Menu strony
Thomas-It
Firmy
waga

Oferta wag z Poznania

Wybór elektronicznych urządzeń w Poznaniu jest zachwycający, natomiast przyczyniły się do tego lata pracy fachowców. Decydując się na marki proponujące najlepsze rozwiązania, wybiera się doskonałą jakość oraz trwałość na wiele lat.
komputery

Najlepsze technologie informatyczne dla przedsiębiorstw

Każdy chyba zgodzi się co do tego, że bez wykorzystania najróżniejszych technologii informatycznych dosłownie żadna firma nie mogłaby obecnie rzeczywiście skutecznie prowadzić swojej działalności. Takie rzeczy w ogromnym wręcz stopniu mogą ułatwiać zarządzanie wieloma różnymi obszarami konkretnego przedsiębiorstwa i zwyczajnie umożliwiają wszystkim pracownikom rzeczywiście skuteczne zajmowanie się wszystkimi swoimi obowiązkami.
projektor

Warto się wyposażyć w różne sprzęty

Jeżeli mamy zakład, to należy liczyć się z tym, iż przynajmniej od czasu do czasu będziemy chcieli swoim współpracownikom pokazać coś za pomocą slajdów. Wtenczas najlepiej zadziałamy, kiedy zaopatrzymy się w odpowiedni projektor, który zezwoli nam pokazywać konkretny przekaz na większym ekranie, albo białej ścianie, przez co za jednym razem więcej osób będzie miało szansę go obejrzeć. Dodatkowo też musimy być przygotowani na to, by skleić jakąś część jeśli nam się ułamie, a do tego potrzebny jest właściwy klej.
komputery

Do czego wykorzystuje się system ERP?

Jeżeli prowadzimy własną firmę przydaje się, abyśmy orientowali się w różnego rodzaju systemach i udogodnieniach, jakie zapewnia nam rozwój technologii oprogramowania. Minęły już czasy, gdy centrum firmy był wielki segregator przechowywany przez panią w sekretariacie, gdzie było wszystko.Aktualnie wykorzystywane są systemy informatyczne wspomagające pracę firmy na wszystkich szczeblach jej funkcjonowania. Tego typu rozwiązaniem jest z pewnością system ERP.
domeny to podstawa w sieci web

Co trzeba wiedzieć o domenach?

Oglądalność naszej strony w internecie zwykle zależy w dużym stopniu też od jej adresu. Jeśli będzie prosty do zapamiętania, powiązany z działką biznesu w jakiej działamy i stosunkowo krótki, mamy spore szanse, że potencjalny klient ją zapamięta, nawet jeśli nie otrzymał naszej wizytówki. Mamy wiele opcji przy wyborze domen - np. możemy wybrać darmowe domeny internetowe, lub kupić domeny z wybraną przez nas końcówką.
programiści na konferencji

Programy dla biznesu a efektywność firmy

Gdy otwieramy swój biznes bez cienia wątpliwości mamy dużo planów. Jednakowoż typowa rzeczywistość biznesowa sprawia, że niejako po pewnym okresie czasu wiemy, iż bardzo ambitne cele powinny być nieco przesunięte, najzwyczajniej zmienione.
Biznes

Niezastąpione programy dla firmy

Jeżeli trzeba by było określić wynalazek, który najmocniej oddziałuje pracę ludzkości, na pewno każdy wymieniłby: komputer. Ciężko w zasadzie już sobie wyobrazić instytucji, która nie ma pecetów. Należy wiedzieć jednak, że sama maszyna jest kompletnie nieprzydatna, gdy nie posiada porządnego oprogramowania. Przyjrzyjmy się temu, jakie oprogramowanie dla przedsiębiorstw znacząco usprawni jego działalność.
Serwer

Rozwiązania serwerowe dla firm

Wydajne i sprawne serwery to współcześnie podstawa ważnej firmy. W lokalnych sieciach komputerowych znanych przedsiębiorstw, jak również w małych firmach należy koniecznie zadbać, aby pakiety danych wysłane z jakiegoś punktu A przedostały się jak najszybciej do punktu B. Nowatorskie aplikacje biznesowe (takie jak choćby handel elektroniczny, witryny WWW oraz całe wachlarze odmiennych usług świadczonych przez sieć internet, intranet ,a także ekstranet) wszystkie wykorzystują zasoby znajdujące się w sieci.
komputer

Jakie współcześnie nowinki czekają nas w osprzęcie elektronicznym?

Dziedzina elektroniki jest bez wątpienia nad wyraz dynamiczną branżą. Nowości pojawiają się tutaj każdorazowo. Dostarczyciele sprzętu rywalizują ze sobą. Inżynierowie zatrudnieni w firmach informatycznych nieustannie pracują nad tym, iżby dostarczyć na rynek coraz to nowsze i korzystniejsze rozwiązania.
Lenovo IdeaCentre B305 all-in-one

Wybór programów firmowych jest obecnie niezwykle zróżnicowany

Firmy, niezależnie od tego, w której branży funkcjonują, bazują z reguły na odpowiednio dostosowanym oprogramowaniu. Jest ono w stanie naprawdę ułatwić funkcjonowanie przedsiębiorstwa w zasadzie na każdym kroku.
1 2 3