RAM
sprzęt RTV w pokoju

Czy powiemy jak będzie działał intel core i7-4790s?

Należy powiedzieć, że wiele pomniejszych części składa się na to, abyśmy mogli bez problemów korzystać z naszych komputerów.
Biała Nokia Lumia 800

Ile zarabiają w Polsce tacy specjaliści jak programiści?

ProgRAMiści w Polsce są w stanie zarabiać naprawdę wiele. Ich średnia pensja wynosi czasem 3 razy więcej, niż średniej wielkości wynagrodzenie przeciętnego Polaka. Tak wynika ze stworzonego przez pewną agencję raportu, który bazuje na danych z pierwszego kwartału aktualnego roku.
SDHC UHS-1 UltimateXX

Produkty firmy Kingston – technologia jutra

Dzisiejsze aplikacje i programy graficzne potrzebują ciągle nowszego sprzętu oraz, co najważniejsze pamięci RAM. Niezwykłym poparciem konsumentów może się poszczycić do tej pory przedsiębiorstwo Kingston. Wieloletnie doświadczenie w komponowaniu nowoczesnego sprzętu komputerowego daje niespotykaną trwałość i wydajność oferowanego sprzętu komputerowego.
szybkozłączka

Które aspekty wpływają na właściwe działanie naszej firmy?

Kiedy przeanalizujemy sukcesy dużych przedsiębiorstw, możemy wyciągnąć parę wspólnych mianowników, które składają się na ostateczny sukces. Jednym z fundamentalnych aspektów jest dobranie właściwego zespołu, który przy odpowiedniej motywacji może zdziałać naprawdę wiele.