcje jeszcze przed końcem grudnia, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym przedziale czasowym zbija się największą kasę. Dlatego gra jest warta świeczki.
praca

Praca programisty – najważniejsze informacje o pracy w branży informatycznej

Współcześnie nie można nie zgodzić się z tym, że rozpatrując progres rozmaitych branż, sporą popularnością cieszy się dział nowych technologii. Widać to między innymi po tym, jak szeroko zarówno w gospodarstwach domowych jak i spółkach dostępne są komputery. Właśnie dlatego istnieje znaczny popyt na wielorakich znawców oferujących wiedzę zapewniającą całkowite wykorzystanie potencjału tych urządzeń.
wnętrze biura

Używajmy tego co najnowsze - zobacz porady

Wszyscy wspaniale wydajemy sobie sprawę z tego, jak szybko przemienia się technologia, to co miesiąc temu było nowością, obecnie jest już przestarzała, dlatego właśnie jeśli chcemy rozbudowywać własny komputer, to ciągle trzeba się zaopatrywać w jak najwspanialsze sprzęty, które z pewnością będą nam mogły posłużyć przez dużo lat, nawet jeśli pierwotne parametry już nie będą idealne.
punkt ksero w trakcie pracy

Komfort używania urządzeń biurowych powinna iść w parze z w miarę częstym przeglądem

Jeśli uruchamiamy swoje biuro, musimy zadbać o to, by znajdowały się w nim wszystkie najważniejsze sprzęty, tak żeby nasza praca przebiegała jak najsprawniej oraz żebyśmy mogli bardzo skrócić czas szykowania najróżniejszych pism. Mimo wszystko nawet najlepsze sprzęty nie będą wypełniały własnej misji, jeśli nie będą prawidłowo funkcjonować.
tablet

Zalety posiadania tableta

Świetnie, że wzrasta w naszym kraju popyt tablety! Przecież bez żadnego cienia wątpliwości mają one dużo atutów. Tak naprawdę tablety już nie są nowością, toteż rynek jest trochę zapełniony tymi urządzeniami, ale tak czy siak nigdy zakładanie, iż producenci muszą się bać jest bezsensowne. W takim razie wreszcie nieco omówmy najbardziej znaczące zalety tabletów. Bez dwóch zdań są pod każdym względem niesamowite, powodują, że funkcjonowanie ich posiadaczy jest fajniejsze. Naturalnie pod niektórymi względami, lecz przejdźmy nareszcie do meritum.
komp

Gadżety dla etatowego gracza

Nie jest tajemnicą, że gry komputerowe odznaczają się obecnie dużą popularnością. Mnóstwo osób traktuje je jedynie jako rozrywkę, jednak zdarzają się zapaleni miłośnicy, którzy w napięciu oczekują na następne wersje ulubionej gry. Naturalnie, nowoczesne propozycje zachęcają swoją grafiką, oryginalną fabułą oraz zapewniają adrenalinę, której w normalnym życiu bardzo często brakuje.

Rozrywka w wirtualnym świecie


Trudno byłoby się chyba nie zgodzić co do tego, że szeroko rozumiana wirtualna rozrywka stoi w obecnych czasach na naprawdę wysokim poziomie rozwoju, i właściwie każdy z nas znajdzie w tej dziedzinie dla siebie sporo atrakcyjnych możliwości.
Drukarki serii ML-5510/6510

Tablica multimedialna w każdej szkole.

Coraz częściej urządzenia wielofunkcyjne są stosowane w placówkach edukacyjnych. Stosowanie coraz bardziej praktycznych urządzeń w skomplikowanej, na co dzień edukacji, ma za zadanie pomóc każdej ze stron. Obecnie nie wystarczy kreda tablica i gąbka. Już w szkołach podstawowych klasy są wyposażane w cuda techniki, o których nie śniło się naszym rodzicom. Również dzieci nie używają już tylko książek i długopisów, ale od najmłodszych lat muszą umieć posługiwać się komputerem. Młodzież za zadania do domu otrzymują wykonanie prezentacji na komputerze. Epoka tworzenia opowiadań na kartce odszedł na dobre. Kiedyś biała kreda, flamaster, obecnie pomoc w postaci komputera. A wszystko to po to, aby proces edukacyjny umożliwił nowe spojrzenie na to, co wokół.
Ultrabook™  VAIO® Pro

Mobilny, wydajny; wytrzymały i lekki Ultrabook™

VAIO® Pro — najlżejszy na świecie Ultrabook™ z funkcjami dotykowymi — to mobilne narzędzie, które pomoże sprostać każdemu wyzwaniu zawodowemu.
Praca przy komputerze

Dobre antywirusy to wymóg

Kiedy nabywamy komputer chcemy, żeby służył nam on jak najdłużej, abyśmy z łatwością mieli okazję się nim posługiwać przez wiele lat, żebyśmy rozumieli, że wszystko co na nim zrobimy jest bezpieczne i jednocześnie także żebyśmy mieli pewność, iż będziemy w stanie zobaczyć na nim każdy film i zagrać w każdą grę.
1 2 3 4 5