Menu strony
Thomas-It
Gry
Społeczność internetowa

MMORPG – gry współczesnych czasów

Internet to jedno z kardynalnych narzędzi ludzi w XXI wieku. W sieci szukamy danych, przyjemności, bądź nowych przyjaciół. Nasze życie powoli płynie dwutorowo – rzeczywiście oraz wirtualnie. W Internecie szukamy również gier. To bowiem jedno spośród niewielu miejsc, w którym możemy oddać się zabawie za darmo. Nie dziwi więc fakt, że portale zawierające darmowe gry przez Internet cieszą się dużą popularnością.
Designerskie myszy Microsoft

Myszy dla graczy

Sprzęt do komputera trzeba dopasować dobrze pod własne oczekiwania. Nawet coś takiego jak mysz wypada spersonalizować i określić do czego będzie ona wykorzystywana. Granie w gry i praca wymaga tu bowiem zupełnie odmiennego sprzętu. Sprawa komplikuje się jednak trochę bardziej, gdy przychodzi dobrać model myszy pod konkretną grę.
smartfony

Możliwości smartfonów

Rozwój gałęzi smartfonów przyspiesza w ostatnich latach. Aktualnie ponad 50% sprzedawanych telefonów to smartfony.
Na czele jest iphone, którego premiera zawsze jest mocno relacjonowana w mediach. Apple posiada rzeszę fanów, którzy czekają najczęściej w długich kolejkach by kupić Iphone'a w pierwszym dniu sprzedaży. Mimo wysokich kosztów, produkty firmy Apple sprzedają się bardzo dobrze.

często spotykane gry sieciowe

Większość ludzi ma już dostęp do internetu i to na tyle prędki, by móc grywać w gry multiplayer. Wymieniać atutów zabawy sieciowej chyba nie trzeba, prawda? Na wypadek jednak, gdyby ten tekst przeglądał dyletant sieciowy, napiszę wprost: rozrywka online to kompletnie nowe emocje.
Call of Duty

Konsole wideo

Prawdopodobnie wielu z was, szanowni czytelnicy, cieszy się, będąc właścicielami ładnej, najnowszej generacji konsoli playstation 3 (a jeżeli nie PS3 to pewnie Xbox 360 (OFERTA). Jeśli idzie o konsole do gier, przywództwo Playstation jest prawdopodobnie niepodważalne, jednym z rywali jest obecnie Wii korporacji nintendo, ale gry na Wii mają za zadanie mierzyć w diametralnie inną grupę odbiorców niż gry na PS3.
xbox

Niektóre gry powinny posiadać włączony dźwięk

Niejednokrotnie mamy szansę grać w jakieś gry i możemy mieć wyłączony dźwięk, lub nie przywiązywać znaczniejszej wagi do tego, jaka grafika jest nam przedstawiana. Jednak istnieją takie gry, które niejako trzeba poczuć oraz usłyszeć. To właśnie z myślą o nich powinniśmy mieć jak najlepsze głośniki, słuchawki, klawiatury oraz myszki, gdyż wyłącznie wtenczas będziemy posiadali gwarancję, iż gra posiada świetną oprawę oraz że będziemy w stanie naprawdę się nią zachwycić.
Mysz dla graczy Raptor M4

Które mysze kupować

W dzisiejszych czasach da się prosto nabyć świetne rewelacyjne gry, które jednak niejednokrotnie wymagają dobrego sprzętu. Liczy się szata graficzna, wytrzymałość procesora, ale także kwestia taka jak grywalność, jaką w wielkim stopniu może zapewnić odpowiednia mysz komputerowa.
konsola playstation

Niby w czym konsola jest fajniejsza od grania na PC?

Różne ludzie mają gusta, lecz można powiedzieć, że w większości umie połączyć wszystkich uwielbienie do fajnych gierek. W szczególności mężczyźni bardzo lubią usiąść lub położyć się, aby po chwili nareszcie odstresować się, najzwyczajniej w świecie wypocząć. Wejście do nierealnego świata powoduje, że sporo lepiej się czujemy. Nie mylą się takie osoby, które twierdzą, iż gierki są dla bardzo wielu odskocznią od codzienności. Czy to coś niewskazanego?
gry komputerowe, gracz komputerowy

Odskocznia i relaks – rozgrywki w gry komputerowe

Czasem potrzebujemy się choć na chwilę oderwać od rzeczywistości, od istniejących problemów, od sytuacji, jakie wymagają z naszej strony skupienia czy wysiłku. Szukamy swego rodzaju ucieczki i każdy znajduje ją w inny sposób. Wielu ludzi lubi w tego rodzaju przypadkach chociażby zagrać w grę komputerową.
poradniki

Wybieramy dobre poradniki z praktycznymi kursami

W obecnym czasie bez znajomości obsługi komputerów trudno dać sobie radę, tak naprawdę w każdej dziedzinie się to przydaje. Są one do znalezienia w większości domów i instytucji, i używa się ich w zasadzie we wszystkim. Lecz duża część właścicieli umie co prawda używać komputera ale jeśli coś się w nim zepsuje, to nie bardzo wie co powinna robić.
1 2 3