Menu strony
Thomas-It
Urządzenia
Urządzenie elektroniczne

W jaki sposób działają przekaźniki termiczne

Czasami zastanawiamy się jak coś funkcjonuje. Zazwyczaj do takich przemyśleń popychają nas maluchy, a precyzyjniej ich ciekawość świata. Czasami wymaga to czerpania ze źródeł oraz przypominania sobie niegdyś informacji wyrzuconej z pamięci.
Filmowanie z powietrza

Każdy może posiadać własne swoje zdjęcia z góry

Ile razy działo się tak, że pragnęliśmy by nasz film posiadał też ujęcia robione z góry, gdyż chcieliśmy pokazać jak wspaniale wygląda jakiś napis ułożony z kwiatów, lub zwyczajnie chcieliśmy uwiecznić ilość tłumu, która z nami była? Dziś to wszystko jest możliwe, a co więcej możemy to otrzymać bez najmniejszego trudu. Starczy, iż okupimy się w odpowiednie urządzenie, które zasilane jest niewielkimi silniczkami oraz równocześnie sterowane jest zdalnie z ziemi.
Serwer

Co dzieje się w serwerowni

Obecnie praktycznie w każdym miejscu wykorzystuje się sprzęt komputerowy. Służy on przyspieszeniu pracy biurowej, służąc za maszyny liczące, ułatwia komunikację, przeyspiesza przepływ faktur. Natomiast do poprawnego funkcjonowania sprzetu komputerowego niezbędne są serwery.
Drukarki serii ML-5510/6510

Tablica multimedialna w każdej szkole.

Coraz częściej urządzenia wielofunkcyjne są używane w placówkach oświatowych. Używanie coraz bardziej skomplikowanych urządzeń w skomplikowanej, na co dzień edukacji, ma za zadanie pomóc każdej ze stron. Dziś już kreda i gąbka to za mało. Już na początku nauki klasy są wyposażane w cuda techniki, o których nam nie przyszłoby do głowy. Również dzieci nie używają już tylko zeszytów i długopisów, ale od najwcześniejszych lat muszą umieć pracować z komputerem. Młodzież za zadania do domu otrzymują przygotowanie prezentacji w Power Point. Okres wypisywania opowiadań na kartce odszedł w zapomnienie. Wczoraj biała kreda, marker, teraz przedmioty pomocnicze w postaci interaktywnej tablicy. A wszystko to dlatego, aby proces nauczania pozwolił na większą aktywność na to, co wokół.
Thomas-it

Łącze internetowe w przedsiębiorstwie

W XXI wieku bazą do działania każdej działalności gospodarczej jest zaplecze technologiczne, którego jedną z podstawowych składowych stanowi jak najmniej ograniczona możliwość wykorzystywania łącza internetowego. Aby było to możliwie najtańsze przy jak najwyższej wydajności korzysta się z tak zwanych „switch’ów”. Ważny jest też wybór właściwego serwera. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w poniższym tekście.
Komputer Satellite T110

Tworzenie stron internetowych w Poznaniu.

Strona internetowa jest skarbnicą wiadomości, które możemy pozyskać za pomocą wyszukiwarki internetowej.
Zestaw części elektronicznych

Elektronika w Polsce

Gdy rzucimy okiem na rynek części elektronicznych w Polsce zauważymy z pewnością jedną tendencję – rozwój. Głównie są obecni na nim sprzedawcy wszelkiego rodzaju podzespołów, zaopatrujący nawet największe przedsiębiorstwa sprzedające każdego rodzaju urządzenia, jak choćby takie rezystory. Ale jak prezentuje się obecny rynek?

Używane kopiarki do przedsiębiorstwa to sprawdzony wybór

Zasadnicza większość osób posiada w domu komputer i nie wyobraża sobie już funkcjonowania bez tego sprzętu. Sporo osób ma też drukarkę, która często się przydaje, w szczególności, gdy mamy dzieci w szkole, albo prowadzimy przedsiębiorstwo z domu. Drukarki mogą być bardzo różne. Możemy zakupić drukujące w kolorze, są także czarno-białe. Niektóre mają wbudowany skaner, na części można też kserować wydruki. Tego rodzaju „kombajny” są jednakże dość kosztowne, zarówno w zakupie, jak i w eksploatacji.

Urządzenia projektu Apple

Wielu ludzi na całym globie zastanawia się, z jakiego powodu Apple odniosło tak ogromny sukces. Konkretnym powodem do zastanawiania się jest fakt, że wyroby tej firmy są zazwyczaj dużo bardziej kosztowne od wyrobów konkurencji. Mimo to, Apple zdobyła legiony wiernych fanów, którzy potrafią czekać całą noc pod galerią handlową, by zdobyć wymarzony towar z nadgryzionym jabłkiem.
Latanie na paralotni

Jaką kamerę do sportów ekstremalnych warto wybrać?

Pasjonaci jazdy wyczynowej na rowerze są świadomi, którzy producenci zaproponować im mogą już dzisiaj doskonałej jakości urządzenie nagrywające oraz która firma proponująca kamery o różnej wielkości dać im może najbardziej rozbudowane możliwości. Sporty ekstremalne są niezwykle wymagające technicznie oraz finansowo, biorąc pod uwagę sprzęt.
1 2 3