Menu strony
Thomas-It
Telewizor
granie

Obszerna oferta gier

Nasz sklep internetowy oferuje najbardziej urozmaicony wybór gier. Gwarantujemy dostępność zamieszczonych gier i sprzętu komputerowego. Dajemy także gwarancję błyskawicznej wysyłki. Cieszymy się dużym prestiżem oraz zaufaniem ze strony swoich klientów. Proponujemy również liczne przyciągające uwagę promocje.
telewizor

Dziś normalne jest, że oglądamy filmy w jakości full hd

Kiedyś, kiedy nasi dziadkowie a bywa, że i rodzice oglądali telewizję, to musieli faktycznie się skupić. Bo program był transmitowany raz, nie było powtórek, nie mogliśmy nic sobie nagrać albo zatrzymać. Poza tym ekran telewizora nie był duży i wszystko było pokazywane w czerni i bieli.
Hanna Zdanowska

Szorowanie pralki, zakup właściwego pilota to na pewno obowiązki pana domu!

W większości mieszkań to facet zajmuje się kupnem oraz konserwacją sprzętów RTV i AGD. Nie ma w tym nic wymyślnego, gdyż żaden człowiek niespodziewanie nie zacznie wymagać od damy tego, aby wiedziała z czego składa się pralka czy jaki pilot do telewizora dziś jest dobry.
wnętrze mieszkania

Awaria w mieszkaniu – jakim sposobem sobie z nią radzić?

Usterki przytrafiają się w każdym mieszkaniu. Są one niestety nierozerwalną częścią prowadzenia gospodarstwa domowego. Zepsuta pralka, lodówka, telewizor – kto z nas tego nie zna? Z drugiej strony większość z nas tego typu sytuacji niezwykle nie lubi. W końcu naprawa takiej usterki to nie jedynie sporo zachodu, lecz także niezbędność wydania pieniędzy. Kwoty są rozmaite, w zależności od tego, jak skomplikowana jest to usterka, czy jesteśmy w stanie poradzić sobie z nią samodzielnie, czy też jesteśmy zmuszeni wzywać specjalistę, czy należy wymieniać określone części, czy można je po prostu zreperować.