Menu strony
Thomas-It
Sieci
salon z telewizorem

Jak bardzo się zmieniły aparaty telefoniczne w ciągu ostatnich lat, jak kupić najlepszy telefon dla starszej osoby.

Telefonia w ostatnich latach bardzo się zmieniła. W pierwszej kolejności bardzo duży wpływ na to miało upowszechnienie telefonii komórkowej, przez to w zasadzie każdy obecnie posiada przy sobie telefon.
internet

Bezpieczeństwo sieci przedsiębiorstwa

Współcześnie w większości firm używane są sieci komputerowe, a z pewnością wszystkie mają łącza internetowe. Technologie sieciowe przynoszą niepoliczalne korzyści, co do tego nie może być żadnych zastrzeżeń. Ale z drugiej strony niosą ze sobą także sporo niebezpieczeństw. Bezpieczeństwo sieci sporej liczbie właścicielom firm przysparza trosk.
sii, serwery, outsourcing it

Outsourcingowe zlecenia it na rynku

Technologie dwudziestego pierwszego wieku przeganiają idee, jakie obecne były jeszcze kilka lat wstecz. Cyfryzacja dotknęła bodaj każde środowisko, od edukacji, przez uprawy, do pracy szpitali, nie wspominając już o eksperymentach naukowych, z którego to środowiska zrodziło się wszystko, co dzisiaj widzimy pod postaciami sieci, telefonów komórkowych i innych licznych elektronicznych gadżetów.
Serwer

Rozwiązania serwerowe dla firm

Wydajne i sprawne serwery to współcześnie podstawa ważnej firmy. W lokalnych sieciach komputerowych znanych przedsiębiorstw, jak również w małych firmach należy koniecznie zadbać, aby pakiety danych wysłane z jakiegoś punktu A przedostały się jak najszybciej do punktu B. Nowatorskie aplikacje biznesowe (takie jak choćby handel elektroniczny, witryny WWW oraz całe wachlarze odmiennych usług świadczonych przez sieć internet, intranet ,a także ekstranet) wszystkie wykorzystują zasoby znajdujące się w sieci.
Thomas-it

Zmiany w serwerowni

Na stworzenie strony internetowej i na usługi informatyczne scala się wiele składników i potrzebni są odpowiedni pracownicy. Ważni są programiści, którzy tworzą strony internetowe w języku programowania, przez grafików pracujących nad jej wyglądem, po administratorów sieci. Współpraca taka może trwać tylko do założenia strony internetowej, jednak dłuższe uzgodnienia także są możliwe.
Thomas-it

Łącze internetowe w przedsiębiorstwie

W XXI wieku bazą do działania każdej działalności gospodarczej jest zaplecze technologiczne, którego jedną z podstawowych składowych stanowi jak najmniej ograniczona możliwość wykorzystywania łącza internetowego. Aby było to możliwie najtańsze przy jak najwyższej wydajności korzysta się z tak zwanych „switch’ów”. Ważny jest też wybór właściwego serwera. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w poniższym tekście.
wersjonowanie oprogramowania

Usługi informatyczne w firmach

Obecnie coraz częściej spotyka się hasła typu „outsourcing IT Warszawa”, na przykład na stronach WWW. To obco brzmiące określenie jest powiązane z technologiami informacyjnymi. Chodzi mianowicie o oferowanie przedsiębiorstwom czynności wiążących się z komputerami i siecią przez ekipy z zewnątrz. Na chwilę obecną bowiem zdecydowana większość przedsiębiorstw wymaga takich usług.