Menu strony
Thomas-It
Fotograf
obiektyw

Wybieramy dobry obiektyw Sigma

Każdy miłośnik nowoczesnej fotografii poszukuje optymalnego obiektywu do swojego aparatu. Każdy zaawansowany fotograf zdaje sobie jednak sprawę, że tego rodzaju urządzenie nie istnieje. Optyka posiada swoje ograniczenia, których nie można w żaden sposób uniknąć. Zaawansowane obiektywy gwarantują dobrą jakość zdjęcia, nie są to jednak obiektywy uniwersalne. Teleobiektywy służą do uwieczniania oddalonych obiektów, są więc stosowane przez fotoreporterów czy astro fotografów. Optyka stałoogniskowa z kolei charakteryzuje się bardzo dobrą jakością obrazu, ale ze względu na niemożność natychmiastowej zmiany kadru, stosuje się ją zazwyczaj w warunkach studyjnych.
fotograf

Lubisz robić zdjęcia? Postaw na wysokiej jakości obiektyw

Fotografowanie kilka lat temu stało się naprawdę modne. Wszystko za sprawą aparatów o charakterze cyfrowym, których obsługa jest o wiele prostsza niż aparatów klasycznych. Do tego doliczyć trzeba ich zmniejszające się regularnie ceny i w zasadzie żadne koszty wykonywania zdjęć. Jeżeli nie planujemy ich wywoływać, tylko planujemy oglądać je na komputerze, to nie wydamy na nawet niewielkiej kwoty. Dobry fotograf pamięta jednak o zakupie dodatkowych akcesoriów do swojego aparatu.
rzeczy

Sigma 12-24 pozwoli na zrobienie cudownych fotografii

Każdy chce, żeby jego fotografii okazały się być jak najlepsze, gdyż w końcu są pamiątką z różnych podróży oraz uroczystości.
konferencja

Które tło fotograficzne nas zainteresuje?

Jeśli interesujemy się zdjęciem, to powinniśmy być właściwie przygotowani do wykonywania tego zajęcia. Posiadanie odpowiedniej jakości aparatu ma szansę być zbyt małe, jeśli poza fotografiami z różnorakich uroczystości, pragniemy także zaoferować klientom zdjęcia do dokumentów.

Początek przygody z fotografią

Wreszcie spełniliśmy nasze marzenia i jesteśmy posiadaczem wymarzonej lustrzanki. Często nie zdajemy sobie jednak sprawy, że popularne „kity”, jakie zazwyczaj producenci dołączają do sprzedawanych modeli, są niezbyt wygórowanej jakości i spełnią nasze oczekiwania wyłącznie w pierwszym etapie naszej zabawy z fotografią. Dlatego trzeba od początku dokupić dodatkowe akcesoria do naszego sprzętu, gdyż dobierając świadomie zestaw ”szkieł”, sprawimy, że nasz sprzęt będzie robił satysfakcjonujące nas zdjęcia.