Menu strony
Thomas-It
Gry
gry komputerowe, gracz komputerowy

Odskocznia i relaks – rozgrywki w gry komputerowe

Czasami potrzebujemy się choć na chwilę oderwać od rzeczywistości, od zastałych problemów, od sytuacji, jakie wymagają z naszej strony zaangażowania czy wysiłku. Poszukujemy swego rodzaju ucieczki i każdy znajduje ją w inny sposób. Wielu ludzi lubi w tego rodzaju przypadkach choćby zagrać w grę komputerową.
konsola playstation

Niby w czym konsola jest fajniejsza od grania na PC?

Bardzo różne ludzie miewają upodobania, ale można śmiało powiedzieć, że najczęściej łączy wszystkich miłość do dobrych gier. Szczególnie faceci uwielbiają usiąść lub położyć się, aby po kilku sekundach wreszcie odstresować się, po prostu wypocząć. Przejście do nierealnego świata powoduje, że sporo fajniej się czujemy. Nie mylą się takie osoby, które uważają, iż gierki są dla wielu swoistą odskocznią od rzeczywistości. Czy to coś niewsłaściwego?
komputer

Gierki wciągają, ale są fantastyczne!

Najfajniejsze zajęcie na świecie? Na pewno godne naszego zainteresowania są wszelkiego rodzaju gry! Kto nie lubi marnować czasu przed komputerem albo konsolą? Oczywiście nie należy mieć większych wyrzutów sumienia, jakby nie patrzeć nie jest powiedziane, że życie jest bardzo krótkie.
poradniki

Wybieramy dobre poradniki z praktycznymi kursami

W obecnym czasie bez dobrej znajomości obsługi komputerów ciężko sobie poradzić, tak naprawdę we wszystkich dziedzinach życia się to przydaje. Są one obecne w prawie każdym domu i firmie, i można ich używać w zasadzie we wszystkim. Lecz większość użytkowników umie co prawda używać komputera lecz jeżeli coś zacznie się w nim psuć, to nie bardzo wie co powinna robić.
przykładowa strona internetowa na ekranie laptopa

Mamy dużo możliwości

Warto wydawać sobie sprawę z tego, iż twórców laptopów jest bardzo sporo, a co się z tym wiąże, mamy szanse tak długo poszukiwać własnego wyśnionego typu, który równocześnie będzie również w wymarzonej cenie. Co warte powiedzenia, to czasami te laptopy różnią się niewiele, mimo wszystko przy niektórych parametrach nawet małe zmiany mają szanse być naprawdę nieprawdopodobne.
SDHC UHS-1 UltimateXX

Produkty firmy Kingston – technologia jutra

Dostępne dziś aplikacje i programy graficzne potrzebują ciągle nowocześniejszego sprzętu i, co ważne pamięci RAM. Wielkim uznaniem ze strony użytkowników cieszy się do dnia dzisiejszego przedsiębiorstwo Kingston. Wieloletnie doświadczenie w komponowaniu nowoczesnego sprzętu komputerowego owocuje ponadprzeciętną trwałość i wydajność oferowanego sprzętu komputerowego.
xbox

Niektóre gry powinny posiadać włączony dźwięk

Czasem mamy szansę grać w jakieś gry oraz mamy szansę mieć wyciszony głos, albo nie przykładać znaczniejszej uwagi do tego, jaka grafika jest nam przedstawiana. Mimo wszystko istnieją takie gry, które niejako warto poczuć i usłyszeć. To właśnie z myślą o nich należy posiadać jak najwspanialsze głośniki, słuchawki, klawiatury oraz myszki, bo wyłącznie wówczas będziemy mieli gwarancję, iż gra ma odpowiednią oprawę i iż będziemy w stanie na pewno się nią zachwycić.
xbox gry

Akcesoria do komputera są wspaniałe

Jeszcze stosunkowo niedawno kiedy chcieliśmy przenieść coś z jednego komputera na drugi, to musieliśmy to nagrywać na płyty CD, lub na specjalne dyskietki o których funkcjonowaniu niektóre pokolenia nie posiadają nawet pojęcia. Mimo wszystko technologia teraz posuwa się szybko do przodu, a co się z tym wiąże, w tej chwili do przenoszenia informacji proponowane są nam niewielkie urządzenia. Tak samo przemieniały się gry, w które mamy szanse zagrać, te współczesne mają możliwość zadowolić nawet najbardziej wymagającego gracza.
Mysz SteelSeries Sensei MLG Edition Gaming Mouse

Zakup myszy

Kupienie myszy, choćby sprzętu takiego jak Mysz Gigabyte GM-M7700 Wireless do łatwych nie należy, zaś oszczędzanie przy nim pieniędzy za wszelką cenę czasami nie bywa najlepszym pomysłem, jeśli potrzebuje się w istocie dobrze dopasować mysz pod własne spersonalizowane oczekiwania. Kanały internetowe ,a także i liczne specjalne programy telewizyjne oferują w takim przypadku sprytne i łatwe rozwiązanie, które daje możliwość wzbogacić wiedzę na temat odpowiednich modeli myszy, które spisują się wyśmienicie podczas grania w nowe gry.
Mysz dla graczy Raptor M4

Które mysze kupować

Obecnie można prosto nabyć świetne fajne gry, jakie jednak niejednokrotnie wymagają odpowiedniego sprzętu. Liczy się szata graficzna, wytrzymałość procesora, ale również kwestia taka jak grywalność, jaką w wielkim stopniu może zagwarantować odpowiednia mysz komputerowa.
1 2 3