Menu strony
Thomas-It
Gry
xbox

Niektóre gry powinny posiadać włączony dźwięk

Niejednokrotnie mamy szansę grać w jakieś gry i możemy mieć wyłączony dźwięk, lub nie przywiązywać znaczniejszej wagi do tego, jaka grafika jest nam przedstawiana. Jednak istnieją takie gry, które niejako trzeba poczuć oraz usłyszeć. To właśnie z myślą o nich powinniśmy mieć jak najlepsze głośniki, słuchawki, klawiatury oraz myszki, gdyż wyłącznie wtenczas będziemy posiadali gwarancję, iż gra posiada świetną oprawę oraz że będziemy w stanie naprawdę się nią zachwycić.
Mysz dla graczy Raptor M4

Które mysze kupować

W dzisiejszych czasach da się prosto nabyć świetne rewelacyjne gry, które jednak niejednokrotnie wymagają dobrego sprzętu. Liczy się szata graficzna, wytrzymałość procesora, ale także kwestia taka jak grywalność, jaką w wielkim stopniu może zapewnić odpowiednia mysz komputerowa.
smartfony

Możliwości smartfonów

Rozwój gałęzi GSM przyspiesza w ostatnim czasie. W chwili obecnej blisko 50% sprzedawanych komórek to smartfony.
Prym wiedzie iphone, którego premiera zawsze jest poruszana w mediach. Apple posiada swoich wiernych fanów, którzy oczekują najczęściej w kilometrowych kolejkach by kupić smartfona w pierwszym dniu sprzedaży. Mimo wysokich cen, produkty firmy Apple sprzedają się znakomicie.
konsola playstation

Niby w czym konsola jest fajniejsza od grania na PC?

Różne ludzie mają gusta, lecz można powiedzieć, że w większości umie połączyć wszystkich uwielbienie do fajnych gierek. W szczególności mężczyźni bardzo lubią usiąść lub położyć się, aby po chwili nareszcie odstresować się, najzwyczajniej w świecie wypocząć. Wejście do nierealnego świata powoduje, że sporo lepiej się czujemy. Nie mylą się takie osoby, które twierdzą, iż gierki są dla bardzo wielu odskocznią od codzienności. Czy to coś niewskazanego?
Call of Duty

Konsole wideo

Prawdopodobnie wielu z was, szanowni czytelnicy, raduje się, mogąc być właścicielami pięknej, najnowszej generacji konsoli playstation 3 (a jeśli nie PS3 to pewnie Xbox 360 (OFERTA). Jeśli chodzi o konsole do gier, przywództwo Playstation jest prawdopodobnie niezaprzeczalne, jednym z rywali jest aktualnie Wii przedsiębiorstwa nintendo, jednak gry na Wii mają za zadanie mierzyć w zupełnie inną grupę adresatów niż gry na PS3.
gry komputerowe, gracz komputerowy

Odskocznia i relaks – rozgrywki w gry komputerowe

Czasem potrzebujemy się choć na chwilę oderwać od rzeczywistości, od istniejących problemów, od sytuacji, jakie wymagają z naszej strony skupienia czy wysiłku. Szukamy swego rodzaju ucieczki i każdy znajduje ją w inny sposób. Wielu ludzi lubi w tego rodzaju przypadkach chociażby zagrać w grę komputerową.
poradniki

Wybieramy dobre poradniki z praktycznymi kursami

W obecnym czasie bez znajomości obsługi komputerów trudno dać sobie radę, tak naprawdę w każdej dziedzinie się to przydaje. Są one do znalezienia w większości domów i instytucji, i używa się ich w zasadzie we wszystkim. Lecz duża część właścicieli umie co prawda używać komputera ale jeśli coś się w nim zepsuje, to nie bardzo wie co powinna robić.
scenka z Gran Turismo 6

Preferowane przez graczy propozycje

Gra taka jak Call of Duty od lat cieszy się polecaniem na szeroką skalę. Klienci stawiają w szczególności na przetestowane i polecane przez innych oferty. Możliwości do wyboru jest dużo, więc też wielu amatorów również czuje się w stu procentach zachęconych do skorzystania z tej możliwości. Wielość opcji oraz rewelacyjna jakość graficzna podkreślana jest zarówno przez zadowolonych klientów, jak i samych użytkowników. Seria gier komputerowych rodzaju first-person shooter oscyluje w tematyce wojennej, co odpowiada wielu graczom.
turniej FIFA

Najlepsze sportowe gry na konsolę

Bez wątpienia wymyślenie sportowych gier komputerowych było korzystnym pomysłem. Można to stwierdzić na przykładzie popularności tytułów takich jak przykładowo FIFA. Stworzenie tego typu gier było pewnego rodzaju zestawieniem dużej popularności sportu z powszechnością gier. Sukces takich gier uzależniony jest od rozmaitych elementów.
Yarvik TAB410 - 10-calowy tablet z Androidem

Robienie aplikacji mobilnych- jak wdrożyć w życie swoją idee


Czas i technikapędzi nieustannie do przodu. Bez urządzeń przenośnych wielu z nas nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się w obecnych czasach jednym z najpopularniejszych środków służących do komunikowania się. Aplikacje do urządzeń przenośnych radzą, jak dojechać do celu, doradzą, na co udać się do kina, znajdą rozwiązanie, jak usprawnić figurę, i dadzą nam sygnały, jeśli przewyższyliśmy nasz limit wydatków w ostatnim miesiącu.
1 2 3