Menu strony
Thomas-It
Biznes

Zakupy w Internecie

Musimy przynać, że wszyscy staliśmy się ludźmi on-line. Pracujemy w Sieci, utrzymujemy relacje na spore dystanse i nawet żywnośćjedzenie kupujemy wirtualnie. Wygoda i szybkość komunikowania się sprawiły, że nawet biznes biznesmeni postanowili przenieść się do sieci i tam prezentować ciekawą ofertę.
programiści na konferencji

Programy dla biznesu a efektywność firmy

Kiedy zakładamy swój interes z pewnością mamy sporo ambitnych wizji. Jednakowoż rzeczywistość biznesowa sprawia, że tak jakby po jakimś czasie wiemy, iż wielce ambitne plany powinny być nieco przesunięte, najzwyczajniej w świecie zmienione.
Zaginieni w sieci

Jak pomóc sobie w prowadzeniu działalności gospodarczej?

Prowadzenie własnej firmy z pewnością stanowi obecnie bardzo rozbudowaną kwestię, w związku z czym każdy, kto tylko chce zajmować się tym rzeczywiście skutecznie koniecznie powinien dysponować sporą wiedzą.
kable

Producent kabli i przewodów- przyszłościowy interes

Młodzi ludzie w obecnych czasach są poddawani niezmiernie trudnej próbie. Wychodzi na to, że świadectwo ukończenia dobrej uczelni nie daje im zatrudnienia. Obecnie, w czasach światowego kryzysu, niezwykle ciężko znaleźć intratną posadę, nawet jeśli dobrze władamy językiem obcym. Firmy najczęściej chcą bogatego doświadczenia, jakiego młody absolwent przecież nie ma. I tutaj błędne koło się zapętla.